Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Gdzie jedziecie na wakacje?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kozlowskiczeslaw1

Napisano 31 lipiec 2020 - 14:22

Ja polecam pojechać do Poznania. Sam byłem w tym roku i jestem zaskoczony ile ciekawych miejsc jest w tym mieście. Zatrzymałem się w centrum w hotelu https://expolis.pl/. Z centrum wszędzie jest blisko, do najważniejszych miejsc w Poznaniu. Jest to wygodna opcja dla turystów. 


Monkey_Funcky

Napisano 03 lipiec 2020 - 09:23

Zdecydowana większość osób wybiera się na wakacje w góry. Trudno się temu dziwić, piękne widoki, świeże powietrze, cisza i spokój to idealne warunki do odpoczynku i wyciszenia. Idealnym miejscem, zwłaszcza na rodzinny wypoczynek są Góry Izerskie, o których atrakcjach można przeczytać tutaj. Sprawdźcie, gdzie możecie się zatrzymać, co zwiedzić i dlaczego warto pojechać akurat tam.


Martoonia

Napisano 02 lipiec 2020 - 10:25

Ładne miejsce. Tylko ceny w Polsce teraz oszalały. Wszyscy chcą sobie w miesiąc odbić Covid19


mtzd

Napisano 02 lipiec 2020 - 08:04

Planowaliśmy zagranicę jednak w tym roku raczej sobie odpuszczamy takie wypady. Może w przyszłym roku uda się coś zorganizowac, ale w tym roku zostajemy raczej w Polsce, szczególnie, ze nie mam ochoty na takie długie podróże. Na poczaku planowałem wybrać sie nad morze, w koncu jednak zarezerwowaliśmy sobie miejsce w spa pod Toruniem, o tutaj:

https://hanzapalac.p...torun_hotel_spa

 

Wykupiliśmy sobie pakiet spa, mieliśmy dosć trudny rok tak wiec postanowiliśmy tym razem odpuścić sobie intensywne podróże oraz marzy nam się po prostu chill.

zdjecie-prezentacji-hanza-palac-wellness


ZosiaA

Napisano 01 czerwiec 2020 - 08:14

A co to kogo obchodzi?

wolna

Napisano 01 czerwiec 2020 - 08:12

Wielu z nas wybiera się na wakacje w Europę. Uważam, że to całkiem dobra opcja ale trzeba wiedzieć, jak zachować się w przypadku sytuacji awaryjnej. Dlatego poczytajcie o holowaniu auta w innych krajach Europy: https://zakrzewski-h...ienes-wiedziec/ .


Forumowicz84

Napisano 23 maj 2020 - 20:40

Polecam Lublin, ze strony: http://elubin.pl/wiadomosci,20903.html można wywnioskować, że sporo się tam dzieje.


abi ubu

Napisano 08 maj 2020 - 16:20

Teraz to już nie wiadomo, gdzie będzie bezpiecznie. Coraz wyraźniej widać, ze będziemy mieli powtórkę z zimnej wojny, tym razem jednak sparing partnerem dla Wuja Sama będzie nie Związek Radziecki, a Chiny. Wyłania się nam więc nowy ład dwubiegunowy, co niechybnie zaowocuje licznymi konfliktami zastępczymi. 


Gustav2

Napisano 29 kwiecień 2020 - 19:37

W tym roku możemy sobie niestety pozwolić tylko na polskie wczasy :P Ja osobiście myślę nad Mazurami - dawno tam nie byłem.


kamillag

Napisano 28 kwiecień 2020 - 11:14

Ja co roku z rodziną jadę na wakacje do ośrodka wypoczynkowego w Jantarze http://klinika-medyk.pl/baza-hotelowa/ Bardzo blisko morza i wyżywienie fajne a do tego SPA. Wgl Jantar jest piękny i ma czyste plaże. Bardzo mi się tam podoba.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)