Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie korzyści niesie kredyt konsolidacyjny?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arystokratka

Napisano 31 październik 2019 - 11:20

Konieczne sprawdź jeszcze ten artykuł, jest w nim opisane, kiedy opłaca się skorzystać z kredytu konsolidacyjnego. Trzeba w końcu pamiętać, że takie zobowiązanie zazwyczaj jest droższe, niż spłata każdego kredytu z osobna.


znawca

Napisano 19 sierpień 2019 - 14:52

Jeżeli konsolidacja kredytów to warto skorzystać z pomocy https://platinumeye.pl/ znają się na rzeczy, sam korzystałem także mogę polecić z czystym sumieniem. 


wicehrabia

Napisano 15 sierpień 2019 - 15:44

Konsolidacja kredytów rzeczywiście może być korzystna, ale wtedy, kiedy wybierze się dobry kredyt. Dla tego celu warto korzystać z kalkulatorów internetowych. Jeśli nie wiecie, jak to robić, ten artykuł http://kredyt-konsol...nsolidacyjnych/ udzieli wam potrzebnych wskazówek.


Napisano 04 lipiec 2019 - 19:28

Konsolidacja kredytów jest niezwykle korzystna - bardzo ułatwia spłatę należności. Osobiście uważam, że warto się zainteresować temat, jeśli ma się różne długi. Sprawdzając ofertę, wydaje i się, że Getinbank ma bardzo dogodne warunki na kredyt konsolidacyjny.


Izak

Napisano 19 czerwiec 2019 - 11:13

Zgodzę się z tym, że konsolidacja jest również uporządkowaniem długów. Jednak jej głównym celem jest zmniejszenie comiesięcznych zobowiązań, więcej o kredycie konsolidacyjnym piszą na http://multimoneta.p...dacja-zadluzen/  Warto przeczytać przed podjęciem decyzji.


RafalM

Napisano 28 maj 2019 - 07:29

Również polecam specjalistów z Habza Finanse. Oferują pomoc z konsolidacja chwilówek, kredytem gotówkowym, czy też leasingiem. Jest to bardzo wygodna forma - dzwonimy specjalista analizuje nasze finanse i pomaga nam dobrać kredyt, tak byśmy byli w stanie go na spokojnie spłacić. Później idziemy tylko do banku, podpisujemy umowę i mamy z głowy! 


Nelka

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:34

Ostatnio weszłam na jakieś forum, które związane było ściśle z kredytami i byłam naprawdę w szoku. Niektórzy naprawdę zmagają się z ogromnym problemem, gdy mają kilka chwilówek, pożyczek itp. i to na spore sumy. Nie wnikam, bo rozumiem, że są różne sytuacje w życiu, no i trzeba w jakiś sposób sobie z nimi poradzić. Ale wtedy chyba faktycznie lepiej poszukać odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego, bo samodzielnie można się z tym wszystkim naprawdę zamieszać i wplątać w jeszcze poważniejsze problemy. Dla przykładu podam firmę Habza https://www.habza.com.pl/, gdzie zajmują się udzielaniem szybkich konsolidacji na spłatę takich zadłużeń. Też uważam, że zawsze lepiej spłacać wszystko w ramach jednego kredytu, niż męczyć się z wieloma.


Napisano 20 styczeń 2018 - 00:32

Uważam, że konsolidacja jest również formą uporządkowania zadłużenia, pomijam niższą ratę połączonych kredytów.

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:43

To zalezy jaka oferte dostaniesz od banku. Ja skonsolidowałem dwa kredyty, udalo się dzieki offerunt. Troche się naklikałem przy formularzu, ale potem dostałem kilka godnych uwagi ofert. Maja dobra opcje na stronie, bo się zaznacza, co jest dla ciebie wazne przy taki kredytcie, czy wysokość raty, czy okres splaty itp.

alcybiades

Napisano 28 listopad 2014 - 20:43

Uważam, że jak ktoś ma kilka kredytów to warto je skonsolidować. Jedna rata miesięcznie to nie to samo co 3 czy więcej. W Idea Expert można znaleźć ofertę na takie rozwiązanie.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)