Skocz do zawartości

jak napisać podanie o przydział na mieszkanie?

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_kasiulap2

Gość_kasiulap2
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 11:25

Czy ktoś może udzielić mi informacji co powinno zawierać podanie o przydział na mieszkanie? Mieszkam w wynajętym mieszkaniu u prywatnego właściciela kamienicy, jest nas w domu 6 osób, metraż mieszkania to 50m. O jakie mieszkanie powinnam się starać, komunalne czy socjalne? proszę o pomoc.

#2 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 18:41

A co ty kur...... analfabeta jesteś nie potrafisz piszć

#3 Gość_zibi2430

Gość_zibi2430
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 22:09

jezeli nie potrafisz pomoc to nie udzielaj sie z takim slownikiem

#4 Gość_Łukasz Matys

Gość_Łukasz Matys
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 00:15

Nie rozumiem czy chce Pan wynająć mieszkanie w kamienicy czy uzyskać mieszkanie od gminy/ miasta??

#5 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 15:16

A może Pan napisać wzór podania o mieszkanie do Gminy? dziękuje z góry:) Pozdrawiam

#6 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 15:23

Jeśli ktoś może niech napisze wzór podania o mieszkania bardzo pilne będę wdzięczna!!!!

#7 Gość_Łukasz Matys

Gość_Łukasz Matys
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 14:55

Na forum nie ma miejsca na napisanie wzoru pisma. W urzędzie gminy powinni mieć jakieś wzory lub formularze. Proszę popytać. Proszę pamiętać, że pracownicy urzędu mają obowiązek pomóc w załatwieniu sprawy. Wynika on z art. 9 kodeksu postępowania administracyjnego.

#8 Gość_Łukasz Matys

Gość_Łukasz Matys
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2010 - 14:56

Proponuję poszukać gotowych wzorów na stronach internetowych. W serwisie wieszjak powinny gdzieś się takie znajdować.

#9 Gość_Beata

Gość_Beata
  • Goście

Napisano 08 październik 2010 - 12:11

Witam wszystkich,,,wiec zapytam o to o co wszyscy tutaj, najpiewr przedstawie swoją sytuacje mieszkam z mężem i z 2 dzieci u mamy zajmujemy 1 pokoik mieszka tutaj jeszcze mama z ojcem i mój brat mieszkanie ma około 50m w starej kamienicy, złożyłąm juz podanie o mieszkanie 5 lat temu i pół roku temu napisałąm 2 podanie o ponowna komisje bo to ze oni za 1 razem powiedzieli że tak nalezy mi się mieszkanie to jeszcze nic jestem w Urzędzie miasta raz w tygodniu i sie dopominam ,ale to nic nie daje ,poniewaz jak zawsze jest ta sama odp że niemaja lokali mieszkalnych,,,,chodzi mi o to z e jestem kolejny raz w ciąży w 8 tygodniu,i nawet nie ma mowy abysmy tutaj mieszakli z kolejnym dzieckiem ponoiewaz juz teraz niemam nawet gdzie krzesła wstawic a co dopiero łóżeczko czy wózek!!1 wiec bardzo prosze o jakąś rade,,,

#10 Gość_ja

Gość_ja
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 12:35

a innego słownictwa nie zasz

#11 Gość_gosc

Gość_gosc
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2011 - 01:42

sam jesteś analfabetą, skoro nie umiesz napisać "pisać" tylko piszesz "piszć"

#12 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 11:10

Witam!!
Wychowuje roczne dziecko nie jestem mężatką mieszkam u rodzicow!!!
Moj ojciec jest alkoholikiem i robi straszne awantury wyzywa mnie i mame i wielokrotntie mnie wyrzucał z mieszkania. Mieszkamy w blokach kolejowych mmieszkanie mamy dosc ladne sa cztery pokoje ale mamy dosc awantur i poniewierania chcciałabym dostac mieszkanie po sasiadach w drugiej klatce czy mi sie nalezy???tam jest mieszkanie 2 pokojowe i marze o tym zeby sie wyrwac oid tyrana a tylko ratuje zebym zamieszkala w innym mieszkaniu???jaki wzor jest na podanie???moj meil to kalika177@interia.pl
prosze o pomoc

#13 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 13:21

NA ANALFABETĘ TO RACZEJ TY WYGLĄDASZ BARANIE

#14 Gość_1234

Gość_1234
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 17:15

Wiesz jak jest się w ciężkiej sytuacji to nie powinno się myśleć o zachodzeniu w ciążę bo to później dzieci cierpią

#15 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 17:16

sam jesteś analfabetą je...ny cwelu nie masz info to się nie udzielaj parówo

#16 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 27 listopad 2011 - 15:10

Czy ktoś może udzielić mi informacji co powinno zawierać podanie o przydział na mieszkanie? Mieszkam w wynajętym mieszkaniu u prywatnego właściciela kamienicy, jest nas w domu 6 osób, metraż mieszkania to 50m. O jakie mieszkanie powinnam się starać, komunalne czy socjalne? proszę o pomoc.

#17 Gość_MW

Gość_MW
  • Goście

Napisano 28 listopad 2011 - 14:54

Proszę zapoznać się z następującym artykułem:
http://samorzad.info..._komunalne.html

#18 Gość_KASIA

Gość_KASIA
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 17:41

DZIENDOBRY MAM TAKI PROBLEM POTRZEBUJE NAPISAC PODANIE O PRZYZNANIE MIESZKANIA I KOMPLETNIE NIEWIEM JAK TO ZROBIC. SYTUACJA WYGLADA TAK:
JESTEM SAMOTNA MATKA WYCHOWUJE 3 LETNIA CORKE. I OD 3 LAT WLASNIE STARAM SIE O JAKIEKOLWIEK MIESZKANIE. AKTUALNIE MIESZKAM U MAMY BYLEGO CHLOPAKA PONIEWAZ NIE MAM DOKAD POJSC. RODZICE MOI MI NIE POMOGA. NAJLEPSZE JEST TO ZE MIESZKAM W JEDNYM POKOJU. Z MOIM BYŁYM FACETEM. NARAZIE NIE PRACUJE. MAM NIBY OD NIEGO ALIMENTY ALE NIE ZAWSZE PŁACONE. PROSZE O POMOC

#19 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 12:46

od gminy

#20 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2013 - 12:53

potrzebuje pomocy w sprawie napisania podania o przydzil mieszkania , nie wiem jak poprawnie napisac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy