Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ogrodzenie?

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Randall3

Randall3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:06

Cześć Wszystkim. Zastanawiam się ostatnio nad tym, jakie ogrodzenie u siebie zainstalować. Tutaj są np. ogrodzenia plastikowe. Co myślicie o nich?

Czyż życie nie jest serią obrazów, które zmieniają się w trakcie powtarzania?

#2 Guest_vict0r

Guest_vict0r
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 18:17

widziałem takie na żywo - całkiem niezłe...

ja akurat wolałbym sztachety plastikowe, bo mam już gotowe przęsła, ale każdy wedle własnego osądu

#3 krysinski

krysinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 12:53

Cześć Wszystkim. Zastanawiam się ostatnio nad tym, jakie ogrodzenie u siebie zainstalować. Tutaj są np. ogrodzenia plastikowe. Co myślicie o nich?

Myślę, że ogrodzenie z plastiku nie zabezpieczy odpowiednio Twojej posesji. Pamiętaj, że ogrodzenie ma nie tylko dobrze się prezentować, ale także pełnić funkcję ochronną. Rynek oferuje wiele rozwiązań: od siatek ogrodzeniowych po panele, murki gabionowe oraz gabiony. Może coś z takiego asortymentu by Cię zainteresowało?

Pozdrawiam

Krzysztof Krysiński

#4 krysinski

krysinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:17

Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić ogrodzenia wykonane ze stali, które są świetnie zabezpieczone powłokami antykorozyjnymi. Taki produkt zapewni spokój Twojej kieszeni na lata :) Bardzo modne są obecnie murki gabionowe wykonane z paneli  Zenturo. Wyglądają bardzo elegancko i stylowo, chronią posesję przed oczami przechodniów i sąsiadów. Idealnie wpisują się w styl eco i industrialny. Murek możesz wypełnić dowolnym materiałem, dzięki czemu na pewno wpasuje się także i w aranżację Twojej działki.

188601s_1beka_thumb640x480.jpg

Pozdrawiam

Krzysztof Krysiński

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 239 postów

Napisano 28 czerwiec 2015 - 20:12

Plastikowe? To rozwiązanie na krótki czas.

Always look on the bright side of life!

#6 Nuras9

Nuras9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 14:36

Tylko metal na dodatek ocynkowany

Bez nauki nawet święty nie potrafi wydawać prawdziwych sądów.

#7 Guest_marjaneek

Guest_marjaneek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2015 - 16:24

Ja mam normalnie z desek , wypełnione aluminiowymi profilami. Jest trwałe i w dodatku dobrze się prezentuje. w Twinson24 takie można kupić to sklep internetowy.

#8 Guest_kajetan

Guest_kajetan
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 12:49

Twinson24 ma rzeczywiście duży wybór desek, dzięki.

#9 kasandra000

kasandra000

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 18:17

Podobają mi się ogrodzenia panelowe (http://styloweogrodz...odzeniowych/138).Które zestawy paneli są lepsze? Z podmurówką czy bez?

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 01 grudzień 2015 - 12:18

Rzeczywiście ładnie się to prezentuje. Jestem za.

#11 waldko

waldko

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • Lokalizacjaa gdzie mnie nie ma!

Napisano 09 grudzień 2015 - 08:22

No nie wiem, mi się tam plastiki niekoniecznie podobają. Myślałeś nad innymi rodzajami ogrodzeń, czy jesteś zdecydowany na plastik? Jeśli jeszcze się zastanawiasz, to od swojej strony mogę napisać, że dobrze się sprawują ogrodzenia metalowe. Mamy od paru lat ogrodzenie z kątownika (robił nam to wtedy Restalmet, pewnie jeszcze działają). No i poza kwestią wyglądu, jakoś metal wydaje mi się pewniejszym materiałem na ogrodzenie niż plastik, ale to moje zdanie :)

#12 Guest_krzysiek

Guest_krzysiek
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 12:37

Na bazie mojego przykładu powiem Ci, że jedynym naprawdę pewnym rozwiązaniem są ogrodzenia metalowe. KONIECZNIE OCYNKOWANE i MALOWANE PROSZKOWO. Dlaczego? Przeżyją i Ciebie i być może nawet Twoje dzieci, to inwestycja na wiele lat, nie do zdarcia. Sam miałem wcześniej drewniane i metal jest bez porównania lepszy. Mi montowała i w ogóle całe ogrodzenia zrobiła firma Ogro. Są dość tani, ogrodzenia wyglądają świetnie, prawie jak kute wink.png Dają 10 lat gwarancji, warto się przyjrzeć www.ogro.pl

#13 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2016 - 19:56

Plastikowe? Nie kojarzy mi się z bezpieczeństwem. Ja wybrałbym ogrodzenie betonowe (znalazłem niezłe na www.ogrodzenie-banas.pl), ewentualnie drewniane.

#14 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 01:20

Podobają mi się ogrodzenia, które znajdują się tutaj http://tcsogrodzenia.com. Są nowoczesne i oryginalne. Świetnie się prezentują i przede wszystkim są bardzo solidne. Firma oprócz sprzedaży oferuje również montaż i serwis.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych