Skocz do zawartości

ksiegowanie budzetówka gaz i inne

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:18

dostałem w 12 2011 roku fakturę za gaz (prognoza na 2012)jak zaksięgować ? jakie konta ?pozdrawiam i dzięki :)

#2 Gość_doolek

Gość_doolek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:32

A tak od siebie nic wiedzy?

#3 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:41

ale dowcip !!!widocznie tez nie wiesz ha ha :)

#4 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:53

i problem nikt nie potrafi pomóc ?

#5 Gość_doolek

Gość_doolek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 09:58

To nie jest dowcip,chociaż mnie to śmieszy,że ktoś bierze się za coś, o czym bladego pojęcia nie ma,to śmieszne i smutne zarazem.To czy ja wiem, czy nie wiem jest bez znaczenia,ponieważ ta wiedza jest w tej chwili potrzebna tobie a nie mnie.Ja dam sobie radę a ty?

#6 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 10:18

nadajesz się na politykabrak Ci pokory powodzenia dzieki

#7 Gość_doolek

Gość_doolek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 10:56

Kariera polityczna nie interesowała mnie nigdy,ale FENOMEN "udawaczy" w pracy - zawsze.Jak tobie udało się dostać tę pracę?

#8 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 10:59

oj politykujesz bardzo jesteś pomocny.sama przyjemność "konwersacji" z Tobą ,może być "tobą" z małej

#9 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:22

przeczytajcie dla kogo jest to forum"Forum dla każdego księgowego! Tu spotykają się praktycy i eksperci. Jest to miejsce idealne do dzielenia się problemami związanymi z pracą w księgowości"do przemyślenia !!!!

#10 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:27

rozliczenia międzyokresowe czynne w zakresie kwoty za 2012 rok konto 645 bodajże bo nie pamiętam na pamięć

#11 Gość_doolek

Gość_doolek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:31

No cóż.....cała przyjemność po mojej stronie (wątpliwa)

#12 Gość_do ania

Gość_do ania
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:32

"nie pamiętam na pamięć" oj,a na co pamiętasz

#13 Gość_księgowa

Gość_księgowa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:34

~olek to bardzo piękne co potrafisz zacytować,mianowicie,że :"Forum dla każdego księgowego! Tu spotykają się praktycy i eksperci. Jest to miejsce idealne do dzielenia się problemami związanymi z pracą w księgowości" Jedyne na co chcę zwrocić ci uwagę,to taki mały drobiazg,że Forum nie jest do tego,aby uczyć kogoś podstaw rachunkowości :)

#14 Gość_księgowa

Gość_księgowa
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:36

Forum jest dla każdego ksiegowego,podkreślam KSIĘGOWEGO!!!! A ty olek nie zasługujesz na to miano,nawet nie ośmielaj się go używać,bo czuję się jak bym w pysk dostała.Ty ubliżasz księgowym

#15 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:36

do ~do~olekAnia chce pomóc a Ty( bez wiedzy)masz tą przyjemność,że nie pomagasz,kiedyś będziesz tez w potrzebie nie tylko księgowej a wtedy ???? życzę powodzenia

#16 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 11:49

nie wiem czy wiesz ze dobry księgowy nie zna na pamięć numerków kont? za to wie jakie zdarzenie zaksięgować, a szczegółowy nr rozwinie sobie z planu kont w systemie. dla tych samych zdarzeń nr kont mogą się nieznacznie różnić

#17 Gość_olek

Gość_olek
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2012 - 12:05

przeczytajcie sobie na forum "koszty na przełomie roku w jednostce budżetowej PILNE!!!"czyli wszyscy Ci księgowi do d.....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych