Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Medycyna estetyczna w Krakowie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

zimbol

Napisano 30 listopad 2020 - 12:43

Długo zastanawiałam się depilacja laserowa Kraków https://depilacja-laserowa.krakow.pl/będzie dla mnie odpowiednia i czy dam rady na tym wysiedzieć. Powiem wam, że byłam i nie było tak źle, z chęcią wracam tam na następne serie depilacji twarzy. 


ankafanka

Napisano 03 marzec 2020 - 15:06

Ja tam preferuję tradycyjny makijaż okolicznościowy bez kombinacji w zabiegi - jest impreza chce wyglądać pięknie idę do wizażystki :) dla kogoś z Konina może się przyda https://oliwiaprzych...l/makijaz-konin


Strony Warszawa

Napisano 01 grudzień 2019 - 08:56

Taki artykuł o medycynie estetycznej i powikłaniach https://medycynaeste...ie-estetycznej/ Warto przeczytać i zastanowić się przed wyborem gabinetu, który ma zająć się naszym zdrowiem i wyglądem, bo często chyba najważniejszym kryterium wyboru jest cena zabiegu 


aniolek

Napisano 24 wrzesień 2019 - 09:56

Ja akurat miałam okazję korzystać z usług kliniki chirurgii plastycznej, która ma swoją siedzibę nieopodal Polanicy Zdrój. Warto wybrać ich usługi nie tylko ze względu na świetnych lekarzy i cały personel, ale przede wszystkim z uwagi na lokalizację. Klinika mieści się w malowniczym miejscu, z dala od miejskiego zgiełku. Ja czułam się tam praktycznie jak w ośrodku wczasowym. Polecam ;) Na stronie: https://chirplast.com.pl/ znajdziecie wszystkie informacje dotyczące ich działalności.


comneonliverpool

Napisano 21 maj 2019 - 10:14

Jak chcesz zrobić w Katowicach makijaż permanentny to polecam https://koncepcjaurody.pl/ Po pierwsze korzystne ceny, ale po drugie wieloletnie doświadczenie. To nie jest zabieg nieinwazyjny. Dlatego lepiej "oddać się" w ręce profesjonalistki!


Bartek299

Napisano 15 kwiecień 2019 - 09:49

Ja jedynie wiem, że moja dziewczyna korzystała z usług http://www.matleena....ijazpermanentny co prawda nie w Krakowie, tylko na Śląsku, ale sądzę, że to jak z robieniem tatuażu - jeżeli dobry gabinet jest nawet 300km od miejsca zamieszkania, ale ludzie znają się na temacie to warto pojechać, by nie żałować. Tak samo jest w przypadku Matleena bardzo dobrze jej wykonali ten zabieg ;)


mlodamama21x

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:12

Ja mogę Ci polecić wycieczkę do Lublina i sprawdzić MED Estetykę, wszystko Ci doradzą w ramach konsultacji ;) 


alf

Napisano 28 marzec 2019 - 14:37

Nie wiem na jakich zabiegach Ci zależy ale polecam tę klinikę

https://cliniqmed.pl...yna-estetyczna/

Oferowane są tam liczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Jak na przykład zabiegi z kwasem hialuronowym, botoks czy mezoterapia igłowa.

 

Sam jak na razie nie poprawiałem w taki sposób urody,ale zdecydowałem się na zabieg botoksu na nadpotliwość. Miałem bardzo duży problem z nadpotliwością dłoni, co powodowało w wielu sytuacjach poważne zażenowanie (wstydziłem sie na przykład podać komuś rękę). Pozbyłem się na szczęście tego problemu. 


pepke

Napisano 24 marzec 2019 - 17:22

Jakie są najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Krakowie? 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)