Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: księgowość małej spółki


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mtzd

Napisano wczoraj, 06:08

Jakiś czas temu równiez zdecydowałem sie na otworzenie ze znajomym spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Przekalkulowaliśmy sobie wszysktie za oraz przeciw i wydało się to dla nas najbardziej optymalnym rozwiazaniem. Nie będę się tutaj rozpisywał o zaletach oraz wadach takiego rozwiązania. Dobrze wczytać się we wszystkie założenia podatkowe dla spółek.
 
Dodam,że powinieneś również poszukać dla siebie jakeigoś dobrego biura rachunkowego. Samemu bardzo trudno jest prowadzić pełną księgowość.
 
Poza tym dobre biuro doradzi Ci pod kątem optymalizacji podatkowej dla spółki. Ze swojej strony polecam https://pik-ksiegowosc.pl/ z Łodzi. 

Napisano 25 październik 2019 - 07:17

Do takich zadań polecam Jaremę, Księgowego w airmaxach. Profesjonalizm, dobre podejście do ludzi, fajny kontakt. A pierwszy miesiąc usług oferuje gratis. : )

pawelszabla

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:38

Od ponad roku korzystam z obsługi księgowej na zasadzie outsourcingu w biurze GUT ( gut-rachunkowosc.pl) i sobie chwalę. Duża wygoda i stosunkowo niskie koszty, poza tym zajmują się wszystkim, od kwestii płacowych przez rozliczenia umów, na samym księgowaniu kończąc.

 


Napisano 07 grudzień 2018 - 23:42

A ja polecam Panią Anne Stepinska, biuro rachunkowe Quality Finance w centrum Warszawy. Bardzo dobra ksiegowa i sympatyczna osoba. Warto rzucić okiem na oferte

izka76

Napisano 08 lipiec 2018 - 18:30

Sprawdźcie też biuro księgowe Kontisto w Warszawy http://kontisto.pl/. Doprowadzili mi do porządku sprawy z US, po poprzedniej księgowej. Zrobili kawał dobrej roboty!


peczkin

Napisano 06 lipiec 2018 - 11:04

Z pewnością sprawdzę Wasze propozycje. Także szukam czegoś w tym temacie.


Napisano 06 lipiec 2018 - 09:29

Polecam skorzystanie z biura księgowego M&M Księgi Rachunkowe, mieszczącego się na Włochach. Bardzo profesjonalni księgowi.


martinrekk

Napisano 04 lipiec 2018 - 11:07

Dobrze się sprawdza marka CRWM w naszym wypadku. Oni maja indywidualnie dopasowane do potrzeb zarządców pakiety usług jeśli chodzi o rozliczenia, można się było porozumieć w szczegółach, bo też nie wszystko co robią było mi potrzebne. Lista rozliczeń jakie prowadzą wisi na  crwm.pl.


pinik

Napisano 03 lipiec 2018 - 12:53

Biuro GAMA na Tarchominie jest bardzo profesjonalne. Współpraca z nimi to czysta przyjemność. 


ZosiaA

Napisano 27 listopad 2017 - 11:34

Ale musi być kiepskie :lol:


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)