Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić do 40 tysięcy złotych? Auto do 40 tysięcy

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_fazer

Guest_fazer
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 13:21

zobacz sobie w Bawaria Motors BMW, ja tam zamawiałem swoje BMW. Jak nie będą mieli poszukiwanego auta dla ciebie w tej kwocie , wyszukają ci. ale zawsze to masz używane auto z pewnej ręki., Ja akurat polecam oddział Katowicki bo to moje rejony, ale masz w Warszawie, Janki, na pewno Gdańsk i Gdynia . Gdzie jeszcze to nie wiem szczerze ale dobre lokalizacje uważam ,

#42 Hopman

Hopman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 05 listopad 2016 - 13:38

Temat rzeka, na tak sformułowane pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi bo...

Każde auta ma zalety i wady, do tego dochodzą różne potrzeby kupującego no i oczywiście gusta i guściki.

Moim zdaniem jeśli szuka się porady to trzeba zadać bardziej szczegółowe pytanie dotyczące oczekiwań nabywcy.

Sklep z akcesoriami samochodowymi na wysyłkę w którym pracuję www.e-autosklep.pl

#43 kazzimi89

kazzimi89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 13:41

Jest wiele bardzo dobrych samochodów na rynku które można kupić do 40 tys złotych. Czasami nawet lepiej trochę więcej dołożyć i mieć auto nowe na długie lata. Często zastanawiamy się co lepiej kupić, nowe czy używane auto ? Ostatnio miałem podobny dylemat i przeglądając różnego rodzaju oferty samochodów zdecydowałem się na ford galaxy warszawa bardzo dobrej jakości auto które idealnie nadaje się na Polskie drogi. Wpadłem na ciekawą ofertę autoryzowanego serwisu samochodowego AutoPlaza w Warszawie posiadają rewelacyjne oferty samochodów, zrobili mi świetną cenę tego auta, jestem zachwycony zakupem ! Jeśli szukacie sprawdzonych samochodów to przeglądnijcie ich wyśmienitą ofertę !

#44 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 152 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 21:38

https://notomoto.pl/- tutaj poszukajcie aut. Do 40 tys wybór jest ogromny. A na stronce codziennie pojawia się masa ogłoszeń. 

#45 baron

baron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 14:12

też mam taką zdolność no może trochę ponad 40 tysi, kredyt chciałem wziąć tutaj w agencji http://mazowieckaage...yt-samochodowy/ , ale najpierw muszę znaleźć jakieś konkretne auto. Słyszałem, że firmy które wożą pracowników, typu maszyniści, sprzedają auta w takich cenach, po 2 latach użytkowania, wiadomo że na liczniku z 180 tysi jest, no ale jednak to młode auto, serwisowane porządnie.Głównie skody.Co myślicie i takim kupnie?

#46 Guest_straszka

Guest_straszka
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 00:09

Bawaria Motors Warszawa- świetne miejsce - Mini tam kupiłam w październiku właśnie- używane ale w świetnym stanie. Faktycznie są w stanie czy Mini czy BMW znaleźc na zamówienie, doradcy pierwsza klasa, za obsługę warto ich pochwalić

#47 Guest_Ben3kk

Guest_Ben3kk
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 13:43

Czasem warto dołożyć by kupić coś dobrego na lata. Ja posiadam volvo v40 i jestem z niego dumny. Wejdź np. na www.intercar.volvocars-partner.pl i zobaczy czy któryś z modeli Ci przypadnie do gustu.

#48 Torcik66

Torcik66

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 16:53

Jeszcze znajdziesz fajne auta w HondaPlaza z używanych nie tylko mają Hondy ale również inne marki i w 40 ty na pewno się znajdziesz. Tam masz już auta na prawdę odpicowane i dokładnie sprawdzone. 

#49 Midam33

Midam33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:51

A może takie autko https://www.volkswag...le/nowy-up.html fajne, ekonomiczne i mieści się w budżecie. Zawsze lepiej kupić nowe z salonu niż używane.

#50 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 11:49

W takiej kwocie to kupisz dobre używane auto w.g mnie. Ale poczytaj np tutaj http://autapoleasing...to-uzywane.html

Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie używanego samochodu.

#51 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 04 maj 2017 - 13:16

Chyba za duże wymagania jak na 40 tys :D polecam dołożyć trochę i rozejrzeć się za autami klasy premium

#52 k_ksiegowy

k_ksiegowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 04 maj 2017 - 13:59

Osobiście w takim budżecie skierowałbym swe oczy na Saaba 9-3. Sam miałem kiedyś, tylko starszy model bo z 2004 roku i do tej pory żałuje że go sprzedałem. Za 40 tysięcy można bez problemu kupić polifta.

#53 Guest_yenna

Guest_yenna
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 02:31

A rozważałeś auta poleasingowe? BO kiedyś wiem, ze raiffeisen miał super oferty, tylko nie wiem czy do 40 tys coś znajdziesz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy