Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: jakie studia?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

fashion.victim

Napisano 02 lipiec 2020 - 08:12

Wybór kierunków studiów jest bardzo szeroki, najlepiej chyba byłoby zorientować się, jakie są potrzeby rynkowe i uwzględnić swoje możliwości, talenty i zainteresowania. Między innymi tutaj, można przeczytać, co warto studiować, by mieć pewną i dobrze płatną pracę, ale należy pamiętać, że idąc na uczelnie, trzeba dobrze przemyśleć kierunek. Nie ma na przykład sensu studiowania czegoś, co nas nie interesuje lub coś, co jest dla nas za trudne. Nie każdy przecież nadaje się na studia inżynierskie i nie ma się co oszukiwać.


waren

Napisano 17 maj 2020 - 10:30

Informatyka - najlepiej rokuje na przyszłość

 

zdecydowawanie, infortmatyka i studia inżynieryjne, co najlepiej widać po ilości ofert praktyk i staży w IT.


Torcik66

Napisano 02 maj 2020 - 12:07

Studia przede wszystkim powinny nas ciekawić, jednocześnie zapewniać konkretne umiejętności oraz możliwość znalezienia dobrej pracy. Ja po studiach I i II stopnia zdecydowałam się również na te podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu  https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/ gdzie traficie na wiele świetnych kierunków, które na pewno skutecznie pokażą Wam w jaką stronę powinno to wszystko podążać oraz zdobycie dodatkowych kwalifikacji do pracy. 


BarbaraGruszka

Napisano 09 marzec 2020 - 10:57

Takie czasy, że ludzie się przekwalifikowywują.
Ja nie jestem zadowolona ani z pracy, ani z zawodu, no i oczywiście z pensji też nie ( wiadomo, mogłaby być lepsza:) )
 
Jest też oczywiście problem wypalenia zawodowego, bo można kochać swoją pracę, ale jeśli robi się przez X lat jedno i to samo no to sorki bardzo
 
Dlatego w tym roku zaczęłam szkolenia kosmetyczne, planuję w przyszłości otwarcie własnego salonu kosmetycznego, jest to moje wielkie marzenie i mam nadzieję, ze mi się uda! Wartościowe szkolenia mają w Lukomades https://lukomades.pl/

Doli

Napisano 27 luty 2020 - 04:39

Zdecydowanie prawo :) w zasadzie nawet nie masz co myslec o innych kierunkach xd no chyba, ze lekarz ale to zalezy czy masz predyspozycje do tego. Prawnik to bardzo prestiżowy zawod i dobrze, albo nawet bardzo dobrze platny. Oczywiscie mowie tez o sytuacji, w ktorej robimy po studiach aplikacje. Ja polecam studia na https://vizja.pl/stu...prawo,ws20.html, chociaz mozesz szukac sobie jakiejs innej uczelni, ktora tobie odpowiada. dobrze radze zainteresowac sie prawem, a nie jakies kulturoznawstwa, dziennikarstwa, czy inne g...


kerryjane72

Napisano 07 luty 2020 - 08:38

Z pewnością warto postawić na kierunek studiów, który będzie was interesował. Według mnie najgorsze jest robić w życiu to co wam się nie podoba, a jak dobrze podejdziecie do swojej pasji to na pewno będziecie w stanie na tym zarabiać :) Interesujecie się bezpieczeństwem kraju, służbami mundurowymi? Studia Bezpieczeństwa Wewnętrznego z uczelni https://www.cb.szcze...two-wewnetrzne/ będą w takim razie świetnym wyborem.


Gustav2

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:54

To fakt, branża IT jest dobrze płatna, ale to wszystko zależy od konkretnego stanowiska i naszej pracy. Tak naprawdę w każdym zawodzie można się dorobić ;)


Juli

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:22

Dzisiaj najwiecej zarabiaja informatycy bo moga pracowac na calym siwecie przez internet


PawluM

Napisano 27 styczeń 2020 - 09:08

Mi to dwa razy zmienił się kierunek, ale tak to jest jak młoda osoba, która nie wie czego chce idzie na studia:D No ale jakoś przebrnąłem i jestem zadowolony z wyboru. Studentowi przyda się na pewno pomoc takich narzędzi jak https://editor.goodwrite.it/ Sprawdźcie sobie jak działa ten kreatywny edytor tekstu, przyda się nie tylko przy pisaniu pracy dyplomowej.


kamarek

Napisano 16 styczeń 2020 - 08:15

Studia podyplomowe MBA Project Management https://wsaib.pl/kan...ment/o-studiach, których kolejna edycja niebawem startuje na WSAiB skierowana jest do menadżerów średniego i wyższego szczebla. Absolwenci tego kierunku zostają wyposażeni w kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania projektami, programami oraz portfelem projektów połączona z zaawansowaną wiedzą o biznesie i kompetencjami zarządzania organizacją.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)