Skocz do zawartości

Zdjęcie

Program kadrowo-płacowy - darmowy KADROWIEC

wróć do serwisu Kadry 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_gaga

Gość_gaga
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 17:30

@ida: czy twoje zainteresowanie r2płatnikiem przerodziło się w cos konkretnego? możesz napisac coś wiecej?

#22 Gość_kadrowiec63

Gość_kadrowiec63
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 09:42

W mojej ocenie warunki, które przedstawiłeś spełnia aplikacja Pakiet Przedsiębiorcy Kadry i Płace. W firmie w której pracuje korzystamy z tego programu już od jakiegoś czasu i się sprawdza. Jest prosty, przyjazny, mało skomplikowany, a posiada wszystko co potrzeba do obsługi kadrowo-płacowej. Możesz sobie wypróbować za darmo ten program przed zakupem. Pobierzesz go za darmo ze strony:

http://www.pakietprz...l/kadry-i-place

#23 Gość_julita

Gość_julita
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 12:19

aaaa.... dlaczego firmy na bezczela spamuja to forum???????sprawdzalam wasz program juz wczesniej. nic specjalnego. i jakos nie wzbudzacie mojego zaufania przez takie posty....jezeli kogos to interesuje to polecam moj temat dot programu kadrowego dla malej firmy. ostateczny wybor byl pomiedzy anzasoftem a reset2. wygral ten drugi i zamowilam r2platnika. jezeli ktos bedzie zainteresowany to moge sie pozniej podzielic jakimis opiniami

#24 Miras

Miras

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 20:21

Program nie jest zły choć niestety malo bezpieczny.Jeśli będziesz użytkował go na jednym komputerze i codziennie archiwizował, to są duże szanse, że nie będzie przykrych niespodzianek.System baz rozproszony.Ale co miłe pracuje bez problemu pod Windows 7 i 8 w wersjach 32 i 64 bity.Mało przejrzysty interfejs i małe możliwości użytkowe, ale dla 2 osób i jako program wspomagający w zupełności wystarczy.Bawiłem się nim ostatnio i miło mnie zaskoczył choć gdyby jeszcze pracował pod MsSQLExpress, to naprawdę byłoby to coś :)

#25 Gość_julita

Gość_julita
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 16:02

i tutaj tez???? panu o psudonimie "Miras" juz podziekujemy....@gaga: ida pisala w innym temacie ze zdecydowala sie na r2platnika. my tez zreszta. chcesz wiedziec cos wiecej to pisz - chetnie pomozemy

#26 Gość_Emilia

Gość_Emilia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 13:20

My jestesmy związani z programem Pakiet Przedsiębiorcy - Kadry i Płace. Bardzo fajny program do prowadzenia niedużych firm, szybki i łatwy w obsłudze. Najpierw upewniłam się czy podejmuję dobrą decyzję, testując program na 30 dni. Można go pobrać http://www.pakietprz...l/kadry-i-place

#27 Gość_pz

Gość_pz
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 12:17

Dla osób, które cały czas zastanawiają się nad kupnem program polecam firmę Infotelecom która sprzedaje oprogramowanie kadrowo-płacowe w atrakcyjnych cenach. Warto sprawdzić.

#28 Gość_kadrowiec

Gość_kadrowiec
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 11:26

Trafiłem na ten temat w związku z własnymi poszukiwaniami programu kadrowo-płacowego. Chociaż znam osobiście dwa programy i uważam je za bardzo przyzwoite (Gratyfikant GT - Insert oraz AGA Kadry i Płace - PC Biznes), a pracowałem dodatkowo również na module mikroGratyfikant GT to szukam programu bezpłatnego.

Miałem zamiar wypróbować progam Kadrowiec, ale po przejrzeniu instrukcji obsługi już mi się odechciało.

Chyba zostanę przy swoim sprawdzonym i kupię jednak program AGA.

#29 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 15:41

Albo sprawdź R2płatnika, o którym wyżej pisano. Wg mnie najlepszy.

#30 Gość_Małgośka

Gość_Małgośka
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 22:38

ja polecam Reset2, ale dla budżetówki

#31 Gość_627

Gość_627
  • Goście

Napisano wczoraj, 17:27

R2płatnik od Reset2 rzeczywiście jest bardzo dobry. Tak naprawdę dopiero po jego wdrożeniu widzę różnicę pomiędzy nim a poprzednim oprogramowaniem (dużo słabszym). Komfort pracy wraz z komfortem psychicznym o kilka poziomów wyżej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych