Skocz do zawartości

ile zarabia specjalista ds. kadr i płac

wróć do serwisu Kadry 397 odpowiedzi w tym temacie

#81 Gość_elżbieta

Gość_elżbieta
  • Goście

Napisano 25 listopad 2008 - 19:56

Poproszę coś bliżej na temat tej budżetówki i zadań jakie są wykonywane

#82 Gość_mika

Gość_mika
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 15:43

WROCŁAW 2000 ZŁ NA RĘKĘ , 120 pracowników,firma produkcyjna.Jestem sama-Specjalista ds.Kadr i Płac. Nie ma mnie kto zastąpić jak zachoruję.Pracuję w tym zawodzie prawie rok.Obowiązki:- naliczanie płac 120 osobom- zatrudnianie, zwalnianie, wszystko co z kadrami związane- co chwilę kogoś wysyłam na emeryturę, za chwilę zatrudniam i tak w kółkobo średnia wieku pracowników to 55 lat- ubezpieczenie grupowe PZU- bony na święta, wczasy pod gruszą- rozliczenie roczne pracowników-PIT 40- ZUSY co miesiąc- PIT4 co miesiąc- odprawy emerytalne- GUS- PUPI nie pamiętam co tu jeszcze wymienić...Czy uważacie, że 2000 zł na rękę to wystarczająco za te obowiązki czy zamało??Pytam serio. To jest Wrocław.Jest to moja pierwsza praca w tym zawodzie, nie miałam doświadczenia. Wcześniej byłam w tej firmie sekretarką i wrzucono mnie na głęboką wodę (za moją zgodą :) )Teraz mam dostac niby jakaś podwyżkę z okazji ukończenia studiów. Jak narazie dostałam za obronę 500 zł premii :) Brutto oczywiście:)

#83 Gość_mm

Gość_mm
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 16:07

Jak na Wrocław, płace i kadry- to stanowczo za mało

#84 Gość_nn

Gość_nn
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2008 - 23:22

BudżetówkaStanowisko: Inspektor ds.płac i rozliczeń ZUSObowiązki: naliczanie płac dla 130 pracowników - (nauczyciele),umowy zlecenia, rozliczanie zw.lekarskich, kapitał początkowy-emerytury,rozliczenia roczne PIT 36 i 40, ZUS miesięcznie, odprawy emerytalne, nagrody jubileuszowe, świadczenia urlopowe dla N, kadry, sprawozdania GUS, sprawozdania do KO. Pracuje 8 rok wykształcenie wyższe, za dyplomy nie dostałam nic.Urlop planuje w środku miesiąca tylko. Nikt inny za mnie tego nie zrobi.1400zł netto. Gmina do 5tyś. mieszkańców. Jak myślicie czy to godziwe wynagrodzenie?

#85 Gość_rg

Gość_rg
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2008 - 23:45

a ja sie tak zastanawiam własnie odnosnie urlopu. Pracuje jako specj.ds kadr i płac (kadry, płace, zusy, us, gus, grupowe pzu, pfron) dla 60 osób. Zarabiam 1200 netto. Pracuje tu dopiero od sierpnia więc narazie nie brałam urlopu, ale tak myśle jak sobie radzicie z planowaniem urlopów, bo mnie nie ma kto zastapić jak np. się rozchoruje nagle. ....na 10go pensje, potem zus, potem pzu, potem pfron itd. Kurde czy wy tez możecie brac urlopy tylko na koniec m-ca? ...Faktycznie to tez powinno być w naszym zawodzie brane pod uwagę w ustalaniu wynagrodzenia ;( pozdrawiam was kadrowe i płacowe :)

#86 Gość_madzik

Gość_madzik
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2008 - 16:24

Ukończyłam kurs kadry i płace i chciałabym podjąć pracę w tym kierunku Gdzie w lublinie można znaleźć taką pracę, jeszcze nie mam doświadczenia, gdzie je zdobyć? Proszę o pomoc mazurmag@o2.pl

#87 Gość_md

Gość_md
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2008 - 13:42

ja pracuję 6 lat jako specjalista ds kadr i zastanawiam się ile może zarabiać specjalista w warszawie w firmie ok 350 osób. a odnośnie urlopów to na takim stanowisku chodzi się zawsze po piętnastym jak zrobi się płace i zus, a podatek i pfron można zrobić szybciej.

#88 Gość_zzz

Gość_zzz
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2008 - 09:14

do ~`rg urlop??? Marzenie, ledwie udaje się wykroić max.9 .Kiedy przychodziłam do tego zawodu moja starsza znajoma- kadrowa, powiedziała mi takie słowa." Kadry to taki upierdliwy dział , w którym cały czas jest coś do zrobienia ". I to niestety prawda. ~`md z tym wcześniejszym wyliczeniem to różnie bywa,u mnie czekamy z PFRON do ostatniego momentu ze względu na ulgi , muszę czekać na informację z finansowego i od kontrahenta kiedy zapłacono faktury oraz na wyliczenie ulgi.

#89 Gość_mika

Gość_mika
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 15:50

Mnie też nie ma kto zastąpić. Jedynie sekretarka podbija za mnie legitymacje ubezpieczeniowe.]Na urlop chodzę po zrobieniu płac i Zusów czyli zazwyczaj od 12- 25 dnia danego miesiąca

#90 Gość_ewelina

Gość_ewelina
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2009 - 14:09

Może ktoś wie ile zarabia się w kadrach w Lublinie, bo nie znalazłam żadnych informacji...prosze napiszczie coś

#91 Gość_sylwia

Gość_sylwia
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 09:52

czy ktoś może mi wyjaśnić czym konkretnie różni się i zajmuje osoba do spraw kadr a osoba do spraw płac?,gdyż wybieram się na kurs specjalista do spraw płac a następnie na staż,dziękuję z góry

#92 Gość_zzz

Gość_zzz
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2009 - 09:56

osoba zajmująca się kadrami prowadzi wszystkie sprawy zwiazane ze stosunkiem pracy tzn. od nawiązania do ew. zakończenia. Nie musi natomiast dokonywać wyliczeń wynagrodzenia , za czas choroby , zasiłków itp. W wielu firmach te działy : kadry i rachuba sa rozdzielone

#93 Gość_dorota

Gość_dorota
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 00:39

Praca wdziale kadr i płac wymaga dużej wiedzy, zaangażowania nie wspomnę już o ogromnej odpowiedzialności. Czytając powyższe wpisy aż trudno uwierzyć, że pracujecie za tak niskie pensje. Dlaczego się nie cenicie??? Trochę wiary w siebie i uporu w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy.Kiedyś też pracowałam za 1,300 zł netto i o dziwo nie marzekałam, chociaż nie ukrywam chciałam więcej. Przy nadarzającej się okazji zmieniłam pracę i dostałam 1,700 - byłam przeszczęśliwa jednak z przyczyn niezależnych ode mnie nie popracowałam długo. Na którejś z kolei rozmowie kwalifikacyjnej (ok,3 lata temu) zapytana o oczekiwania finansowe odpaliłam że chcę 4.000 netto - trochę mnie wkurzyli i nie zależało mi na tej robocie - i wiecie co?? dali mi tyle tyle :))) a mogłam powiedzieć przecież 2.000Obecnie znów poszukuję nowej pracy, na spokojnie bo pracę póki co mam i chodząc na rozmowy pytana o oczekiwania nie schodze poniżej 5.500 netto (zależy od firmy) Czasami ludzie słysząc to robią wielkie oczy i kończą rozmowę ale bardzo często kwota ta nie robi wielkiego wrażenia, mało tego nieraz ja mam wrażenie że za mało powiedziałam.

#94 Gość_aluńka

Gość_aluńka
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 13:17

czasami nie ma wyjśca i trzeba pracować za głodową pensję :)(

#95 Gość_Ana

Gość_Ana
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 11:10

Ja pracuję jako kierownik ds KAdr i Płac - osób w firmie ok 130 w tym zajmuję sie personalnymi sprawami i kontroluję prace 2 pracowników - firma we Wrocławiu - zarobki 2800 pln netto - wydaje mi sie ze to nie zawiele - ale cóż kryzys własnie idzie - wiec chyba nie ma co wybrzydzać na razie :)

#96 Gość_z

Gość_z
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2009 - 11:12

ja mam 132 pracowników dział kadr i płacę 1860 brutto:(((, więc nie masz źle...

#97 Gość_mimik

Gość_mimik
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2009 - 21:17

180 pracowników w porywach do 220, do tego 50 umów cywilnopranych. Do tego Zusy, gusy, pity. Pensja 1800 na rękę. Woj. śląskie.

#98 Gość_bogda

Gość_bogda
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2009 - 21:38

ja prowadzę sekretariat oraz całe kadry i płace orzaz wszystko co trzeba jeszcze-1,800,00

#99 Gość_gra

Gość_gra
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2009 - 20:16

Szukam pracy na stanowisku specjalista K-P w woj.pomorskim, najlepiej okolice Lęborka. Mam doświadczenie na tym stanowisku, obsługiwałam program symfonia K-P

#100 Gość_OLKA

Gość_OLKA
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2009 - 11:09

ja pracuje na 1/4 etatu prowadze kadry i płace dla ok.35 pracowników plus umowy cywilnoprawne, zarabiam 300zł netto. Wyrabiam więcej godzin niż na 1/4 i nie mam za to płacone. Szukam czegoś na 1/2 etatu w kuj.-pom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy