Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jaki kominek wybrać? Piecyk w salonie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

kamarek

Napisano 09 listopad 2019 - 15:55

A może tak koza ? Sprawdź modele na https://extrakominki...ozy-i-piece/150. Koza to idealna alternatywa dla kominków. To gotowe piece, które wystarczy postawić w wyznaczonym miejscu i podłączyć. Nie wymaga budowania cokołu. Są bardzo praktyczne i wydajne


bakarat

Napisano 11 październik 2019 - 19:10

Zerknijcie sobie na te wkłady kominkowe bielsko biała . Trzeba stawiać na jakość i praktyczne rozwiązania. Wszystko należy dokładnie przemyśleć, bo wydatek jest spory. Poza tym nie w każdym domu można zamontować wybrany kominek. Z tym też trzeba się liczyć. W przypadku firmy Kominki Waligóra można liczyć na fachowe doradztwo. 


Napisano 29 wrzesień 2019 - 11:35

ja mam kominek z kratki.pl - bardzo ładny i fajny piecyk! szczerze mówiąc doskonale się sposuje w moim domu i ładnie się prezentuje. polecam firmę bo jest rzetelna!


gorgon

Napisano 17 maj 2019 - 18:32

Myślę, że warto rozważyć piece na pellet wodtke , ponieważ są wydajne energetycznie i zapewniają najwyższą możliwą czystość spalania. W tych czasach warto zwracać uwagę na ekologiczne rozwiązania, w koncu jesteśmy tym co jemy i czym oddychamy


patiks

Napisano 28 styczeń 2019 - 11:08

Proszę, kilka prostych zasad - https://tapetuj.pl/b...dealny-kominek/

Pewnie, że kominek może wyglądać znakomicie, ale wymaga odpowiedniego planu.

Dopasowanie pod względem wyglądu, wielkości, rodzaju.

Macie otwarte i zamknięte, ale nie tylko. Trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę. 


aniolek

Napisano 01 grudzień 2018 - 00:18

Ja długo myślałam o tym czy wybrać tradycyjny kominek czy biokominek, bo obie opcje bardzo mi się podobały ;) Ostatecznie zdecydowałam się na wersję tradycyjną. Miałam też dylemat z wyborem kratek wentylacyjnych, bo kompletnie się na tym nie znałam! Ale udało mi się znaleźć na https://kratki.com/p...o-sa-tak-wazne/świetne porady odnośnie takich kratek.


versia90

Napisano 28 listopad 2018 - 12:30

Jeśli ktoś by się jeszcze zastanawiał nad tym co wybrac to od siebie moge zdecydowanie polecic ten ranking, posortujcie sobie po cenie i bedziecie miec najlepszy mozliwy wybor w internecie https://www.ceneo.pl...olnostojace.htm


Napisano 22 maj 2018 - 14:59

Długo zastanawiałem się nad tym jaki kominek wybrać i spośród wielu producentów wybrałem Uniflama  i to był bardzo dobry wybór. Polecam wszystkim - szczególnie na chłodne jesienno-zimowe wieczory! 


Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:18

Ja kupowałam kominek na kratki.com Bardzo dobry producent, cały osprzęt został tak dobrany, że nawet jednej śrubki nie zabrakło przy montażu. 


aronr

Napisano 24 kwiecień 2018 - 21:43

To naprawdę świetnie, że chcesz zdecydować się na zakup i montaż kominka. Ja również o nim marzę i o tym aby móc wieczorem usiąść przy nim z książką i kieliszkiem wina... Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, u kogo go nabyć, skorzystaj z oferty firmy http://ignif.com/która ma ogromne doświadczenie w ich produkcji (w swojej ofercie ma wkłady kominowe, kasety i drzwiczki).


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)