Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasada wzajemności w nabywaniu ziemi w Portugalii

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 101281 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 00:37

Komentarz do artykułu: Zasada wzajemności w nabywaniu ziemi w Portugalii

#2 Gość_DomNadOceanem.pl

Gość_DomNadOceanem.pl
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 00:37

Dzień dobry,Zapraszamy Państwa na naszą stronę http://DomNadOceanem.pl gdzie oferujemy Państwu szereg atrakcyjnych nieruchomości na sprzedaż i na wynajem w Portugalii. Na naszą ciągle uzupełnianą ofertę, przygotowaną we współpracy z renomowanymi biurami nieruchomości i deweloperami, składają się zarówno luksusowe wille, domy i apartamenty w najwspanialszych zakątkach Portugalii, jak również działki budowlane oraz propozycje inwestycji w nieruchomości, które stosunkowo niewielkim nakładem kosztów można łatwo przekształcić w atrakcyjne hotele, czy gospodarstwa agroturystyczne. Gwarantujemy profesjonalną, kompetentną obsługę przy i po zakupie, zapewniając Państwu komfort i bezpieczeństwo transakcji oraz satysfakcję z podjętej decyzji.Pomożemy Państwu od strony formalnej również przy zakupie dowolnej nieruchomości wskazanej przez Państwa, również spoza naszego katalogu.Portugalia, jako kraj o największej liczbie słonecznych dni w Europie ma kolosalny potencjał turystyczny. Kupno nieruchomości, czy to na własny użytek, czy na wynajem, szczególnie teraz, gdy ceny spadły od kilku do kilkudziesięciu procent, to szansa udanej inwestycji.Zapraszamy!

#3 Gość_jj

Gość_jj
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 17:42

takie ceny jak tam macie to nie dla mnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy