Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Jaką uczelnię wybrać?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mleszczak

Napisano 03 październik 2021 - 20:11

Na samym początku dowiedz się, które z uczelni oferują kierunki, które mogłyby Ciebie zainteresować i na tej podstawie dokonaj wyboru. Sama słyszałam, że ciekawą ofertę posiada https://vizja.pl/ - może zapoznaj się z nią? Sama uczelnia cieszy się naprawdę pozytywnymi opiniami.


Minima

Napisano 13 wrzesień 2021 - 10:36

Każda uczelnia jest inna i ten sam kierunek może być realizowany zupełnie inaczej na PWSZ, Politechnice czy Akademii w tym czy w innym mieście. Warto rozważyć szanse na praktyki i staże w danym mieście w trakcie studiów w roku akademickim czy w trakcie studiów


mgzeta

Napisano 13 wrzesień 2021 - 09:26

Wybór uczelni to jedna z decyzji. Jednak ważniejsza od niej jest wybór kierunku nauki. Bo od niego zależy nasza dalsza kariera. Na https://wseh.pl/pljest dostępna oferta uczelni ekonomiczno — humanistycznej w Bielsko — Białej. Myślę, że jeśli szukamy uczelni to ją również warto brać pod uwagę. Jednak trzeba szukać takich, które mają kierunki na jakich chcemy się uczyć. 


aronr

Napisano 02 wrzesień 2021 - 17:02

Uważam, że uczelnie powinno się dobierać mając na uwadze swoje zainteresowania. Istnieje wiele uczelni cieszących się fantastycznymi opiniami, a https://wseiz.pl/zalicza się do jednej z nich.


pomocna

Napisano 11 sierpień 2021 - 22:25

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie ma ciekawą ofertę dla studentów, ja na zarządzaniu, mój mąż na informatyce, razem mogliśmy być na tej samej uczelni. To jest jedna z najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce, mają rozsądne ceny czesnego, można spokojnie płacić w ratach. 


Arkadiusz Kędra

Napisano 11 sierpień 2021 - 11:12

Tak naprawdę zarówno fajnych propozycji studiów jak i uczelni na pewno u nas nie brakuje. Osoby wybierające kierunki humanistyczne, zdecydowanie powinny znać takie oferty jak http://www.dyplomowa24.pl/ . Sam z doświadczenia wiem, że uzyskiwanie zaliczeń czy pisanie prac nie jest łatwe, w związku z czym wsparcie ze strony doświadczonych doradców edukacyjnych zawsze jest na miarę złota:)


Forumowicz84

Napisano 10 lipiec 2021 - 23:42

Widzę, że moja uczelnia, czyli AEH w Warszawie została już polecona, więc jak najbardziej popieram tą pozytywną opinię, bo wiem, że miejsce, które przygotuje mnie w odpowiedni sposób na krok w przyszłość.


aronr

Napisano 17 czerwiec 2021 - 00:17

Dziękuję za rady - wybór okazuje się więc być prosty. Oczywiście zamierzam skorzystać z oferty AEH.


Napisano 17 czerwiec 2021 - 00:17

I ja w pełni się z tym zgadzam. Wykładowcy mają fantastyczne podejście do studentów, zależy im na tym, aby sprawnie przekazać wiedzę.


Napisano 17 czerwiec 2021 - 00:16

W AEH jest wiele, naprawdę ciekawych kierunków - uważam, że każdy znajdzie w ofercie uczelni kierunek dla siebie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)