Skocz do zawartości

gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży używanego auta?

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 17 październik 2016 - 08:05

A ja ogłaszałem się przez ten portal http://oglos24.pl/og...121,motoryzacja szybko trafił się chętny na mojego mercedesika, szkoda było sprzedawać ale czas wymienić na nowszy model.

#82 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 12:32

Jest taka strona jak oferty-biznesowe.pl. Tutaj sobie konto założyłem i jest okej. Mają wersję testową na 30 dnia za darmo, także można sobie wypróbować bez żadnych kosztów. Plusem jest fakt, że wersja próbna jest taka sama jak ta płatna, nie ma tutaj zablokowanych jakiś funkcji czy coś w tym stylu. Dużo ofert, sporo informacji o aktualnych przetargach, można też darmowo i szybko dodawać swoje ogłoszenia i tym samym szybciej trafić do podwykonawcy itp.

#83 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 20:35

ja sprzedałam samochód przez portal olx.pl w ciągu 2 tygodni od wystawienia, przez ten okres czasu miałam zamieszczoną informację o sprzedaży samochodu i nikt się nie odzywał

Naklejka na szybę i heja czasem robimy tak w naszej wypożyczalni  czasem zdarzy się że klient kupi auto którym jeździł bo mu się spodobało smile.png

#84 Hopman

Hopman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 05 listopad 2016 - 13:23

Naklejka na szybę i heja czasem robimy tak w naszej wypożyczalni  czasem zdarzy się że klient kupi auto którym jeździł bo mu się spodobało smile.png

Z tą naklejką na szybę to niedawno w tv wyszło niezłe zamieszanie. Urząd miasta kazał gościowi zapłacić opłatę handlową biggrin.png

Sklep z akcesoriami samochodowymi na wysyłkę w którym pracuję www.e-autosklep.pl

#85 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1588 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 09:24

Wystawiłem tylko przez darmowe serwisy ogłoszeniowe, klienta znalazłem przez https://ogis.pl/Niektóre serwisy przesadzają... Samochód warty 5 tysięcy, a ogłoszenie kilkadziesiąt złotych... Przy czym ciężko jednoznacznie powiedzieć, czy da to jakiekolwiek szanse na sprzedaż. Ale już po temacie. Gościu się zgłosił w kilka dni po wystawieniu ogłoszenia, a mnie to nic nie kosztowało - wystarczy

#86 nt22

nt22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 00:54

wystaw na http://auto-web.pl/

samochód sprzedany po 2 dniach darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

#87 kodpromocyjnyuber

kodpromocyjnyuber

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 13:54

Ostatnio pełno reklam nowego serwisu Motomi - co sądzicie? Warto czy lepiej zmaknąć się na grupie Allegro? 

#88 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 17:02

Wystawiłem auto na Motomi.pl i 4 dni sprzedałem :)

#89 Guest_Waldemar

Guest_Waldemar
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 18:49

Było trochę niedociągnięć ale szybko sie poprawiaja i reagują na nasze sugestie. Jako autohendel jestem od 3 tygodni i sprzedałem przez nich 6 aut w tym czasie. Pewnie dlatego ze jeszcze jest nieduża baza, ale szybko rośnie. Jak wchodziłem to bulo ok 5 tys aut a teraz jest juz ponad 17 tys. Ja jestem zadowolony i polecam.

#90 nt22

nt22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:06

Ja na auto-web.pl sprzedawałem samochód i nie zapłaciłem za ogłoszenie ani złotówki to jaki sens jest płacić skoro można sprzedać szybciej i za darmo ?

#91 Guest_pawelkiss

Guest_pawelkiss
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2017 - 11:57

Popularny jest teraz wśród inwestorów i samych podwykonawców serwis oferty-biznesowe.pl. Mam firmę, zajmujemy się głównie pisaniem projektów pod różnorakie instalacje i gro ofert znajduję właśnie na tej stronie. Szybko, wygodnie.

#92 Guest_Bolo

Guest_Bolo
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 20:50

Korzystam z darmowych serwisów gdzie można sprzedawać czy kupić auto. Kumpel mówił że jemu udało się sprzedać auto na sprzedajemylokalnie.pl to i ja tam wystawiłem swoje.

#93 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1588 postów

Napisano 02 luty 2017 - 14:49

Jeszcze przez https://ogis.pl/próbujcie. Ogłoszenia mają całkowicie darmowe, również te moto. Do tego dochodzi wiele opcji dodatkowych związanych np. ze społecznościami. Np. jeśli logujesz się przez FB, to twoje ogłoszenia są widoczne dla znajomych i ich znajomych, co już daje zasięg tysięcy ludzi, zazwyczaj z podobnej okolicy. Tak więc chyba temat warty uwagi, mylę się?

#94 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 21:27

Nie polecam serwisów Allegro Otomoto i Olx!.   Ceny bardzo wysokie.  Np  ogłaszając Golfa III za 1000zł na otomoto zapłacimy 60zł za miesiąc (wysyłając sms prawie 100zł za miesiąc)  i nie mamy pewności,że wogóle ktokolwiek zadzwoni:)   Cenniki mają z kosmosu!   

#95 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1588 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 14:00

Już pisałem wyżej - na Ogis masz to za darmo. Tzn. wystawiasz ogłoszenie bez opłat. I na takich zasadach zawsze warto wystawić. Kiedy po raz ostatni wystawialiśmy ogłoszenie na allegro to nie mieliśmy ani jednego telefonu. Bo to kiedyś chyba było z automatu pokazywane na olx co nie? Później już nie było. Radzę 100 razy przemyśleć temat, przed płaceniem za ogłoszenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych