Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak uzyskać widzenie się z tymczasowo aresztowanym?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 październik 2019 - 11:21

Dzie dobry czy mogę uzyskać widzenie z tymczasowo aresztowany został zatrzymany 3 dni temu. Nie jesteśmy małżeństwem żyjemy w konkubinacie i mamy 3dzieci

A skąd my internauci mamy to wiedzieć? Zależy za co został aresztowany. Idź do prokuratury i tam pytaj.


Napisano 09 październik 2019 - 15:35

Dzie dobry czy mogę uzyskać widzenie z tymczasowo aresztowany został zatrzymany 3 dni temu. Nie jesteśmy małżeństwem żyjemy w konkubinacie i mamy 3dzieci

Napisano 05 grudzień 2018 - 14:50

Witam... Mam pytanie... Jak długo czeka się na zgodę od sądu na widzenie z osobą tymczasowo aresztowana?

a ku...wa czytać umiesz? to zajrzyj wieśniaro do wpisów u góry jak to zrobić i pytaj tłumoku kogo trzeba a nie forum!


Napisano 05 grudzień 2018 - 14:43

Witam... Mam pytanie... Jak długo czeka się na zgodę od sądu na widzenie z osobą tymczasowo aresztowana?

Napisano 16 kwiecień 2014 - 14:33

Nie będzie Pani mogła widzieć się. Proszę przeczytać odpowiedź w tym wątku Damiana Skowrona, odpowiada na identyczne zapytanie.

Napisano 15 kwiecień 2014 - 22:50

Witam moj narzeczony jest AŚ mieszkamy bardzo daleko od siebie ponad 500km jeżeli na pisze pismo do prokuratury o widzenie z data kiedy by miało być to widzenim jest taka możliwość że będę mogła się z nim zobaczyć

Napisano 03 lipiec 2012 - 14:14

Witam
Chciałabym się dowiedzieć czy jako narzeczona aresztowanego tymczasowo jest możliwość że dostanę zgodę na widzenie?za dwa dni minął dwa tygodnie i wiem ze wtedy uzyska on zgodę na kontaktowanie się z bliskimi.Jeśli mogę starać o widzenie to jak powinien wyglądać taki wniosek jeśli nie jestem żoną tylko narzeczoną czy lepiej będzie napisać taki wniosek jako konkubina?proszę o pomoc.

Napisano 08 marzec 2011 - 10:48

WNIOSEK O WIDZENIE

Uprzejmie proszę o udzielenie mi zgody na osobiste widzenie się z podejrzanym, tymczasowo aresztowanym, Jestem ...... (matką podejrzanego) Z informacji uzyskanych od obrońcy podejrzanego wynika, że ..... (syn) bardzo przeżywa fakt osadzenia go w Areszcie i potrzebuje wsparcia ...... (najbliższej rodziny). Z tych względów uprzejmie proszę o udzielenie zgody na widzenie z tymczasowo aresztowanym.

We wniosku należy podać Prokuraturę Rejonową (która zastosowała areszt), Numer akt sprawy syna. Wniosek należy podpisać, podając imię i nazwisko oraz adres osoby proszącej o widzenie. Należy też wpisać datę.

Napisano 08 marzec 2011 - 10:36

witam mój syn jest aresztowany tymczasowo AŚ ,i nie wiem jak napisać wniosek o widzenie .Teraz syn jest pod sądem ,jestem samotną matką z 2 dzieci.proszę o odpowiedz.I ile trzeba czekać na zgodę na widzenie.

Napisano 28 styczeń 2010 - 08:12

Warto do tego nadmienić,iż z zasady udzielenia takiego widzenia nie uzyskuje się przed upływem 14 dni.(Prócz oczywiście adwokata)

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)