Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Monitoring


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Karoo87

Napisano 27 kwiecień 2020 - 21:08

Czy ktoś z Was zakładał może kontrolę dostępu w firmie? Planujemy takie rozwiązanie, znalazłam taką ofertę http://mmatech.pl/kontrola-dostepu/, ta firma robiła nam też kiedyś alarm i monitoring właśnie.


Ekspertcki

Napisano 26 kwiecień 2020 - 14:58

Monitoring zawsze wprowadza pracodawca i musi poinformować pracowników


Arkadiusz Kędra

Napisano 23 kwiecień 2020 - 19:17

Skoro już o tego typu rozwiązaniach mowa, jestem bardzo ciekawy, jak oceniacie takie rozwiązanie jak Keylogger ? Czytałem nieco na temat tego programu i okazuje się, że przede wszystkim umożliwia nam on monitowanie zarówno komputerów firmowych jak i domowych, a tym samym będziemy mogli bez problemu zauważyć chociażby niepożądane działania pracowników w czasie pracy. Moim zdaniem zdecydowanie warto sięgnąć po taką propozycję:).


Kazikdobry

Napisano 23 wrzesień 2019 - 20:08

Monitoring to bezpieczeństwo.


astaro

Napisano 24 czerwiec 2019 - 06:20

A jakie systemy monitoringu macie zainstalowane w miejscach pracy? U nas używają kamer https://www.ov.overm...goria/kamery-ip i sprawują się bardzo dobrze. Druga sprawa... jak na chwile obecną ma się sam monitoring do przepisów RODO? Co można pracodawcy, a co nie? 


Napisano 21 czerwiec 2019 - 09:32

Kadrowa to się może zająć co najwyżej monitoringiem czasu pracy pracowników, a nie monitoringiem firmy jako takim. Tym powinna się zająć firma, która się na tym zna. Jeśli jesteś z woj. warmińsko-mazurskiego lub północnego Mazowsza, to polecam firmę MG System, która montuje takie systemy bardzo sprawnie i ma w tej pracy duże doświadczenie. Jeśli nie wiesz na jaki monitoring się zdecydować na pewno będą w stanie ci doradzić, co u ciebie sprawdzi się najlepiej.


Torcik66

Napisano 29 kwiecień 2019 - 12:06

Na pewno warto, jeżeli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny oraz majątku an przykład podczas Waszych częstych wyjazdach. Ja jak wybudowałem dom od razu w JBPartner kupiłem kamery do monitoringu posesji dokładnie model KZ 10 o rozdzielczość  HD, detekcja ruchu z alarmem oraz standard ONVIF. Wszystko na swoim miejscu, a cenowo wychodzi jak najbardziej ok ponieważ kąt jej widzenia to aż 110 stopni, wodoszczelna obudowa na poziomie IP66 oraz wbudowany tryb nocny 4 diod HIGH POWER IR. 


Kordi33

Napisano 28 marzec 2019 - 07:27

Hej. Ostatnio czytałem o tym fajny artykuł na http://sigmatechnology.pl/ opisują tam w jaki monitoring warto zainwestować :) Warto sobie zajrzeć, przed wyborem takiego monitoringu.


Janek7

Napisano 19 marzec 2019 - 21:54

Ja bym szukał poprzez wyszukiwarkę. Tutaj nie znajdziesz dobrych informacji, tak mi się wydaje.


poczatkujaca_kadrowa

Napisano 18 marzec 2019 - 14:37

A co kadrowa ma do monitoringu, żeby go wprowadzać? Kadrowa ma zadbać o potwierdzenie prawidłowego poinformowania pracowników o monitoringu, monitoring wprowadza pracodawca.

Na stronie uodo jest informator nt. monitoringu w miejscu pracy - poczytaj, się dowiesz.

Wolę się upewnić, żeby nie było później gadania, że w kodeksie pracy jest info o monitoringu więc kadrowa ma go ogarnąć... :D Niestety


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)