Skocz do zawartości

emerytury dla 60 latków

449 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_eeemeryt

Gość_eeemeryt
  • Goście

Napisano 28 luty 2008 - 09:39

mam pytanie, czy ktoś wie co z tymi emeryturami dla 60 latków. Kiedy ma sie tym zająć Sejm?

#2 Gość_pablo

Gość_pablo
  • Goście

Napisano 28 luty 2008 - 10:21

z tego co wiem to Marszałek Sejm 26 lutego przekazał do pierwszego czytania do Komisji Polityki Społecznej i Rodziny projekt

#3 Gość_henio

Gość_henio
  • Goście

Napisano 28 luty 2008 - 10:25

przy dobrych wiatrach, już w na posiedzeniu 12-14 marca Sejm może uchwalić projekt ustawy

#4 Gość_wojtek

Gość_wojtek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 15:26

hehe moim zdaniem to nic z tego nie bedzie!

#5 Gość_Krzysztof

Gość_Krzysztof
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 15:26

Dokładnie - zgadam sie z przedmówcą - to pis na wodę fotomontaż! i tyle

#6 Gość_Ewa

Gość_Ewa
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 15:30

już z tym pisem to nie przesadzajmy ciekawe jak to sie potoczy 12-14 - jak obstawiacie? pozdrawiam Ewa ps. mąż się lekko podłamał :)

#7 Gość_wojtek

Gość_wojtek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 15:31

niech sie nie martwi jest nas troche wiecej :) pozdro

#8 Gość_Roman

Gość_Roman
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 17:41

jak zwykle - tyle lat zasuwania i na koniec mają Cię daleko w powarzaniu Roman

#9 Gość_wiesławp

Gość_wiesławp
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 17:50

12-14 marca ( na Sejmie ) musi się coś stać pozytywnego bo ja już nawet wykorzystałem należny urlop wypoczynkowy - ajeżeli nie to składam wniosek do ZUS-u . Pozdrawiam tych co też czekają .

#10 Gość_Edward

Gość_Edward
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 19:01

a może powinniśmy pomysleć o jakiejś formie nacisku? może powinniśmy zorganizwować pikietę pod Sejmem? pozdrawiam Edek z Ełku

#11 Gość_Krzysztof 48

Gość_Krzysztof 48
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 19:05

pomysł godny rozważenia! ale jak sie zorganizować? z wyrazami szacunku Krzysztof

#12 Gość_Eugeniusz

Gość_Eugeniusz
  • Goście

Napisano 01 marzec 2008 - 19:55

ja też się pisze na tę formę pokazania naszych oczekiwań Eugeniusz

#13 Gość_andrzej 63/44,5

Gość_andrzej 63/44,5
  • Goście

Napisano 02 marzec 2008 - 15:44

Trzeba pisac e-maile na adres komisji sejmowej ,która ma rozpatrywać ten projekt ustawy w dniu 11.03.08 w/g słów Przewodniczacego komisji Pana Piechoty z PO. Trzeba pisać tez na adres Sejmu do Marszałka Komorowskiego aby ten temat umieścił w porzadku obrad Sejmu w dniach 12,13,14 i 18.03.08

#14 Gość_Eugeniusz

Gość_Eugeniusz
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 10:54

witam, - to ja byłem przekonany ze to jest juz na porzadku dziennym - a czy jest inaczej?

#15 Gość_pablo

Gość_pablo
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 11:29

projekt jest dopiero w Komisji na pierwszym czytaniu, tak do kwietnia optymistycznie może się uda Prezydentowi uda się podpisać, a potem jeszcze vacatio legis

#16 Gość_szymon

Gość_szymon
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 13:54

Niestety ,nie widze na posiedzeniu Sejmu w dniach 14-16 marca w porządku obrad posiedzenia omawiania naszej ustawy o emeryturach dla 60-cio latków.

#17 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 15:04

DO: Edwarda, Krzysztofa, Eugeniusza Andrzeja i innych !!! Ktoś na forum - patrz lista tematów napisał :::: """Znajdujesz się: Emerytury 2008 » Forum « Powrót do listy tematów Marekniedziela, 2 marzec, 2008, 08:59ogólnopolski strajk emerytów Szanowny Pan Aleksander Król. (redaktor w katowickim Dzienniku Zachodnim) Ma Pan szansę złapać ”byka za rogi” i stać się (dzięki emerytom) gwiazdą medialną w całej Polsce. Chodzi o to, że gdybyśmy my [emeryci i renciści] zorganizowali (tak jak ostatnio pielęgniarki w małym, prowincjonalnym miasteczku) akcję blokad przejść dla pieszych - ale we wszystkich miastach Polski, w ich newralgicznych miejscach równocześnie - to taka siły perswazji zdominowałaby lokalne akcje lekarzy, górników, nauczycieli, kolejarzy itp. My emeryci jesteśmy wszędzie i możemy zablokować każdy fragment drogi w całej Polsce. Potrzebny jest tylko przywódca i pomysł w jaki sposób obwieścić miejsce blokady i "godzinę zero". Zróbmy akcję ogólnopolską w imię podwyżek naszych emerytur co najmniej do poziomu + 50% przeciętnego wynagrodzenia. Jak zablokowana zostanie cała Polska to ktoś się w końcu opamiętają. Mam nadzieję, że odpisze mi Pan co o tym myśli. Z poważaniem; Marek P.S. W Katowicach dobrym miejscem byłoby skrzyżowanie przy ul. Granicznej obok Pogotowia Ratunkowego."""

#18 Gość_Eugeni

Gość_Eugeni
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 23:04

musimy sie za to sami wziąć

#19 Gość_Tomek

Gość_Tomek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2008 - 23:05

na pewno nikt nam w przedmiocie tej sprawy nie pomoże zapomnijmy! a moze redakacja seriwsu powinna coś zorganizować? jak za dawnych lat? masówka? pozdrawiam Tomasz z Głogowa!

#20 Gość_witek

Gość_witek
  • Goście

Napisano 04 marzec 2008 - 10:11

do Szymona, to że nie ma tego punktu w obradach to nie znaczy, że nie można go dodać, przecież to nie jest lista zamknięta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych