Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie zamówic projekt domu?

50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 21 październik 2016 - 12:54

Najlepiej u lokalnych architektów z miejscowości. Nie warto korzytać z tych co oferują się w internecie, bo zwykle cenowo mają dużo drożej i dodatkowo mniej czasu poświęcaja na dopieszczenie projektu. Takie lokalne mają lepsze ceny i więcej czasu na jeden projekt.

#42 Guest_Karina

Guest_Karina
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 14:47

Z góry polecam poszukać projektu na stornie DOMO - domo.com.pl .

Z mężem w ostatnim czasie kopiliśmy projekt po przez to biuro i jesteśmy bardzo zadowoleni.smile.png

#43 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 08:36

LK&Projekt z Krakowa ma ciekawe projekty. Do końca października maja promocję -15% :)

Ceny są w porządku i jakość wykonania projektu też na najwyższym poziomie.

#44 Guest_seba

Guest_seba
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 20:19

Hanlo ma bardzo ładne domki, przeglądałem ostatnio projekty z zoną no i mamy dylemat, ja chcę mała willę parterówkę, a żona nowoczesny elegancki piętrowy, mniejsza powierzchnia piętra, ale niby bardziej ustawny, oba są interesujące ale decyzja jeszcze szybko chyba nie zapadnie. Może Hanlo coś dla nas indywidualnego wymyśli :)

#45 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 22:38

A co powiecie na te projekty https://www.domywsty...im-dachem,lista ? Można z powodzeniem wybrać ciekawe rozwiązanie. Uwielbiam nowoczesne wzornictwo. Poza tym domy parterowe są bardzo praktyczne.

#46 MarekCz1989

MarekCz1989

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 16:00

Mój znajomy ostatnio zamawiał tutaj https://www.extradom.pl/ Mają ponad 16 tys projektów domów i do tego też inne np. altanki i garaże. Jest w czym wybierać a do projektu dodają starter budowlany z tablicą, dziennikiem budowy i projektami architektury ogrodowej za free.

#47 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 12:09

Polecam stronę www.planz.pl . Znalazłem tam projekt pracowni LK projekt . 

#48 Guest_absolut

Guest_absolut
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 09:37

W internecie trzeba przyznać jest mnóstwo projektów, zalezało nam na takim projekcie domu z dobrymi materialami i izolacyjnoscia aby obnizyc koszty uzytkowania do rozsadnego poziomu. Nasze oczekiwania spełnił   - domywzieleni.pl/projekt/datanello-2/ bardzo nam się podoba, zarówno na zewnatrz jak i wewnątrz. Niedługo rozpoczynamy budowe.

#49 Guest_Rafsam

Guest_Rafsam
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 13:32

Ja proponuje zajrzeć na stron DOMO.com.pl 

Tam na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego na miarę własnych potrzeb. wink.png

#50 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 19:28

Fajne projekty ma firma projekt prestige. My z mężem dopiero oglądamy projekty, ale na 90% właśnie u nich kupimy, mają jakoś tak logicznie fajnie wszystko zaprojektowane w domach no i dużo wizualizacji, więc jakoś tak milej dla oka, łatwiej sobie wszystko wyobrazić jak u siebie będzie.

#51 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 00:37

Ciekawe projekty domów ma MG Projekt. Prawda jest taka, że należy wybrać taki projekt, który nie tylko wizualnie nam odpowiada, ale również jest funkcjonalny i dopasowany do konkretnej działki. Warto więc dobrze się zastanowić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych