Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sklep internetowy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Bartek299

Napisano 19 kwiecień 2019 - 10:17

Znacie się trochę na automatyce? Pytam, bo staram się z oferty https://www.automaty...e-z-rejestracja wybrac jak najlepszy manometr z rejestracja, ale taki w peełni profesjonalny, który pozwoli na bardzo dokładne pomiary. Waszym zdaniem ktory jest najlepszy i czym powinienem kierowac sie przy wyborze? Z gory dziekuje wszystkim za pomoc !!!  


mari8

Napisano 29 marzec 2019 - 15:37

Warto wciąz się eukowac i zdobywac wiedze w wyznczonym przez nas szlaku ;) To wydaje się mozolne ale przynosi owoce w postaci ulepszeń i coraz to nowszych metod działania w sklepie internetowym. W kazdym razie polecam przyjrzec się blizej artykułowi http://www.sklepwint...klepow-magento/, który moze niektórym rozjaśni nieco i pomoże w zrozumieniu pewnych błędów :P


Brajanek

Napisano 12 marzec 2019 - 14:29

Polecam artykuł https://www.designca...ernetowego.html

Dlaczego? Dlatego że na starcie liczy się każdy pieniądz, a przedsiębiorca nie jest zawalony robotą.

Pozycjonowanie nie jest trudne. 


machero

Napisano 08 marzec 2019 - 12:37

przy sklepie internetowym? raczej nie bardzo lokalna reklama


Fizo

Napisano 06 marzec 2019 - 10:57

Lokalnie to i ulotki działają.


BezSensu

Napisano 25 luty 2019 - 14:01

najnowsze badania o e-mail marketingu mówią co innego. Zależy jaką baze macie bo jak same fejk konta to faktycznie nie będzie działać. Ja reklamuje się akurat bardziej lokalnie wiec używam tradycyjnych metod czyli gadżetów z nadrukiem. Najczęściej zamawiam na http://firmowetorby.pl/ ostatnio trafiło na torby bawełniane z nadrukiem mojego logo więc była chodząca reklama po kosztach. Widać było odzew wiec dalej ją prowadzę. 


oskarr85

Napisano 09 luty 2019 - 17:47

Prowadzenie sklepu internetowego nie kosztuje wiele, jego stworzenie zresztą także, zwłaszcza poprzez platformę sklepową. Jest kilka płatnych, kilka darmowych, z tych drugich warta uwagi jest choćby https://pasejo.pl - jest niezawodna, dość funkcjonalna, ma spore możliwości integracji.


Patka79

Napisano 28 styczeń 2019 - 10:41

Stworzenie własnego sklepu internetowego, wymagać będzie od ciebie sporo pracy oraz podstawowej wiedzy z zakresu budowy stron oraz odpowiedniej optymalizacji pod kątem SEO. O tyle, o ile stworzenie bazy produktów i zdjęć, nie powinna sprawić ci problemu, tak jeżeli chodzi o odpowiednie przegotowanie strony zgodnie z wytycznymi Google, może być większą trudnością. Tak jak kilka osób wcześniej, ja również polecam ci zlecić to zewnętrznej firmie. Od siebie polecam ci Semtec - https://www.semtec.p...szych-zagadnien ponieważ jest to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz gronem wyspecjalizowanych pracowników. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, a zakres oferowanych usług jest naprawdę szeroki. Co najważniejsze, nieustannie się rozwijają, co pozwala im na optymalizację i pozycjonowanie stron zgodnie z najnowszymi zaleceniami Google. Sama z nimi współpracuję od wielu lat i z własnego doświadczenia wiem, że osiągane przez nich wyniki, mogą być imponujące.


zimbol

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:15

Tworzenie sklepów internetowych nie jest niczym nowym dla agencji https://solv.pl/sklepy-internetowe/pracuje w niej doświadczona grupa osób wiedząca o stronach jak i o marketing wszystko 


Rafał Zagórny

Napisano 24 styczeń 2019 - 11:58

Jeżeli chcesz tworzyć sklep internetowy to polecam zbudować go na PrestaShop lub WordPress wocommerce. Darmowe i bardzo dobre systemy zarządzania treścią. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)