Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama dla młodej firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Mateo122

Napisano 19 luty 2020 - 12:28

A co uważacie o gadżetach reklamowych? Warto w nie inwestować już na samym początku działalności? Ja się właśnie nad tym dość poważnie zastanawiam. Dość interesujące propozycje w tym zakresie mają na przykład na https://barbersupply...ODA-I-WASY.htmlCo o tym sądzicie?


Sitet443

Napisano 16 grudzień 2019 - 13:39

Jak nie masz dużego budżetu finansowego na reklamowanie swojej młodej firmy to polecam Ci to http://regalo.pl/kat...lecaki/plecaki/ . Nie wydasz wiele, a na pewno będzie to skuteczna forma reklamy. Na takim plecaku możesz umieścić swoje logo firmy i cieszyć się reklamą za niewielkie pieniądze. 


Nana30

Napisano 03 grudzień 2019 - 12:38

Moim zdaniem zawsze, ale to zawsze sprawdzają się gadżety reklamowe. Ja ostatnio postawiłam na notesy i notatniki z firmy https://www.studiosiedem.com.pl/ bo mają duży wybór produktów w doskonałych cenach. Szybko zrealizowali usługę. Notatniki są solidne, a przy tym estetyczne i modne, więc klienci chętnie z nich korzystają. Na okładkach jest logo mojej firmy, dane kontaktowe i zdjęcie siedziby, więc mimochodem robią mi rozgłos, pokazując gdzieś notatnik czy notes :) Gadżet praktyczny i funkcjonalny. Jakość druku zachwyca perfekcją i detalami. 


Kowalczuk

Napisano 13 listopad 2019 - 11:06

Zgłoszenie się do agencji to nie gwarant sukcesu. Trzeba znać swojego klienta i wiedzieć jak do niego dotrzeć. W sieci jest wiele ofert agencyjnych, czy tego typu https://kubki.abante.pl/. Gdyby inwestycja w każdą była gwarantem sukcesu to każdy byłby milionerem.


MireczekW

Napisano 15 październik 2019 - 13:06

jeżeli zależy Ci na konkretnej reklamie dla firmy to dobrze jest zgłosić się so jakiejś agencji marketingowej, ktora się tym wszystkim zajmie. Zazwyczaj wtedy takie działania są najskuteczniejsze. U moim znajomych zajmowała się tym chyba Agencja MTWeb , dobrzy są w tym co robią.


kamil12321

Napisano 18 wrzesień 2019 - 07:17

Polecam firmę www.iconmedia.pl - będziesz mega zadowolony


marmur87

Napisano 11 wrzesień 2019 - 08:54

Wszystko zależy od rodzaju działalności. Nowe firmy powinny skupić się na skutecznym pozyskaniu klientów. Dla mnie taką trafiona reklamą był zakup baz firm od 

https://www.bnf.pl/k...m-produkcyjnych

Dzięki temu mogłam wysłać swoja ofertę bezpośrednio do osób decyzyjnych. W ten sposób zyskałam pewność, że trafiły prosto do potencjalnych klientów i dość szybko nawiązałam współpracę.


kurasp20

Napisano 23 sierpień 2019 - 09:41

Media społecznościowe to dzisiaj kluczowa droga dla promocji biznesu.


gorgon

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:36

Na pewno nie można powiedzieć, że jest droga w stosunku do innych mediów. W każdym razie jeśli mowa o młodej firmie to bym pomyślał o marketingu szeptanym. Ostatnio czytałem na jego tematu tutaj http://i-content.pl/ i jeśli dobrze poprowadzony pomoże zbudować świadomość marki wśród klientów, co bezpośrednio przełoży się na opinie oraz sprzedaż.


Kaczmar

Napisano 20 sierpień 2019 - 11:00

google ciagle podnosi ceny za reklame w sieci reklamowej, to samo niebezposrednio robi facebook niestety wiec reklama w sieci juz najtansza nie jest ale jest najlepsze dotarcie


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)