Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 54 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 15:26

Przepraszam za błąd powyżej - miało być "Wyjaśniono między innymi wg. jakiego klucza szukać po deregulacji zawodu księgowego biura rachunkowego".

#42 Guest_Monikaff

Guest_Monikaff
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 09:14

Witam, zaczynam własną działalność i poszukuję fajnego biura rachunkowego. Zależałby mi szczególnie na wygodzie i najlepiej możliwości kontaktu/załatwiania wszelkich spraw zdalnie. Niekoniecznie musi to być biuro z Wrocławia bo tak czy siak chciałabym uniknąć np. pieszych pielgrzymek do siedziby z papierami. Widząc jak dezorganizuje to czas znajomym i jak uzależnia ich od czekania na info jakie kwoty maja przelewać wolałabym przy moim charakterze pracy nie mieć tego kłopotu. Obiło mi się o uszy że są takie możliwości iż praktycznie kontakt bezpośredni z księgowymi nie jest konieczny, co więcej telefon to rzadkość, a wszystko czy przesłać czy sprawdzić jakieś kwoty do przelewów można sobie sprawdzać w jakimś systemie. Jedyne co  nie zapamiętałam to  nazwy tego biura które takie usługi  to oferuje. Może ktoś z Was wie gdzie znajdę biuro swoich marzen.

sprawdź business-tax - jestem z Wrocławia więc podrzucam im papiery na miejscu, ale ogółem jest to biuro online i korzystają z systemu wfirma, więc na swoim koncie będziesz mogła na bieżąco wszystko monitorować

#43 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 10:55

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( http://business-tax.pl/ )?

#44 Guest_Monikaff

Guest_Monikaff
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:14

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( business-tax.pl/ )?

tak tak, jak się zdecydujesz, to pozdrów od Moniki Panią Beatkę wink.png na pewno się ucieszy

#45 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:19

Pozdrowię o ile na nią trafię ;)

#46 Guest_Maciek K

Guest_Maciek K
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:07

Z tego co wiem dobrym biurem rachunkowym jest Kancelaria Podatkowa s.c. Alina i Michał Łopuszniak. W obecnych czasach jest wiele biur rachunkowych bez uprawnień, Dobrze jest sprawdzić czy dana firma która prowadzi księgowość posiada licencję a już bardzo dobrze jest kiedy w biurze rachunkowym pracują doradcy podatkowi. U nich jest dwóch doradców podatkowych. Dlaczego piszę o doradcach a to dla tego ponieważ doradca podatkowy musiał zdać egzaminy państwowe potwierdzające wiedzę a wiedza ta może się przydać aby przedsiębiorca płacił mniejsze podatki.Jeżeli chcesz do nich kontakt to wejdź na  www.kancelaria-lopuszniak.pl

#47 Guest_Estera

Guest_Estera
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 11:54

Super Księgi z Wrocławia  mają i uprawnienia i certyfikaty i doświadczenie i wiedzę, ponadto pomagają w wielu innych sprawach - finanse, kredyty, windykacja. Usługi na bardzo wysokim poziomie i w przystępnych cenach

Obsługuje mnie już 5 rok

#48 Guest_ewfwefw

Guest_ewfwefw
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 11:23

Ja we wroclawiu od dawna korzystam z usług biura www.dekret24.pl zaznaczam, ze posiadam bardzo mala firme, kilkuosobowa i jak najbardziej obsluga w tym miejscu jest zadowalajaca!

#49 Ania__82

Ania__82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:47

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( http://business-tax.pl/ )?

też polecam! od początki jestem w tym biurze (będzie już ponad 2 lata) i nie mam zastrzeżeń

#50 Krzysiek S

Krzysiek S

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 maj 2015 - 14:24

Dzięki za info Maciek_Gość K. Odnośnie Kancelarii Podatkowej s.c. Alina i Michał Łopuszniak też słyszałem dobre opinie. Byłem na ich stronach a właściwie na dwóch http://www.kancelaria-lopuszniak.pl oraz http://www.kancelari...atkowy-wroclaw/ wyglądają profesjonalnie. Zwróciłem uwagę że na swojej stronie również piszą o swoich uprawnieniach oraz że świadczą usługi szkoleń wobec czego muszą być profesjonalistami. Byłem u nich i rzeczywiście mili i fachowi. 

#51 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 10:57

Tania księgowość we Wrocławiu CENTRUM
OFERTA PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI

Szanowni Państwo,

W imieniu biura rachunkowego PRIMEA KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. pragnę przedstawić Państwu ofertę kompleksowej obsługi finansów Państwa firmy.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym nastawionym na pełną i profesjonalną ob-sługę naszych klientów. Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi, specjalista ds. kadr i płac, do-radca podatkowy, oraz radca prawny.
W oparciu o nasze doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, chcemy zaproponować Państwu współpracę obejmującą szeroki zakres usług finansowych dla przedsiębiorców:

USŁUGI KSIĘGOWE (w tym obsługa kadrowo-płacowa),
USŁUGI PRAWNE,
• WINDYKACJA NALEŻNOŚCI,
• FINANSOWANIE (kredyty, leasing, faktoring),
• BEZZWROTNE DOTACJE UNIJNE oraz z URZĘDU PRACY.

Reprezentujemy naszych klientów w przypadku kontroli i przygotowujemy raporty do urzę-dów (ZUS, US, GUS).
W ramach obsługi, przejmujemy także pełną odpowiedzialność za przygotowane i prezentowane raporty oraz wysyłane deklaracje podatkowe.

Proponujemy spotkanie w celu omówienia korzystnych warunków współpracy. Czekamy także, w przypadku pytań związanych z naszą propozycją na kontakt z Państwa strony.
Szczegółowy zakres usług, referencje naszych klientów oraz informacje na temat naszego do-świadczenia znajdują się na naszej stronie internetowej www.primeafinanse.pl.

25% zniżki przy pierwszej fakturze za księgowość, dla nowych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Kontakt:
Primea Finanse S.A.
Ul. Krawiecka 3/10, 50-148 Wrocław
Infolinia: (+48) 71 30 70 755
E-mail: j.matkowska@primeafinanse.pl
Strona: www.primeafinanse.pl

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Służy on jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów usług księgowych.

#52 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 08 maj 2015 - 14:44

Z Wrocławia to chyba to jest najlepsze https://mojebiuro24....ss-tax-sp-z-o-o

#53 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 126 postów

Napisano 19 maj 2015 - 19:49

Jeszcze dodałbym http://taxexpert.com...a-rachunkowego/ z tego miasta.

#54 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 10:39

Najważniejsze w biurze rachunkowym jest, aby księgowi na bieżąco znali nowe przepisy. Ja mam takiego księgowego, wie naprawdę dużo. Dodatkowo potrafi dobrze doradzić, zawsze ma czas na rozmowę i nie jest wcale taki drogi. Nie dość, że oszczędzam czas to jeszcze nerwy smile.png

#55 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano wczoraj, 14:00

Naprawdę rzetelne jest biuro biuro-rachunkowe-vat.pl. Firma prowadzi księgowość tradycyjną i zdalna. Obsługują sklepy, przedszkola, żłobki, prowadzą księgowość dla gastronomii, spółek, małych i większych firm (DG). Dużym plusem firmy jest bardzo doświadczona kadra.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych