Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 11 czerwiec 2018 - 21:59

Jeżeli to ma być hala produkcyjna to będzie Ci pewnie potrzebnych kilka rozwiązań z zakresu automatyki przemysłowej. 

 

Zależy, co będzie produkowane oraz przy użyciu jakiej technologii. Taka inwestycja, to są bardzo duże pieniądze i może warto porozglądać się za używanym sprzętem. Może trafi się coś w leasing. Z takie automatyki przemysłowej na większych halach mogą przydać się suwnicę. Taką suwnicę można wyposażyć w dodatkowe zdalne sterowanie suwnic, ale takie można kupić tylko u wyspecjalizowanych dystrybutorów np. irel.pl/pl


ydzik

Napisano 04 czerwiec 2018 - 21:14

Aby automatyczny magazyn wysokiego składowania spełniał dobrze swoją rolę, należy przede wszystkim zgłosić się do firmy która zajmuje się na codzień wdrażaniem takich systemów automatycznych. Bez tego to się niestety raczej nie uda. U mnie na magazynie zostało to wdrożone przez firmę Nedcon.pl i od kilku lat nie ma żadnych problemów.


Napisano 28 maj 2018 - 18:52

Uważam, że hale produkcyjne powinny być budowane z wykorzystaniem konstrukcji stalowych, które są nie tylko tanie, ale i odpowiednio wytrzymałe. Moją budową zajęła się firma Commercecon, która ma w tym ogromne doświadczenie. Z jej przykładowymi realizacjami można zapoznać się wchodząc na jej stronę internetową. Jak widać, konstrukcje robią wrażenie!


mgzeta

Napisano 28 maj 2018 - 08:34

Odświeżam, poszukuje hali magazynowej/produkcyjnej do wynajęcia w kujawsko - pomorskim, na https://magazyny.online/ znalazłam kilka ogłoszeń. ale nie do końca odpowiada mi lokalizacja. Wiecie gdzie jeszcze mogę przeglądać ogłoszenia z tego rejony polski? 


Napisano 23 maj 2018 - 13:16

Jak potrzeba  systemów sterowania CNC i cyfrowych napędów do obrabiarek  to zgłoście się do firmy ProFag  z Wrocławia. Kupicie u nich urządzenia Fagor Automation, uznanej marki.  ProFag zajmuje się też serwisem urządzeń.  Z naszej strony 100% zadowolenia.


Napisano 15 maj 2018 - 21:48

Maszyny do hali produkcyjnej, do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy możecie kupić w Els z miejscowości Debrzno z pomorskiego. Maszyny działają bezawaryjnie, są solidne, nie mamy żadnych zastrzeżeń.


Patka79

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:27

Rozumiem, że teren pod inwestycję już masz ? Jeżeli nie, to sprawdź oferty na https://www.warehous...odztwo/lubuskie.

Mają naprawdę bardzo dużo różnych ofert, zarówno działek, jak i hal do wynajęcia.

Moja firma zainwestowała w zakup działki właśnie z tego portalu i już niedługo będziemy rozpoczynać budowę nowego kompleksu biurowego. Z tego co słyszałem, to firma, która prowadzi portal pomaga w negocjacjach i formalnościach. Dlatego wszystko załatwisz dużo szybciej.


Napisano 19 kwiecień 2018 - 10:45

Można też wynajmować  halę, budowa to często zbyt wielkie koszty.  W dobrej cenie wynajmiecie od śląskiego Operis. Mają różnego rodzaju powierzchnie – magazynów i hal produkcyjnych przez place składowe po biura. Zdecydowanie solidni, oferują też inne usługi jak przeładunek czy transport towaru.


PaveloS

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:34

Maszyny i urządzenia produkcyjne oraz laboratoryjne do sektorów metalurgicznego, odlewniczego i obróbki cieplnej dostaniecie w firmie Nobos z Wiązownej. Firma jest nakierowana na propagowanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań technicznych. Do tego myślą też o środowisku. Z naszej strony 100% zadowolenia z ich sprzętów.


Napisano 16 kwiecień 2018 - 21:51

W każdej hali produkcyjnej bardzo ważne jest wyposażenie. Osobiście zdecydowaliśmy się na sporo urządzeń firmy Cassioli bo doskonale się nimi steruje i współgraja ze soba. Działąja tak dobrze, że produkcja znacznie przyspiesza i u nas jest naprawde super.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)