Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: własna firma - jak zarządzać czasem?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 16 styczeń 2020 - 07:18

Ciężko mi sobie teraz wyobrazić zarządzanie całym biznesem bez wsparcia Berberis. Właściwie to z czasem widzisz, jakie błędy popełniałeś wcześniej i ile traciłeś. Takie rozwiązania nie są najlepsze. Trzeba zwracać uwagę na wiele kwestii. Jeśli nie będziecie tak robić, to cudów nie będzie. Docelowo znaczenie ma coraz więcej kwestii. 


buuczek

Napisano 03 styczeń 2020 - 19:03

Najważniejsze to nauczyć sie delegować zadania/zlecenia do osób/firm które się tym zajmują na codzień niż samemu często tracić kilka godzin na rzecz co osobie obeznanej w temacie zajmie 30 minut.


LabMasters

Napisano 03 styczeń 2020 - 17:41

Zapraszamy do testowania darmowych aplikacji w Excelu. Biznesowe, finansowe jak również rozrywkowe aplikacje zostały napisane przy pomocy programu MS Excel i narzędzi VBA. 
 
Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kursów z Excela, VBA, SQL, R i Pythona : https://labmasters.p...twarte/terminy/
 
Pozdrawiamy,
LabMasters

Naster

Napisano 20 grudzień 2019 - 10:49

Szkolenie zarządzanie zespołem w tym celu Ci się przyda, dzięki niemu wiele czasu zostanie w zapasie. Polecam pójść na takie kursy do firmy https://deltatraining.pl/, są według mnie najlepsi.


Kabanosikkk

Napisano 16 grudzień 2019 - 10:55

Myślę, że każde szkolenie zawsze jest warte polecenia. :) Sam ostatnio korzystałem ze szkolenia ISTQB. Myślę, że takie szkolenie uczy nie tylko zarządzania czasem, ale też w ogóle swoimi obowiązkami. 


patiks

Napisano 04 kwiecień 2019 - 06:16

Berberis też polecam - zdecydowanie warto. Kwestia taka, na jakie rozwiązania chcecie postawić, jak chcecie to dopasować, ale generalnie optymalizacja z wykorzystaniem odpowiedniego oprogramowania jest zdecydowanie do zrobienia. Wiadomo - wszystko jednak wymaga odpowiedniego planu i podejścia. O ile tak do tego podejdziecie, to pewnie wszystko pójdzie jak należy. 


MireczekW

Napisano 29 październik 2018 - 18:12

Niestety ale kiedyś szkolenia nie były tak popularne jak teraz. Na chwile obecna mamy wiele możliwości, zeby się rozwijać i doszklać więc dlaczego z tego nie skorzystać.Gdy naszą zmora są występy publiczne to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z takich szkoleń https://manka-academ...acje-biznesowe/. W ten sposób poradzimy sobie z wystepami.


Napisano 25 październik 2018 - 19:20

Warto zadbać o ten szczegół. Jest to chyba najlepszy sposób na odpowiednie zabezpieczenie swojego pojazdu, czy nawet floty. W przypadku floty Konsalnet posiada bardzo przydatne urządzenie do analityki oraz rozplanowywania, dzięki czemu można zaoszczędzić trochę
na ich stronie odnajdziesz więcej informacji w temacie monitoringu GPS ;3


PatrycjaSV

Napisano 23 październik 2018 - 12:30

Cały personel powinien przejść szkolenia związane z umiejętnością rozporządzania czasem pracy. Rzetelne wypełnianie obowiązków stanowi podstawę sprawnego działania firmy.

 

Prócz nawyków związanych z przestrzeganiem harmonogramów i obowiązków pracowniczych, warto skorzystać z dodatkowych szkoleń.

Bez wiedzy o ograniczeniach, jakie nakładają ustawy oraz odpowiednich zabezpieczeń związanych z bezpiecznym przetwarzaniem danych, firma może popełnić wiele błędów. Najważniejszy jest człowiek, dlatego warto zdecydować się na cykl szkoleń wspomagających umiejętności i uświadamiających co do wymogów technicznych.

 

https://www.virtline...stwo/szkolenia/


JarekDon

Napisano 22 październik 2018 - 05:30

Jeśli mówimy o firmie transportowej to polecam zwrócić uwagę także na system, który pomoże Wam w łatwiejszym zarządzaniu logistyką jak Flotman, który odpowiada za bardzo dokładny monitoring GPS aut, do tego możemy sprawdzić czy auta są używane po godzinach pracy (a niestety wcześniej bardzo często do tego dochodziło) oraz w przypadku przedstawicieli handlowych również możemy sprawdzić ich eco-driving. To razem generuje naprawdę dobre oszczędności oraz naszego poświęcanego czasu. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)