Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie okna wybrać: drewniane czy z PVC?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 luty 2020 - 20:31

Dobre okna mają z firmy inter-house.co.uk


Napisano 18 luty 2020 - 16:52

Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą internationalwindows.pl


rufus

Napisano 28 listopad 2019 - 16:56

Ja jestem zwolennikiem okien PCV. Naszą stolarkę mamy już 10 lat i sprawdza się znakomicie o każdej porze roku, żadne warunki atmosferyczne nam nie straszne. Pakiet 3 szyb sprawia, że w domu jest ciszej, nawet w burzę nie słychać tak bardzo hałasu z zewnątrz. Szczelne, ciepłe okna zakupione w Oknoplast montowaliśmy w 2009 roku. Białe ramy, bez żadnych odkształceń czy odbarwień, a trochę się bałem ale jak widać niepotrzebnie.


Nana30

Napisano 05 listopad 2019 - 12:42

Ja z mężem postawiliśmy na okna drewniane z https://urzedowski.pl okna służą nam niezawodnie już kilka lat. Są szczelne i funkcjonalne. No i drewno pięknie prezentuje się w domu, jakość i precyzja wykonania sprawiają, że są jakby oddzielną ozdobą pomieszczenia :) Nadają wnętrzom charakteru i ciepła. A firma pomogła nam dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie i doskonale wsłuchali się w nasze oczekiwania. 


G0siaa

Napisano 10 październik 2019 - 19:54

Ja zdecydowałam się na okna drewniane. Moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej od okien pcv. Ich dodatkową zaletą jest wysoka trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Okna w pięknym dębowym kolorze zamówiłam od firmy www.muszynscy.pl.


pawelszabla

Napisano 25 wrzesień 2019 - 09:44

Mam dobre doświadczenia z OknoPlusem. Przeglądałem stolarkę do budownictwa pasywnego i sporo rzeczy od nich dopasowałem. Raz, że wskaźniki techniczne praktycznie na poziomie międzynarodowym to zero problemów montażowych dochodzi. W Poznaniu Remigiusz z Malwowej 17 może pomóc według mnie


mateio29

Napisano 13 wrzesień 2019 - 17:14

Tylko PCV mają obecnie sens, sprawdź tu https://vitopolska.com mają duży wybor modeli


Napisano 13 czerwiec 2019 - 18:13

moim zdaniem bardzo dobre okna ma inter-house.co.uk


JarekDon

Napisano 11 maj 2019 - 21:45

Myślę, że fajnie byłoby gdybyś mógł skorzystać z pomocy specjalistów, bo nikt tak na prawdę Ci lepiej nie doradzi i tutaj ja sam skorzystałem z pomocy Domega. Prowadzą oni sprzedaż oraz zajmują się montażem między innymi okien. Do tego w ofercie posiadają okna najlepszych producentów również Polskich. Jak znajdziesz trochę wolnego czasu to koniecznie do nich zajrzyj, moim zdaniem nie pożałujesz również ze względu na przystępne ceny i profesjonalizm w ich obsłudze od wejścia, aż po wykonany montaż. 


oskarr85

Napisano 06 luty 2019 - 14:49

Zarówno drewniane, jak i plastikowe mają swoje zalety i wady. Drewniane są bardziej prestiżowe, ale plastikowe tańsze. Świetnej jakości okna z PVC produkuje Drutex, są dość energooszczędne, inne parametry też mają niezłe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)