Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: hala produkcyjna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 luty 2018 - 20:16

Ja natomiast serdecznie polecam el-connect. eu.Firma zapewni niezbędne rozdzielnice elektryczne, szafy sterownicze w których skład wchodzi projektowanie i montaż. Warto dopytać się o szczegóły osobiście bądź wejść na stronę internetową podana wcześniej.

sara91

Napisano 18 luty 2018 - 13:07

Producent wag zaproponowany przez Guesta ma dość bogatą ofertę, jednak nie jestem przekonana do francuskich rozwiązań. Z tego co widzę, nie mają w Polsce swojej siedziby, być może jedynie serwis? W tej kwestii stawiałabym na producentów z wieloletnim doświadczeniem i przede wszystkim oddziałem w naszym kraju. Polecałabym rozwiązania tamtrongroup.com/pl/wszystkie-produkty, to firma oferująca najnowocześniejsze rozwiązania, wywodząca się z Finlandii, z oddziałami między innymi w Polsce i Czechach.


pomocna

Napisano 15 luty 2018 - 20:32

Projektem i wykonawstwem hali magazynowej w mojej firmie zajmowali się specjaliści z Commercecon. Szukaliśmy firmy z doświadczeniem która podejmie się pracy w dość trudnych warunkach i dostosuje do nich projekt, hala ma niestandardowe wymiary. I ich oferta najbardziej przypadła nam do gustu, łącznie z kosztorysem. Wykonanie tak jak się spodziewaliśmy - bez najmniejszych problemów. Profesjonalnie, w określonym terminie. 


PaveloS

Napisano 13 styczeń 2018 - 00:27

W razie poszukiwań tkanin przemysłowych, szczeliw do pomp i zaworów, osłon izolacyjnych możecie sprawdzić produkty od polskiego producenta czyli  http://www.europolit.pl/Wszystko działa  solidnie, producent ma dobrą renomę, wiec wiadomo było, że produkty są dobrej jakości i rzeczywiście nie zawiedliśmy się.


elka2002

Napisano 02 styczeń 2018 - 05:43

Prowadząc firmę produkcyjną warto zapisać sobie na nich namiar http://www.technomodel.pl/ . Zajmują się drukowaniem 3d. Koszt wykonania modelu 3d metodą FDM jest ustalany indywidualnie.


Mobiliser

Napisano 01 styczeń 2018 - 15:00

Warto tu wspomnieć o firmie www.chemex.pila.pl, która oferuje wykonanie posadzek przemysłowych do różnego rodzaju obiektów. Ich posadzki epoksydowe świetnie sprawdzają się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i handlowych. Korzystałem z ich usług już kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Produkt przez nich wykonany, jest wytrzymały i wysokiej jakości.


Luiza82

Napisano 01 styczeń 2018 - 14:42

Dokładnym i precyzyjnym oznakowaniem hali z pewnością zajmie się firma www.malowanielinii.pl. Pracę wykonują zgodnie z obowiązującymi standardami. Koszt usługi przystępny. Fachowcy godni polecenia.


Sprawka

Napisano 23 grudzień 2017 - 14:30

Wszelkie prace spawalnicze i wykonanie konstrukcji metalowych, takich jak rurociągi przemysłowe wykona dla was firma www.instalakme.opole.pl która serdecznie polecam.


Napisano 19 grudzień 2017 - 13:11

Co do hydrauliki siłowej to dobry trop to wrocławska firma Megahydral  z Bierutowskiej. Mają duży wybór rzeczy, a oprócz kupna jest też możliwość naprawy pomp hydraulicznych i przydatna rzecz- zamówienia można też składać  wysyłkowo


Napisano 15 grudzień 2017 - 12:29

Jeśli chodzi o piece przemysłowe to sprawdzi się na pewno firma  Nobos z Wiązownej. W grę wchodzi u nich też obróbka  cieplna stali i remonty pieców i suszarni.  Mamy od nich wyposażenie i jest bardzo wysokiej jakości, firma fachowa i solidna.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)