Skocz do zawartości


tablica interaktywna - środek trwały???


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Księgowość

Guest_Księgowość
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 09:07

Witam. Pracuję w księgowości szkoły. Zakupiliśmy tablicę interaktywną. Czy tą tablicę należy zaliczyć do środków trwałych czy nie?? Jeśli tak to pod co ją zaliczyć. Jaki rodzaj i jaką grupę należy tu stosować?

#2 Guest_111

Guest_111
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 10:46

My kupiliśmy tablicę interaktywną z paragrafu 4240 jako pomoc dydaktyczną czyli zaksięgowaliśmy na 013.

#3 Guest_aaa

Guest_aaa
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2011 - 12:57

a mam pytanie jeżeli jest zakup środka trwałego z §6060 to na jak dekretujemy fakturę? Na jakich kontach? Rozumiem, że będzie to konto 011, a co z 800 i 810?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych