Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: WIELKA PROŚBA poszukuje dobrego adwokata z Gdańska


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 26 marzec 2020 - 13:01

W Gdańsku warto zwrócić się do kancelarii Cejrowski. Dobrzy adwokaci różnych specjalizacji.


Dorota

Napisano 31 styczeń 2020 - 10:20

ŻENADA


krolewna1111

Napisano 31 styczeń 2020 - 09:59

Tylko ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Od lat specjalistka w sprawach rodzinnych. Super profesjonalistka w każdym calu. Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :) Podaję namiar do niej 666609065 i stronę www.chroscielewska-chroscielewski.com


Napisano 24 styczeń 2020 - 18:05

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski z nieodległego Tczewa. Bardzo zaangażowani w prowadzoną sprawę, potrafią imponująco argumentować, świetne podejście do klienta. Duży profesjonalizm. 

Świetny adwokat, cieszę się, że postawiłam właśnie na pana Cejrowskiego!


Napisano 19 grudzień 2019 - 12:33

Polecam Kancelarię Adwokacką Cejrowski z nieodległego Tczewa. Bardzo zaangażowani w prowadzoną sprawę, potrafią imponująco argumentować, świetne podejście do klienta. Duży profesjonalizm. 


bakarat

Napisano 18 listopad 2019 - 23:17

Tutaj https://gautier.com.pl/ jest też namiar na prawnika z Gdańska. Ta kancelaria adwokacka ma szeroki zakres usług. Nie tylko można iść tam po poradę, ale również prawnik może nas reprezentować w sądzie. Myślę, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, bo z profesjonalistą u boku wszystko wygląda inaczej. 


Jol70po

Napisano 02 październik 2019 - 10:08

W Gdańsku w sprawie rozwodowej reprezentowała mnie Pani adwokat Duks-Taniewska z kancelarii www.duks.pl. Udało mi się uzyskać opiekę nad córką i wywalczyć należące się alimenty w takiej kwocie, jakiej oczekiwałam. Polecam.


Napisano 29 lipiec 2019 - 16:56

Adwokat Cejrowski. Duże doświadczenie  w wielu dziedzinach prawa, mi pomógł w sprawie karnej, dość skomplikowanej i wszystko zakończyło się pomyślnie. Ogromna wiedza. 


mari8

Napisano 28 czerwiec 2019 - 19:22

Ja korzystałam z pomocy tej kancelarii prawnej http://www.consulti....prawna-gdansk/. Pomogli mi bardzo w wielu sprawach,pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę i ludzkie podejście do Klienta!!


Napisano 27 maj 2019 - 06:40

Witam,

natomiast Zainteresowanych kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog oraz do moich artykułów na Tym Portalu:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)