Skocz do zawartości

Zdjęcie

Unieważnienie uznania ojcostwa

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670233 postów

Napisano 14 czerwiec 2009 - 13:50

Komentarz do artykułu: Unieważnienie uznania ojcostwa

#2 Gość_magda

Gość_magda
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2009 - 13:50

Przepis zakazujący unieważnienia ojcostwa po upływie 1 roku jest niesprawiedliwy. Mój obecny mąż dopeiro po 5 latach od urodzenia się rzekomo jego dziecka dowiedział sie że jedgo była żona sypiała z innym mężczyzną, z którym aktualnie mieszka i żyje. Mąż nic nie może już z tym zrobić, ponieważ będąc dobrej wiary 5 lat temu uznał "swoje" dziecko. Teraz musi płacić i utrzymywać dziecko, któe wcale nie musi być jego. To jest chore.

#3 Gość_eysi

Gość_eysi
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2009 - 18:20

WITAM!WIEM COŚ O TYM MOJ MAZ TEZ ZOSTAL OJCEM NA PODSTAWIE SWIADOW OD KTOREGO WYROKU SIE NIE MOZE ODWOLAC NIE JEST PEWNY CZY TO JEGO DZIECKO BO MATKA DZIECKA BARDZO NIECHCE ZROBIC BADAN 1ZAPIERA SIE REKOMA I NOGAMI I CALY CZAS RZADA PODWYZKI ALIMENTOW.TO CHORE .TYLKO U NAS JEST TAKIE GLUPIE PRAWO!

#4 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 23:47

Ludzie zastanówcie się.Facet uznaje dziecko, jest jego ojcem, dziecko widzi w nim tatę i nagle po 20 latach mężczyzna idzie i unieważnia swoje ojcostwo.W wieku 20 lat dziecko nie ma już ojca i nie wie kto nim jest!! Prawo ma przede wszystkim chronic dzieci a nie mężczyzn.Nie jesteś pewien-nie uznawaj.Dlatego właśnie masz tylko rok.
Myślicie tylko o własnych tyłkach i kasie.szczególnie do tej kobiety powyżej-już nie bądz takim jego adwokatem bo sama możesz się jeszcze w życiu przejechac.

#5 Gość_oszukany

Gość_oszukany
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2009 - 18:59

może i chodzi o dobro dziecka, ale czy dla dziecka jest dobre, że wychowuje go obca osoba, która jak się dowie o fakcie może się od niego obrócić? Płacenie zaś na cudze dziecko po tym jak kobieta wprowadziła w błąd rzekomego ojca jest sprawiedliwe? Dlaczego trzeba płacić za to, że kobieta sobie użyła z innym? Wszystkie kobiety myślą tylko jak "wycyckać" chłopa z kasy gdy nie wiedzą czyje to dziecko (bo impreza była taka, że miała 10 partnerów)!!!!!!

#6 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2009 - 23:51

Nie przeginaj pały, juz nikt bardziej nie używa niż męzczyzni.i myślę że nie w tym jest krzywda dziecka że wychowuje je niebiologiczny ojciec lecz w tym, że taki mężczyzna najpierw je akceptuje a potem odrzuca.DZiecko po iluś tam latach nie może miec takiej sytuacji, bo jego psychika się załamie!człowieku zrozum to.nagle nie masz ani ojca ani nazwiska i nie rozumiesz o co chodzi.tak nie może byc.Musi byc okreslony czas na zaprzeczenie ojcostwa.

a z reszta juz mi nie wciskaj kitu że nie używałes sobie na kobiecie nawet jesli jej nie zapłodniłeś.to tak nawiasem

#7 Gość_ann

Gość_ann
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2009 - 10:30

Bo widzisz jest tak że ja facet sobie używa nawet na boku to wszyscyprzymykają na to oko i udają że wszystko jest ok,ale jak zrobi cośtakiego kobieta to z niej jest najgorsza k...a świata, tak sobie myślępanowie że jak byście kochali te dzieciaki to trochę inaczej byściemyśleli, a jeśli macie jakieś podejrzenia to na to jest ten pierwszyrok,sami nie jesteście święci sypiacie z kim popadnie(niektórzy)a potemże to może nie być moje dziecko...a też z drugiej beczki ile kobiet wmałżeństwach musi płacić za skoki w bok panów ile jest takichdzieci??

#8 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 14:16

Okres powinien byc o wiele dluzszy, sam znalazlem sie w sytuacji gdy bylem z kobieta przez pare lat, bylem jej wierny.. ona zarzekala sie ze tak samo jest z jej strony. A teraz gdy mija pol roku od uznania ojcostwa, ona rzuca mnie i idzie do innego. Po fakcie dowiaduje sie ze caly czas bujala sie z nim za moimi plecami. Dopiero teraz ludziom otwieraja sie buzie. Sa rozne przypadki... Nie zawsze jest tak latwo dowiedziec sie o prawdzie odrazu...

#9 Gość_- kg

Gość_- kg
  • Goście

Napisano 26 październik 2009 - 17:05

Od czerwca obowiązują inne przepisy !!
Termin do już nie "unieważnienia" a ustalenia bezskuteczności uznania ojcostwa biegnie od chwili dowiedzenia się o tym ,ze DZIECKO NIE POCHODZI OD MĘŻCZYZNY A NIE OD NARODZIN DZIECKA!!

Termin na wytoczenie powództwa wynosi 6 miesięcy od dnia, w którym mężczyzna, który uznał ojcostwo dowiedział się, że nie pochodzi ono od niego.
wiecej w artykule: http://konkubinat.wi...a-ojcostwa.html

#10 Gość_ojciec

Gość_ojciec
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 19:48

dokładnie,
puszczalskie babki myślą tylko o kasie
a nie o dobru dziecka
potem takie dziecko dowiaduje się ze jego ojciec to nie jego ojciec
i co?
mimo wszystko dalej wie kim jest?
bo alimenty to przecież się należą...
chciwe baby

#11 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2010 - 23:20

chciwe baby? Niech szlak Was trafi zasrani męzczyzni, wy wogóle nie macie pojęcia co to znaczy urodzic i wychowac, utrzymac samemu dziecko!!!!!!!!!!! DEBILE

#12 Gość_ogier

Gość_ogier
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 13:17

ty szmato j**ana w dupe kurwo zebys zdechła w bólach za nasze krzywdy....fallus ci w dupe ty kurwo j**ana,,,,fallus wam w dupe...pamiętajcie że my na starosc też możemy pobierać alimenty od tych cudzych dzieci ..ja zrobie tak napewno......i to jest dla dobra dziecka ,,tak...ty ciemna pało,,,,nie masz o niczym pojęcia a chcesz sie wypowiadac......do konca życia bede sądził go o alimenty....to co ja trace teraz on odda mi kiedyś z nawiazką,,,,,,ha,,ha,,,ha,,,,,,wy debile.........prawo jest do d*py...KRZYWDZI TO DZIECKO,,KY=TÓRE NAWET O TYM JESZCZE NIE WIE ŻE JUŻ JEST NA PRZYSZŁOSC OBCIAŻONE ALIMENTAMI.......JA NIE ODPUSZCZE......A ZAWSZE MOZNA WYNAJAC RUSKICH I SPRZATNĄC TAKIEGO BACHORA.....HAAA,HAAAA,HAAAA I CIEBIE TEZ ,,,KURWO

#13 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 21:56

kjhnjknjn

#14 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2011 - 22:00

To ty nie przeginaj pały sama pewnie jesteś jedną z tych pokrzywdzonych biednych kobiet która znajduje oparcie w następnym a każdy poprzedni buli na nie swoje bachory

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy