Skocz do zawartości

Jakie szkolenia warto przejść aby łatwiej znaleźć pracę?

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_tamara123

Guest_tamara123
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 12:08

No na pewno opłaca sie rozwijać z zakresu językow obcych. Ja np. postanowilam nauczyć sie perfekcyjnie niemieckiego, zapisałam się do Instytutu Austriackiego w Warszawie i tam będę chodzić na kurs. Języki to teraz podstawa jak chce sie znaleźć dobrą praće, wiec w ogole nie ma co się zastanawiac czy warto podjąc naukę czy nie. 

#22 Guest_jovanna2

Guest_jovanna2
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 01:20

Tak, języki to dobry kierunek. DUzo daje znajomośc takich egzotycznych - arabskiego, chińskiego itp. Jeśli dobrze kojarzę to szkoła Makilen w Krakowie oferuje takie kursy. 

#23 Guest_Fandek

Guest_Fandek
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 20:16

Szkolenia mogą nie pomóc, bo teraz mało kto może znaleźć pracę za godziwe pieniądze. Pomyślcie nad wyjazdem za granicę, np. do Norwegii. Pomoże wam w tym serwis pracaidealna.pl

#24 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 14:50

wystarczy zadzwonić do pracaidealna i można znaleźć pracę w Norwegii

#25 Guest_Gargamela

Guest_Gargamela
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:11

zależy kto ma jakie zainteresowania. Ja szkolę się w kierunku kosmetyczki bo zawsze lubiłam pracę z ludzmi, biologię, chemię. W tym kierunku można robić różne szkolenia, opłaca się, bo nowe umiejętnośći i certyfikaty = więcej klientów i łatwiej znaleźć pracę w dobrym salonie itp. Ostatnio robiłam kurs makijażu permanentnego w perfect glamour na przykład dzięki czemu zyskałam nowe umiejętności które dziś są ważne, bo jest duże zainteresowanie makijażem tego typu wśród klentem salonu w którym pracuje

#26 Guest_wiktorskaq

Guest_wiktorskaq
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 20:28

Moja przyjaciółka przez 2 lata pracowała w barze i non stop narzekała, Az w końcu się wzięła w garść i zaczęła robić szkołę  studio sztuki w warszawie, po której zamierza być stylistką, wizażystką. Zmierzam do tego, ze czasem warto się przebranżowić na coś w czym się będzie naprawdę dobrym a także chodzic na dużo rozmów kwalifikacyjnych dzięki czemu wejdzie się w wprawę.

#27 Guest_jokasta

Guest_jokasta
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 18:43

a mnie się tam w głębi duszy zawsze marzyło bycie makijażystką, te kursy w perfect glamour drogie? W sumie niedaleko mieszkam może się bym przejechała i coś zmieniła w moim życiu

#28 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 17 lipiec 2015 - 13:56

Warto jest zapisać się w szczególności na szkolenia biznesowe. Dzięki nim będzie o wiele łatwiej znaleźć dobrą pracę .Sama jakiś czas temu zastanawiałam sie nad podjęciem jakiegoś ciekawego szkolenia. Po studiach nie można na pewno usiąść na laurach. Trzeba dokształcać się całe życie bo każdy widzi jaki jest rynek pracy w Polsce. Bez studiów nie ma szans na podjęcie dobrego zatrudnienia.

Obecnie wiele ciekawych szkoleń ma w ofercie Academy of Business:

http://www.academyofbusiness.pl/pl/

Jest to firma z Warszawy. Sama brałam ostatnio udział w ich szkoleniu menadżerskim. Bardzo wysoki poziom. 

#29 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 22:28

Prawda jest taka, że najlepiej to iść na studia. Kierunków jest sporo, dlatego też każdy może wybrać to, co go zaintersuje. Tutaj na przykład jest bardzo ciekawy kierunke na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania, a mianowicie architektura krajobrazu http://www.wseiz.pl/...tura-krajobrazu. Takie wykształcenie przyda się zawsze i wszędzie.

#30 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów

Napisano 26 październik 2015 - 14:46

idźcie w kierunku swojego zawodu - takie umiejętności, które faktycznie będziecie w stanie wykorzystać. O ile tylko odpowiednio do tego podejdziecie, to efekty będą widoczne. Szkolenie prowadzone przez kogoś z wieloletnim doświadczeniem, bo dopiero taka nauka rzeczywiście może przynieść profity.

#31 Guest_opik

Guest_opik
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 17:28

Obierz sobie konkretny kierunek. Nie rób takiego szkolenia bo wszyscy robią, tylko dlatego że widzisz faktycznie z tego jakieś profity. Obierz sobie jakąś ścieżkę zawodową. Akurat tematy marktingu internetowego są jak najbardziej do ogarnięcia przez szkolenia - kwestia odpowiednich fachowców. Zobacz sobie szkolenia w Guam - szczególnie z zakresu Adwords czy Social media. Szkolenie + poświęcenie czasu na praktykę, doświadczenia i powinno to być dla Was zdecydowanie wystarczające. 

#32 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 11:17

Żeby stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy, warto inwestować w rozwój swoich kompetencji. I to zarówno tych umiejętności "miękkich" jak i wiedzy praktycznej. Wielu pracodawców wymaga od swoich pracowników doskonałej znajomości obsługi programów kmputerowych. Convero z Krakowa oferuje dobre kursy z Excela, VBA, Accessa.

#33 Guest_poszans

Guest_poszans
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 15:08

Obierz sobie konkretny kierunek. Nie rób takiego szkolenia bo wszyscy robią, tylko dlatego że widzisz faktycznie z tego jakieś profity. Obierz sobie jakąś ścieżkę zawodową. Akurat tematy marktingu internetowego są jak najbardziej do ogarnięcia przez szkolenia - kwestia odpowiednich fachowców. Zobacz sobie szkolenia w Guam - szczególnie z zakresu Adwords czy Social media. Szkolenie + poświęcenie czasu na praktykę, doświadczenia i powinno to być dla Was zdecydowanie wystarczające. 

Ale jak to? Same szkolenia z tego zakresu wystarczyły do pracy? A czego wymagają agencje? Bo średnio chce mi się wierzyć, że do pracy przyjemuje się ludzi, którzy kompletnie nie mają doświadczenia.

#34 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 14:51

Nie jest tak, że zaczniesz i następnego dnia po szkoleniu będziesz w stanie pracować dla wymagającego klienta. Trzeba budować doświadczenie. O ile tylko te zajęcia będą prowadzone na odpowiednim poziomie, program będzie konkretny i praktyczny, to na tej podstawie zdecydowanie dasz sobie radę. Ale i samodzielnie trzeba stawiać na rozwój.

#35 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 03 listopad 2015 - 16:16

Ja jestem z podkarpackiego. Zrobiłam kurs Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac, w placówce, organizującej kursy on-line, nazywa się P&M Management Group, w trakcie kursu było dużo zadań, ćwiczeń i w sumie na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej mnie przyjeli do pracy bo miałam od tamtych zaświadczenie MEN i wiedziałam też dużo o kadrach, umowach  i trochę o wyliczaniu płac. U nas pracodawcy spoko przyjmują po kursach. aha i na zaświadczeniu nie ma info ze kurs on-line. Może warto się przekwalifikowac i jakis kurs z innej dziedziny zrobić, ja dotąd byłam kasjerka a teraz pracuje w biurze.

#36 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów

Napisano 04 listopad 2015 - 14:57

Baju baju będę w raju. Coś takiego absolutnie nie daje możliwości rozwoju. Szkolenia, które miałem na myśli masz o tutaj - http://gaum.pl/Zerknij na program, prowadzących, formułę i nie tylko. Na tej podstawie do pewnych wniosków pewnie dojdziesz. Nie chodzi o kolejny cudowny kurs dla papierka. Szkolenie ma faktycznie przygotować do wykonywania konkretnej pracy.

#37 Guest_zobek

Guest_zobek
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 20:48

No dobrze, rozumiem, ale nie odpowiedziałeś na pytanie - czego wymagają agencje, które zatrudniają pracowników na tego typu stanowiskach?
Nie są oczekiwane wyższe studia kierunkowe?

#38 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1110 postów

Napisano 06 listopad 2015 - 14:51

Kompetencji, nie interesuje ich źródło. Masz po prostu znać się na tym, co robisz. W Polsce na żadnych studiach nie nauczą się zasad prowadzenia kampanii adwords, social media czy posługiwania się aplikacjami służącymi generowaniu statystyk i danych na temat odwiedzin.

#39 Guest_zobek

Guest_zobek
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 18:54

To mi wystarczy. Mam pomysł na siebie - w kierunku pozycjonowania, adwords, social media. Generalnie bardzo mnie interesuje tematyka internetowa i marketingu internetowego. Może to będzie dla mnie? Na pewno na jakieś szkolenie się wybiorę, ale chcę najpierw samodzielnie zrozumieć chociaż podstawy. 

#40 dominika_12

dominika_12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 13:23

Świetny pomysł bo to prężnie rozwijająca się dziedzina i na pewno znajdziesz pracę z taką wiedzą. Sama byłam ostatnio na 3 szkoleniach na temat: technik pozycjonowania stron internetowych, reklamy Google AdWords i Facebook Ads. Szkolenie organizowała firma Learn Power. Byłam zdziwiona jak wiele możliwości dają wspomniane narzędzia a samo czytanie na ich temat w internecie nie uświadomiło mi tego co szkolenie. Z tego co wiem to do końca roku mają jeszcze promocyjną cenę. Sprawdź ich stronkę http://www.projektszkoleniowy.pl/ na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych