Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak wypromować firmę?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 25 luty 2020 - 12:13

Może marketing bazodanowy? To chyba najpewniejsza metoda, aby faktycznie dotrzeć do odbiorców. My współpracujemy z Mobime - może przyda Ci się ten kontakt. 


Nobody

Napisano 17 luty 2020 - 11:44

Z tym warto jest zwrócić się do agencji reklamowej, która oferuje kompleksową pomoc w tym zakresie.


leczenieboreliozy

Napisano 13 luty 2020 - 19:44

warto skorzystać z reklamy google ads 


Napisano 13 luty 2020 - 15:48

A spróbuj z gadżetami reklamowymi. W mojej firmie ludzie najbardziej zwracają uwagę na napoje reklamowe. Zamawiam je co jakiś czas od ST Drink i biją rekordy popularności ;)


aronr

Napisano 07 listopad 2019 - 11:50

Jest naprawdę wiele możliwości. Najważniejsze, aby nie ograniczać się wyłącznie do jednego typu reklamy. Oczywiście, marketing w sieci jest skuteczny, ale tradycyjne formy reklamy, takie jak chociażby billboard również jest skuteczna. To, co wyróżnia taki billboard od innych form reklamy to fakt, że nie zostanie on zablokowany przez wtyczkę w przeglądarce. Chcąc zamówić powierzchnię reklamową, proponowałbym zainteresować się ofertą tej firmy: https://www.znajdzreklame.pl


Napisano 19 wrzesień 2019 - 13:08

Ja jednak postawiłbym na Internet. Odkąd współpracuję z Procontent skoczyła mi sprzedaż. Plakaty nic nie dały.


ydzik

Napisano 05 luty 2019 - 03:22

Godna uwagi jest firma https://www.virtualmedia.pl/ z Olsztyna, działają od 2003 roku i mają duże doświadczenie. Tworzą oni strony firmowe oraz sklepu od podstaw oraz zajmują się ich obsługą. Warto na poczatek skupić się na reklamie w Social Mediach, dzięki temu uzyskamy duży zasięg oraz jest szansa trafić do docelowej grupy odbiorczej.


asari

Napisano 01 sierpień 2018 - 02:25

O sposobach promowania firmy w internecie można dowiedzieć się tutaj: foxstrategy.pl Każdy biznes można skutecznie wypromować, jeżeli umiejętnie podejdzie się do tematu.


mrs.sophie

Napisano 22 czerwiec 2018 - 12:54

Myślę, że świetnym sposobem jest stworzenie aplikacji mobilnej iOS lub Android związanej z Twoim biznesem. Coraz więcej osób docenia takie rozwiązania bo obecnie głównie korzysta się z tabletów i smartfonów do przeglądania sieci. Tutaj https://www.ideo.pl/...e-mobilne-ios/ dostępne są szczegółowe informacje na ten temat.


forteca

Napisano 19 kwiecień 2018 - 09:48

Mysle, ze targi są uniwersalnym i wielokrotnie sprawdzonym sposobem promowania firmy - zawsze działa, jest skuteczne, o ile tylko stanowisko jest dobrze przygotowane, a jednym z niestandardowych ruchów jest własna podłoga na targi, np. taka jak tutaj: fortelock.pl/przenosna-podloga-targi-i-wystawy-i-nie-tylko/ sprawdźcie sobie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)