Skocz do zawartości

podanie o podwyżkę

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Joles

Gość_Joles
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 00:46

A wzoru pisma jak nie było tak nie ma!Ja wystąpiłam ustnie.DOSTAŁAM!

#22 Gość_marlena0@autograf.pl

Gość_marlena0@autograf.pl
  • Goście

Napisano 26 listopad 2008 - 10:16

Witam czy ktoś ma gotowe podanie o podwyżke? czekam i z góry bardzo DZIĘKUJĘ!! pozdrawiam marlena0@autograf.pl

#23 Gość_bolek

Gość_bolek
  • Goście

Napisano 18 luty 2009 - 10:16

Szanowny pracowniku.SŁYSZAŁEM, ŻE CHCIAŁEŚ PODWYŻKĘ.CZY TY NIE MASZ HONORU???CZY NIE WIESZ, JAK MAŁO PRACUJESZ???POLICZĘ TOBIE:Rok ma, jak wiadomo, 365 dni:Codziennie śpisz 8 godzin - to jest 122 dni.Poza tym masz codziennie 7 godzin wolnego czasu.To są dalsze 106 dni, zostaje jeszcze 137.Rok ma 52 niedziele, które masz wolne.Zostaje tylko 85 dni.W sobotę również nie pracujesz, to są dalsze 52 dni.Zostaje jeszcze 33 dni.Poza tym masz jeszcze 3 tygodnie urlopu,pozostaje 12 dni.W roku jest łącznie 11 dni świąt.Zostaje 1 dzień.I to jest 1 MAJA, który też masz Wolny.CZY W TEJ SYTUACJI DALEJ CHCESZ PODWYŻKĘ??ZA NADGODZINY!

#24 Gość_małaMI

Gość_małaMI
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2009 - 10:56

Racja, trzeba pisać samemu takiego podanie, przecież to od razu da się wyczuć czy ktoś sam pisał. Ja przed chwilą napisałam prośbę o podwyżkę, zastanawiam się tylko czy wpisać konkretną kwotę (oczywiście wyższą od żądanej). Jak Wy uważacie?

#25 Gość_zzz

Gość_zzz
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 14:40

pod warunkiem ,że taki wzorzec istnieje, a wtym wypadku to raczej nie. Więc strzał z tym komentarzem jak kulą w płot

#26 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 14:45

Nerw, prosba o podwyżkę musi byc dobrze uzasadniona, nie ma na to gotowca!Mogę podpowiedzieć, że dobrym uzasadanieniem jest: zdobycie większych kwalifikacji, zdobycie dyplomy (wyższej uczelni, podyplomowych studiów, MBA), ukończenie kursów, zw. z pracą (bo już nie układania np. ikebany, jesli się pracuje w fabryce gwoździ), wreszcie sumienność w wykonywaniu obowiązków, przejawianie inicjatywy we wprowadzaniu zmian, ulepszeń w zakładzie pracy, dyspozycyjność itp. Nie jest egoizmem nie dawanie ściąg! Ktoś przeciez pracuje, aby pewnie rzeczy opracować, szuka dostepnych dokuemntów, pogłębia wiedzę. A o gotowca prosić, to kojarzy się z postawą roszczeniową.

#27 Gość_a

Gość_a
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 14:48

nerw wrzuć na luz, bo ta rozmowa jest troche przeterminowana... Poza tym jesli ktoś uważa, że na coś zasługuje bo jest w czymś dobry, to nie rozumiem dlaczego chce iść na łatwiznę i dostać gotowca. Napisania prostego podania uczą już w podstawówce.

#28 Gość_MEagle

Gość_MEagle
  • Goście

Napisano 15 październik 2009 - 20:14

Praktykuję dawanie ryb (,ale tylko raz i tylko nielicznym). Jest jeszcze inny aspekt dawania pomocy niż zależność wędka-ryba, ale to już pozostawiam pod rozwagę myślącym w szerszym zakresie.Dla zestresowanych brakiem konkretnego wzoru pisma polecam zażycie środka na uspokojenie i szykowanie pisma rozwiązania umowy, bo prawdopodobnie stresujecie się tym, że dużo pracujecie, kierownik/prezes tego nie widzi/nie chce widzieć i dorzuca inne zajęcia, robicie ponad zakres i normę, a przy tym mało zarabiacie. Nie dziwię się...Pozdrawiam, proszących, proszonych o pomoc oraz udzielających, a szczególnie tych egoistycznie komentujących (a niech Wam dadzą jeszcze nadwyżkę... ale pracy!) ;)

#29 Gość_kala

Gość_kala
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 13:24

każdy pisze ale gotowego wzoru nikt nie jest wstanie przedstawic

#30 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 13:31

bo jesteśmy przeciwnikami dawania gotwych wzorów, zwłaszcza, że podanie o podwyżkę nalezy uzasadnić np. własnym zaangazowaniem w pracę, osiągnięciami, zdobytym doświadczeniem, wykształceniem itd, itp

#31 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 18 marzec 2010 - 00:01

słabo ,słabo...nikt tu nie chce wzoru że, ja Jan Kowalski proszę o podwyżkę bo jestem najlepszy,najmądrzejszy,bo koledzy więcej zarabiają...Indywidualne uzasadnienia każdy z nas "starających się o podwyżkę" powinien znać.Ale np. nie wiem czy ma to mieć formę oficjalną(czyli standardowe umieszczenie danych osobowych itp.), czy ma to być bardziej luźna forma.Czy w takim podaniu mam pisać kwotę? Czy np. pisać o lepszych propozycjach z innych firm (nie koniecznie do nas spływających).Ja mam takie pytania odnośnie PODANIA O PODWYŻKĘ.Jeśli ktoś konstruktywnie potrafi na nie odpowiedzieć to z góry dziękuję, jeśli nie to niech się głupio nie wymądrza że skoro "nie potrafię"sam napisać podania to znaczy że nie zasługuję na podwyżkę.Pozdrawiam.

#32 Gość_wawa

Gość_wawa
  • Goście

Napisano 03 luty 2011 - 20:28

Oczewiście, że są szblony o podwyżkę tzn trzeba wiedzieć w jakim przypadku należy sie podwyżka i pod tym kontem dobierać argumentację. kazde podanie może być inne, indywidualne w zależności od pracy i stanowiska jekie wykonuje. Tak więc pracodawca powinien dać podwyżkę, jeżeli zaszły pewne okolicznosci tj. zwiększenie odpowiedzialności na stanowisku, zwiększenie ilości pracy, podwyższenie kwalifikacji przez pracownika, a co się z tym wiąże lepsze, sprawniejsze i td wykonywanie pracy, nakładanie przez pracodawcę dodatkowych obowiązków itp

#33 Gość_Magda

Gość_Magda
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 01:00

Nikt nie che pomoc. Przeciez moglby ktos napisac wzor zeby dla przyklada bylo wiadomo jak zaczac pisac takie podanie.

#34 Gość_Megi

Gość_Megi
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 01:01

Nikt nie chce pomoc. Przeciez mozna dla przykladu napisa jak takie podanie powino wygladac. Przeciez wiadomo,ze argumentacje trzeba miec swoja.

#35 Gość_Sesek

Gość_Sesek
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 12:25

Ja nie stąd ale pomogę. Rano wypchałem gościa ze skrzyżowania bo stał na awaryjnych 15 minut a ja z psem.Więc kleje ;) to co mi się wydaje najlepsze.Warszawa 01.02.2009Pan Jan NowakManagerNazwa firmyadres firmySzanowny panie! Piszę z pytaniem, czy nie zechciałby Pan rozważyć możliwości podniesienia mojego wynagrodzenia. Od czasu awansu/zatrudnienia, to jest od dnia .. .. ... , moje zarobki pozostały na niezmienionym poziomie, podczas gdy zostałem zaszczycony kilkoma dodatkowymi obowiązkami, takimi jak:.........Przyjąłem to z wdzięcznością dla dobra firmy oraz własnego rozwoju. W związku z tym uważam, że powinno znaleźć to odbicie w wysokości moich zarobków. Będę zobowiązany, gdyby Pan zdecydował się przedyskutować ze mną te sprawę osobiście. Termin pozostawiam do ustalenia w dogodnym dla Pan terminie, tak aby nie kolidował także z moimi obowiązkami pracowniczymi.Z poważaniem Jan KowalskiBuźka :) i powodzenia w uwodzeniu przełożonych

#36 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 12:29

~Sesek, ubawiłam się:-)) dzięki

#37 Gość_Sesek

Gość_Sesek
  • Goście

Napisano 24 marzec 2011 - 12:43

Ja już otrzymałem podwyżkęTo ten wpis powyżejW postaci uśmiechu od"doriss"Tak niewiele a taką satysfakcję czyni ;)Buźka

#38 Gość_pomocny?

Gość_pomocny?
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 22:32

Jak napisać wniosek o podwyżkę wynagrodzenia?Data, Nazwisko przełożonego/pracodawcy – po prawej stronie kartki piszemy nazwę miejscowości oraz datę sporządzenia wniosku, a poniżej – nazwisko oraz funkcję bezpośredniego przełożonego, do którego kierowany jest wniosek o podwyżkę wynagrodzenia za pracę.Nasze nazwisko i stanowisko – w lewym górnym roku kartki piszemy swoje imię, nazwisko oraz zajmowane stanowisko. Nie trzeba podawać miejsca zamieszkania.Uzasadnienie - tutaj krótko wyjaśniamy, dlaczego naszym zdaniem zasługujemy na podwyżkę wynagrodzenia za pracę. Jest to bardzo ważny punkt wniosku, ale trzeba pamiętać o tym, że nasze argumenty muszą być poparte faktami (np. obecnie mamy wyższe kwalifikacje, bo skończyliśmy studia, kurs specjalistyczny, mamy więcej obowiązków itp.).Podpis – wniosek na końcu odręcznie podpisujemy w dolnym rogu kartki pełnym imieniem i nazwiskiem.

#39 Gość_Chłopek

Gość_Chłopek
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 12:00

A wzoru pisma jak nie było tak nie ma!Ja wystąpiłam ustnie.DOSTAŁAM!

jeżeli ktoś nadal szuka wniosku o powyższenie wynagrodzenia, znalazłem coś takiego :

http://dokumenty.e-p...agrodzenia.html

Pozdrawiam!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych