Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: szukam biura rachunkowego


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 28 listopad 2020 - 13:01

Gdyby ktoś szukał dobrego biura rachunkowego z Wrocłąwia polecam Super Księgi z łeczyckiej, sprawdzone biuro. Zawsze dokumenty na czas, wszystko w należytym porządku od kilku lat


monstidaga

Napisano 23 listopad 2020 - 15:48

Witam,

poszukuję biura rachunkowego. Na co należy szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze?

Jeśli chodzi o Warszawę to mogę polecić biuro Gama. Profesjonalna obsługa i rzetelne wykonanie pracy. 


Paulina Wiśniewska

Napisano 23 listopad 2020 - 10:42

Ja korzystam z biura mojego kolegi. Na stronie mają kalkulator cen usług jeśli chcesz sprawdzić https://altera.co/ksiegowosc-spolek/


Napisano 21 listopad 2020 - 17:37

Ja polecam Biuro Rachunkowe Tax Safe - profesjonalne podejście do finansów. Biuro godna zaufania, dzięki nim mogę się całkowicie skupić na moich klientach.


Napisano 07 listopad 2020 - 23:11

Moje sprawdzone biuro 👉 www.qualitydot.pl Mam dzięki nim także wirtualny adres i wsparcie w kwestii optymalziowania kosztów mojej działalności

Napisano 13 maj 2019 - 09:39

a ja polecam program do samodzielnego księgowania wfirma.pl - bardzo łatwy i przyjazny w obsłudze program. W gruncie rzeczy wystarczy wklepać dane do systemu a program sam wszystko liczy. No i ma te wszystkie RODO pierdółki.

 

A z kolei jeśli chodzi o biuro rachunkowe, to słyszałam, że jest jakieś nowe dobre eido. 


Luiza82

Napisano 11 maj 2019 - 20:30

Współpracuję z biurem księgowym http://www.bomus.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Nie mam żadnych problemów z dokumentacją księgową. Zawsze można liczyć na fachową i rzetelną poradę. Indywidualne podejście do klienta i możliwość uzyskania odpowiedzi na trudne pytania.


Napisano 29 kwiecień 2019 - 14:07

Ja osobiście polecam Grupa BRDI S.A. są i stacjonarnie i online. Zawsze służą pomocą, radą i rozwiązaniem. Znalazłam ich w internecie jakiś czas temu, jak zakładałam działalność i naprawdę świetnie się sprawdzili. Dodatkowo, na start każdy dostaje u nich 10% rabatu (BRDI10) na usługi, więc można ich przetestować. 


mariuszP77

Napisano 23 kwiecień 2019 - 17:12

My korzystamy z Global Accounting https://global-accounting.pl/ z Siemianowic Śląskich i bardzo nam to biuro odpowiada. Są skrupulatni, rzetelni i solidni, wszystkiego dobrze dopilnowują, o nic nie musze się martwić. Pełen profesjonalizm.


bakarat

Napisano 09 kwiecień 2019 - 22:10

Biur jest wiele. Niektóre działają tylko stacjonarnie, inne oferują też swoje usługi online. Tutaj https://uslugiksiegowe.pl można wyszukać biuro w konkretnym mieści czy też województwie. Można porównać w ten sposób zakres usług czy cen. Wiadomo, że każdy ma inne wymagania i firmy też są różne. Generalnie cena zależy zazwyczaj od ilości faktur. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)