Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak sprawdzić ilość posiadanych punktów karnych?

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 101327 postów

Napisano 13 grudzień 2010 - 10:33

Komentarz do artykułu: Jak sprawdzić liczbę posiadanych punktów karnych?

#2 Gość_piotr

Gość_piotr
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 10:33

To fakt,ale możesz sam kontrolować ilość swoich punktów karnych. Znalazłem ostatnio stronę, jest tam coś takiegojak rejestr punktów karnych, gdzie sam kontrolujesz jaką posiadasz liczbę punktów karnych, wystarczy wysłać sms-a a punkty automatycznie dodadzo się do twojego rejestru, adres to www.punkty-karne.com

#3 Gość_harman

Gość_harman
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2010 - 18:05

prawdę mówiąc nie do końca rozumiem sytuację, jak można nie wiedzieć czy się ma i ile ma się punktów karnych. Ale jak już ktoś ma tak krótką pamięć to rzeczywiście możliwość sprawdzenia to fajna sprawa.

#4 Gość_nienormalny inaczej

Gość_nienormalny inaczej
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2011 - 15:24

czyste najebywanie ludzi.brac kase za to , ze sie rejestruje niby punkty na chybil-trafil.

#5 Gość_krisu123

Gość_krisu123
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2011 - 16:33

a czy policjant w radiowozie ma możliwość sprawdzenia liczby posiadanych punktów karnych?

#6 Gość_Antek

Gość_Antek
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 03:26

Troche bzdurna ta strona o punktach karnych. Przydalo by sie mozliwosc sprawdzenia online na Policji.

#7 Gość_GANDIGAS

Gość_GANDIGAS
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2011 - 22:52

Żaden problem,poszedłem na komisariat ,dałem prawko i poprosiłem o powiedzenie ile mam punktów bo niewiem czy mogę kierować pojazdem.. 5 min i wiedzialem.. nic nie płaciłem.. Nie płaćcie za znaczki..

#8 Gość_Krzyś

Gość_Krzyś
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 23:24

Przy takiej procedurze wystarczy kartka papieru na której będę pisał otrzymane punkty karne wraz z datą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy