Skocz do zawartości

wzór świadectwa wykonywania pracy w szczególnych warunkach

wróć do serwisu Kadry 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_jerzy.kolomanski@wp.pl

Gość_jerzy.kolomanski@wp.pl
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:06

Prosze o pomoc bo juz mnie boli glowa; Pracowalem na stanowisku przy obsludze urzadzen chlodniczych - maszynowni chlodniyczych amoniakalnych Chodzi o prace w szczegolnych waronkach : Z dwoch poprzednich zakladow otrzymalem Swiadectwa pracy w szczegolnych waronkach : Z trzeciego nie mimo ze wykonywalem te sama prace : obsluga urzadzen chlodniczych Maszynownia chlodnicza amoniakalna. Nie wiem o co tu chodzi prosze o pomoc dzieki. moj e-mail jerzy.kolomanski@wp.pl

#22 Gość_jurek.

Gość_jurek.
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2011 - 14:18

Piotrze Swiadectwa Wykonywania Pracy w Szczegolnych Waronkach wypisuje zaklad w ktorym pracyjesz albo w ktorym pracowales kadry wzor swiadectwa prac w waronkach szczegolnych znajdzesz na tej stroni jurek.

#23 Gość_Julian

Gość_Julian
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2011 - 15:35

PILNIE POSZUKUJĘ:Zarzadzenia Nr 19 Ministra Przemysłu chemicznego i Lekkiego z dnia 6 sierpnia 1983r.w sprawie prac wykonywanych w szczególnych warunkach w zakładach pracyresortu przemysłu chemicznego i lekkiego (Dz. Urz.MPCHIL Nr 1)PROSZĘ O POMOC

#24 Gość_aneta

Gość_aneta
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:37

pracownik był zatrudniony na stanowisku mechanika lotniczego samolotowego.W swiadectwie wykonywania prac w warunkach szkodliwych wykazałam wykaz A dział VIII poz.12. Zus wystapił do mnie z pismem o podanie punktu zarzadzenia resortowego. Niech mi ktos pomoze co mam tam wpisać. Będe wdzięczna

#25 Gość_Andrzej

Gość_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:23

Czy mosi byc myslnik po stanowisku rodzaju pracy przed rodzajem wykonywanej pracy

#26 Gość_Wiwsiek

Gość_Wiwsiek
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 20:45

Mnialem napisane w swiadectwie pracy 05.06 - 03.05 .1970r monter Dzial v poz.5 pkt 1 Wykazu A ( prace przy montazu konstrukci metalowych na wysokosci ) do tego czasuuznano ze mam blad iZUS mi cofnol dokumenty

#27 Gość_Krzysztof

Gość_Krzysztof
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2011 - 14:02

Czy prawidłowo napisane w świadectwie jest stanowisko: lakiernik samochodowy - lakierowanie ręczne lub natryskowe - nie zhermetyzowane.Czy należy pominąć słowo "lakiernik samochodowy" które to w wykazie nie występuje i nie ważne wtedy co się lakierowało tylko, że się to robiło

#28 Gość_felicity

Gość_felicity
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 23:25

witam, pracę palacza c.o. pracującego w urzędzie gminy można zaliczyć do pracy w szczególnych warunkach. Pracuje on na stanowisku palacz c.o./robotnik gospodarczy

#29 Gość_renata

Gość_renata
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 00:34

nie mogę odnaleźć wzoru takiego świadectwa ..powinien być jako załącznik nr 2 , a Ja odnalazlam tylko załącznik 1 czyli wykaz zawodow ...proszę o pomoc...może link do strony na której mozna pobrać...;)

#30 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 27 październik 2011 - 10:06

Wystawiam na obecnie obowiazującym wzorze świadectwa oracy , podającw poz. 4.8 informacje o okresie zatrudnienia , podajac podstawę prawną z wyszczególnieniem rodzaju wykazu( A lub ;) , oraz że praca wykanywana była stale i wpełnym wymiarze czasu pracy.ZUS nie kwestionuje tych dokumentów.

#31 Gość_nena 123

Gość_nena 123
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 14:52

proszę o pomoc na co mam się powołać wypisując świadectwo wykonywania prac w szczegolnych warunkach dla traktorzysty zatrudnionego w SKR

#32 Gość_em

Gość_em
  • Goście

Napisano 15 listopad 2011 - 15:29

Zarządzenie Nr 16 MRLiGŻ z dnia 31.03.1988r. w spr. stanowisk pracy , na których wykonywane sa prace w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze ( Dz.Urz.MRLiGŻ Nr 2 poz. 4 z 1988r.)Wykaz B Dział VIII W transporcie iłacznosci poz.3.1 kierowca ciagnika kołowego.Pamietaj o dopisku " Praca wykonywana stale i w pełnym wymiarze czasu pracy".

#33 anka

anka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 20:58

Witam, czy praca kotlarza-palacza jest pracą w szczególnych warunkach?czy można powołać się na Dz.U. nr 8, dział XIV poz.1 : "prace nie zautomatyzowanych palaczy i rusztowych kotłów parowych lub wodnych typu przemysłowego" lub poz.2 : "praca oczyszczaczy przemysłowych kotłów parowych lub wodnych"a może to i to?proszę o pomoc, to pilne

#34 Gość_Zuza

Gość_Zuza
  • Goście

Napisano 26 marzec 2012 - 13:12

Witam, czy praca kotlarza-palacza jest pracą w szczególnych warunkach?czy można powołać się na Dz.U. nr 8, dział XIV poz.1 : "prace nie zautomatyzowanych palaczy i rusztowych kotłów parowych lub wodnych typu przemysłowego" lub poz.2 : "praca oczyszczaczy przemysłowych kotłów parowych lub wodnych"a może to i to?proszę o pomoc, to pilne

Mozna powolywac sie na Dz.U.nr 8 oraz inne rozporzadzenia resortowe :Dziennik Urzedowy nr 4 z dnia 3 sierpnia 1987 roku,zarzadzenie nr 7 z dnia 7lipca 1987 roku,gdzie w dziale XIV, pozycje: 1,pkt 1-maszynista kotłow-palacz,pkt 2-maszynista urzadzen cieplowniczych,pkt3-palacz kotlow silowni,pkt 4-palacz itd...Jesli posiadasz swiadectwo wykonywania pracy w warunkach szczegolnych to ok,.Jesli chcesz mode Ci udostepnic wglad do kilku DZ.U w ktorych znajdziesz wszystkiewykazy stanowisk bo w DZ.U.nr 8 z 1983 roku ten wykaz jest bardzo okrojony. pisz na howeja@o2.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy