Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Warzywa z własnego pola


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

KarolinaPL

Napisano 08 maj 2021 - 20:30

Bardzo ciekawy pomysł, ale nie jestem przekonana, czy będziesz w stanie sprzedać wszystkie warzywa na miejscu. Ja prowadzę firmę cateringową i świeże warzywa zamawiam od przedsiębiorstwa handlowo-usługowego: www.intermaxphu.pl. Myślę, że także będziesz musiał poszukać firm chętnych do długofalowej współpracy.


Arystokratka

Napisano 26 kwiecień 2021 - 07:06

Chyba będziesz musiał założyć działalność, ale nie wiem, czy nie będziesz musiał też uzyskać jakichś zgód od sanepidu?


fashion.victim

Napisano 20 kwiecień 2021 - 10:51

Własne warzywa, owoce czy grzyby to naprawdę fajna rzecz, gdy można po nie sięgnąć z ogródka, a nie chodzić do sklepu. Jak zastanawiasz się nad pieczarkami, to warto wiedzieć o tym, jakie należy przygotować do nich podłoże http://gardenportal....siana-grzybnia/, bo ma to spore znaczenie. Chcąc cieszyć się obfitymi zbiorami, trzeba wiedzieć, jak zająć się prawidłowo uprawą poszczególnych roślin.


Forumowicz84

Napisano 26 luty 2021 - 22:46

Interesujecie się uprawą własnych warzyw? Jeśli tak, to koniecznie powinniście zerknąć sobie na stronę http://www.swiat-dom...ywa-na-dzialce/ Tam wszystkiego się dowiecie i poznacie wszystkie informacje. Myślę, że uprawa warzyw będzie bardzo wygodna i przede wszystkim bedziecie mieli u siebie zawsze zdrowe warzywa.


Napisano 24 styczeń 2021 - 19:00

Witam

 

Otrzymałem z domem 30 ar ziemi, na której chciałbym uprawiać warzywa. Sprzedawałbym je prosto z domu. Nie jestem rolnikiem, ale mam na własność tą ziemię. Zakładać jakąś działalność, kasę fiskalną?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)