Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Własne biuro rachunkowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 29 kwiecień 2020 - 04:02

Ja od bardzo dawna współpracuję z biurem rachunkowym Abacus na Warszawskim Ursynowie i to biuro spełnia moje wszystkie oczekiwania. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany to podaję namiar - Jadwiga Adamus ulica F.M Lanciego 8 Lok. 29.


Napisano 09 kwiecień 2020 - 11:58

Jak mieszkałem w Katowicach to kilka razy współpracowałem z biurem rachunkowym Plus i powiem wam, że zawsze było wszystko zrobione na czas. Jeżeli ktoś z was jest na etapie szukania firmy to polecam skontaktować się z nimi a biuro znajduję się na Monte Cassino. 


Napisano 19 luty 2020 - 12:55

Ja jestem z Warszawy i szukałam biura rachunkowego, które będzie blisko mojego domu i znalazłam super biuro na Powsińskiej 106 w lokalu 102 i biuro nazywa się Liczydło.  Polecam każdemu kontakt z tym biurem bo mają super ceny i szybko realizują zlecenia. 


miki90

Napisano 14 luty 2020 - 15:48

Możesz spróbować założyć konto na Fixly. Teraz usługi finansowe się tam pojawiły i możesz w ten sposób pierwszą bazę klientów zbudować. Warto spróbować na pewno. :) 


księgowa z Łodzi

Napisano 16 styczeń 2020 - 12:00

Przede wszystkim studia i kursy. Jak najwięcej dobrych kursów. No i oczywiście praktyka. Droga do sukcesu jest długa i ciernista, ale warto jak chcesz zostać księgową.

 

 

Pozdrawiam

Biuro rachunkowe "LUSIA"

https://biurolusia.pl


Napisano 08 styczeń 2020 - 20:04

a ja mam pytanie... jaka była wasza droga do własnego biura rachunkowego?Chodzi mi o doświadczenie zawodowe itp. Też chciałabym kiedyś w przyszłości otworzyć własne biuro rachunkowe. Proszę o podpowiedź w jakim kierunku się kształcić, co trzeba wiedzieć itp.


Hannneczka

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:28

Ciągle bije się z myślami czy założyć własne biuro rachunkowe czy nie. Odrobinę przeraża mnie ilość spraw niezbędnych do otworzenia go i fakt, że na początku jest bardzo ciężko klientów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:09

omatko jaka konkurencja, nie ma forum tylko same linki do firm, czyzby az taka porazka ze trzeba tak lapac klienta?


Napisano 27 sierpień 2019 - 09:34

Ja moge polecić bardzo dobre biuro rachunkowe ale w Lublinie na Zamojskiej 8. Biuro rachunkowe u Pani Anny Napory oferuję prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałt oraz płace kadry.  


Napisano 27 sierpień 2019 - 09:28

Znam doskonale biuro BUFiK z Zielonej Góry i powiem wam, że mam z nimi super kontakt. Biuro oferuję szeroki zakres usług dla osób  prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek osobowych i kapitałowych. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)