Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: projekt i wykonanie hali produkcyjnej


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Filip32

Napisano 21 wrzesień 2021 - 14:24

A w przypadku produkcji, na wskutek której powstają różnego typu zanieczyszczenia wymagające odcięcia, polecam zapoznać się z tą ofertą https://www.dsmtech....y/zasuwy-nozowe Zasuwa nożowa służy do regulacji bądź odcięcia strumienia gazów, mediów sypkich lub przepływu płynnych czynników roboczych.


Filip32

Napisano 09 wrzesień 2021 - 10:37

Kolejnym krokiem będzie wyposażenie hali, warto pomyśleć nad robotami przemysłowymi https://www.sparkrob...ot-przemyslowy/Robotyzacja produkcji staje się kluczową metodą prowadzenia procesów produkcyjnych praktycznie już we wszystkich branżach przemysłu (motoryzacyjnych, meblarskich, farmaceutycznych itp.


Napisano 28 czerwiec 2021 - 01:15

Gdy twoja hala produkcyjna zacznie w pełni funkcjonować polecam nawiązać współpracę z firmą Rubber Serwis wykonującą serwis taśm przenośnikowych. Firma serwisuje taśmy z całego kraju. Zlecenia wykonuje dokładnie i terminowo, to rzetelny kontrahent!


KarolinaPL

Napisano 16 maj 2021 - 17:51

Bardzo ciekawy temat. Dziękuję Wam za pomocne komentarze. Ja niedawno poszukiwałam sprawdzonej firmy specjalizującej się w chłodzeniu wodnym hal. Ostatecznie zdecydowałam się na ofertę firmy www.toram-systems.eu. Dostarczyli nam wszystkie niezbędne elementy wyposażenia, oferując przy tym bardzo korzystne ceny. 


Napisano 28 kwiecień 2021 - 23:50

Przy budowie hali polecam współpracę z firmą SPO Konstrukcje Stalowe świadczące usługi w zakresie spawania i wykonywania konstrukcji stalowych. Usługi są wykonywane solidnie i precyzyjnie. To rzetelny kontrahent.


Napisano 28 kwiecień 2021 - 19:42

W hali produkcyjnej konieczna jest taśma. Polecam usługi firmy Rubberserwis oferującej naprawę uszkodzonych taśm przenośnikowych. Zlecenia przyjmują z całego kraju, a regeneracja jest wykonywana przez nich dokładnie - to rzetelna firma. Polecam!


Napisano 21 kwiecień 2021 - 20:11

Do wylewki betonowej i wykończenia posadzki w hali polecam firmę Onelevel, to sprawdzony kontrahent. Zlecenia są wykonywane dokładnie i z dobrej jakości materiału.


Napisano 14 kwiecień 2021 - 11:04

może interhall.pl?


jurek.koler

Napisano 01 kwiecień 2021 - 06:34

Hmm, a może poszukaj w jakimś katalogu firm.


Pantalonek

Napisano 30 marzec 2021 - 17:26

Hej, jakbyście potrzebowali odpowiednich regałów na wymiar to polecam firmę Regalit - w swojej ofercie mają systemy magazynowe - w tym regały półkowe, regały paletowe, regały przemysłowe i regały wysokiego składowania. Zapraszam na: https://regalit.pl/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)