Skocz do zawartości

Ile kosztuje kupno mieszkania?

kupno mieszkania ile kosztuje kupno mieszkania

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Denciak

Denciak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 11:44

Znajomy tak właśnie się wkopał. Do tej pory spłaca kredy na wartość mieszkania sprzed budowy nowych budynków w okolicy. Warto sobie poczytać o tym, co dla nas szykują miasta. Na stronie tej arcanagis jest wiele przykładów dobrze działających miast, które pytają mieszkańców o zdanie przy większych inwestycjach.

#42 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 09:59

No tak, ale na arcanagis podają przykład Wiednia, a to miasto jest lata świetlne prze nami. 

#43 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 14:18

.

#44 Razik

Razik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 14:20

A ja jednak jest dobrej myśli. Niektóre polskie miasta starają się udostępnić plany mieszkańcom i organizują specjalne konsultacje społeczne. To nie jest jeszcze większość, ale przykład idzie oczywiście z góry.

#45 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 13:19

Jak ktoś bierze w mdm to trzeba pamiętać, że są limity cen mdm. Tutaj wiecej na ten temat możecie się dowiedzieć: http://sprawdzonydor...nie-dla-mlodych

#46 strangelove

strangelove

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 22:24

Hejka :) A czy warto Waszym zdaniem korzystać z usług takich biur nieruchomości jak np. to z Zabrza nieruchomosci-zabrze.pl? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym :)

Nigdy nie wiadomo, kogo masz za plecami.

#47 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 309 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 23:25

W dobrej cenie są mieszkania żyrardów . Warto bowiem sobie sprawdzić ofertę Diamond Building Development. Ich mieszania są nowoczesne, dobrze wykończonych oraz funkcjonalne. Poza tym cenowo wypadają bardzo dobrze.

#48 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 19:17

Na koniec roku szczególnie deweloperzy dają promocje :) np. w Apartamentach Villa Nobile teraz i tylko do końca roku można zakupić do mieszkania komórkę za 1zł.

#49 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:07

Moim zdaniem nie można generalizować, jeżeli chcemy mówić o cenie mieszkań, czy w ogóle nieruchomości. Inaczej będzie to bowiem wyglądało w różnych częściach naszego kraju, przy czym bez wątpienia moim zdaniem bardzo ciekawą ofertę znajdziemy w http://www.extra.pl . Przy czym mamy tutaj do wyboru wiele ciekawych nieruchomości w Szczecinie, które z czasem na pewno tylko zyskają na wartości. 

#50 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 luty 2017 - 13:18

Wiadomo, że cena nieruchomości często zależy od tego co do samego mieszkania dokupisz, mam tutaj na myśli np. miejsce parkingowe lub komórkę lokatorską. I tak w Wilanowie można zakupić do mieszkania komórkę za 1 zł w Mlodym Wilanowie czy w Aparaptemantach Villa Nobile.

#51 Guest_Miasteczko Wawer

Guest_Miasteczko Wawer
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 13:36

Szukałem ostatnio mieszkania i chyba zdecyduje się na coś w Miasteczku Wawer, najładniejsze mieszkania, najwieksze metraże i duże tarasy a na tym mi najbardziej zalezy. Poza tym mieszkania sa z widokiem na las, co ma dla mnie ogromne znaczenie bo chciałbym mieć blisko nature, moja żona też o tym zawsze marzyła więc to chyba najlepsza opcja.

#52 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 10 luty 2017 - 13:06

ROBYG ostatnio się ogłasza - w Green Mokotów 2 pokoje od 286 tys., Forum Wola 2 pokoje od 288 tys zł.

#53 Ania32

Ania32

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 22 luty 2017 - 14:47

To wszystko zależy od wielu czynników. Musisz brać pod uwagę miasto, lokalizację, stan mieszkania, powierzchnię, czy to jest nowe budownictwo i wiele innych. Nie da się jednoznacznie określić ceny.

#54 Guest_Kajmak

Guest_Kajmak
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 15:36

Mnie ostatnio koleżanka uświadomiła jak wielkak jest róznica w cenie mieszkań. Czasami świetna dzielnica wcale nie musi być taka droga. W dużych fimach developesrkich często korzystają z oprogramowania GIS, które jest w stanie pomóc w wycenie mieszkań i wzroście cen. Jest też też trochę fajnych artykuł na arcanagis na ten temat. Myślę, ze warto poczytać.

#55 Guest_Cichy

Guest_Cichy
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 14:33

Ja już o tym wiem od dawna:) O zarządzaniu nieruchomościami można poczytać sobie tutaj: arcanagis.pl/jak-rozwijac-strategie-lokalizacyjna-w-zarzadzaniu-nieruchomosciami/ . Fajnie jest tu wyjaśnione, w jaki sposób można symulować wzrost potencjalnych cen. Dzięki temu można też ocenić, które mieszkanie warto kupić już teraz zanim podrożeje:)

#56 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 206 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 10:48

Wszystko zależy w jakiej okolicy zamierzamy kupić mieszkanie, o jakiej powierzchni oraz czy jest ono z rynku pierwotnego czy wtórnego oraz jaki mamy wkład własny. Na kredyt na mieszkanie składa się wiele elementów. W mojej ocenie warto zawsze korzystać z pomocy odpowiednich portali, na których można między innymi obliczyć naszą zdolność kredytową.

#57 Guest_PrzemekS

Guest_PrzemekS
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 13:28

Na pewno taniej jest kupować nie w dużych miastach, za to ile musiałbym wyłożyć za mieszkanie w Warszawie mam dużo większe mieszkanie tuż pod. I do tego większy spokój, niższe opłaty, plus zdrowsze powietrze. My kupujemy mieszkanie na Osiedlu Pszczelin w Brwinowie, fajna inwestycja, obok park ze starodrzewem i stawem a rzut beretem jest stacja WKD i PKP.  

#58 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 12:05

Świetne rozwiązanie. Z całą pewnością firmy w Polsce zaczną stosować oprogramowanie GIS częsciej, ale mam nadzieję, że też zwykli konsumenci będą mogli dzięki niemu lepiej ocenić rynek mieszkań w Polsce.

#59 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 11:40

A może mieszkania, które będą lada moment gotowe do odbioru?

http://robyg.pl/offe...o-zamieszkania/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kupno, mieszkania, ile kosztuje kupno mieszkania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych