Skocz do zawartości

Dobry kurs kadrowo-płacowy WROCŁAW - gdzie warto?

kurs kadry płace wrocław

wróć do serwisu Kadry 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ania

Gość_Ania
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2014 - 15:09

Witam serdecznie,

szukam dobrego kursu kadrowo-płacowego we Wrocławiu, który jak w największym stopniu przygotuje do pracy w kadrach i płacach (zależy mi na wiedzy na wysokim poziomie, dobrej organizacji, dużej ilości praktyki). Oferta jest dość szeroka, ale nie wiem, co warto wybrac - nie chciałabym, aby były to pieniądze wyrzucone w błoto... Bardzo proszę o sprawdzone opinie osób, które taki kurs we Wrocławiu odbyły, były zadowolone i mogą coś polecić. Będę wdzięczna za każdą opinię.

Pozdrawiam i dziękuję!

#2 Gość_Ania

Gość_Ania
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 14:41

Podbijam, bardzo proszę o pomoc.

#3 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 997 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 16:11

A po co Ci sam kurs, masz już pracę w kadrach aby robić taki kurs ?

Ja robiłem pierwszy w szkole Edukacja na Krakowskiej i byłem z niego zadowolony, a drugi w Workservis-ie i nie byłem zadowolony. Ani po jednym ani po drugim nie było normalnej praktyki.

#4 Gość_Ania

Gość_Ania
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 21:45

Obecnie jestem na stażu w dziale kadrowo-płacowym i planuję pozostać dalej w tej branży, ale potrzebna mi usystematyzowana wiedza teoretyczna, dlatego szukam dobrego kursu.

#5 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 997 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 18:47

Ja Ci tylko mogę powiedzieć, że jeśli zobaczysz gdzieś nazwisko szkolącego: "Dratwa" to tam idź.W tej Edukacji własnie jedynie ona rzeczywiście znała się i potrafiła to nam przekazać. Kobieta z ogromną wiedza i doświadczeniem.

#6 rybka13

rybka13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 26 styczeń 2014 - 19:14

Aniu -kadrowiec ma w pewnym sensie rację,musisz pogłębiać swoją wiedzę na kursach szkoleniowych kadrowych i płacowych ale najważniejsze to to że musisz czytać przepisy, na bieżąco interesować się zmianami,wiedzieć gdzie szukać potrzebnych wyjaśnień ,interpretacji i jak je rozumieć ,na tym forum odpowiedzi udziela bardzo dużo ludzi znających doskonale przepisy kadrowo-płacowe bo ci ludzie to są w większości praktycy z długoletnim doświadczeniem,korzystaj z ich wiedzy i doświadczenia bo to są "darmowe szkolenia" ,na szkoleniach nikt tak dokładnie nie udzieli wyjaśnień jak na tym forum,ponadto musisz znać darmowe strony  internetowe na których jest dużo interpretacji i wyjaśnień spraw Ciebie interesujących,podaj namiary a przekaże kilka przydatnych linków

#7 Gość_zawiedziona

Gość_zawiedziona
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 12:06

Na tanie i krótkie kursy (72h) nie warto wydawać pieniędzy. Za mało godzin żeby zapamiętać gdzie i jak obsługiwać programy R2Płatnik i Płatnik, zwłaszcza jak ktoś nie miał wcześniej z tym do czynienia. Uważam, że poznałam jedynie wiedzę w zakresie " wiem, że gdzieś dzwoni", ale żeby samodzielnie obslugiwać kadry i płace, to niestety nie. Na to trzeba praktyki, bo to że trzeba przyswoić wiedzę, to oczywiste.

#8 Gość_Ewa

Gość_Ewa
  • Goście

Napisano 31 marzec 2014 - 13:16

Oczywiście, że po krótkim kursie nie ma się takiego doświadczenia praktycznego jak po kilku miesiącach doświadczenia w zawodzie, ale od czegoś trzeba zacząć. Kursy dają podstawową wiedzę potrzebną do pracy, a bez tej wiedzy w praktyce można popełnić wiele błędów. Ja zaczęłam właśnie od kursu kadrowo-płacowego i mając te podstawy, czyli wiedziałam, że "gdzieś dzwoni" mogłam czuć się pewniejsza w tym co robię. Nie wyobrażam sobie pracy bez znajomości tych podstaw jakie otrzymałam na kursie.  Wydatek  ok. 2000 zł na kurs nie uważam żeby był zmarnowany, ale był dobrą inwestycją w siebie.

#9 Gość_Marta

Gość_Marta
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2014 - 19:54

Ja też myślę nad takim kursem...

Czy ja mogłabym poprosić o linki a darmowe strony  internetowe na których jest dużo interpretacji i zmian jakie na bieżąco są wprowdzane takie które każda kadrowa powinna znać... Mam z tym kłopot ponieważ nic nie czytam i nie wiem co się dzieje...

Byłabym wdzięczna za podane takich stron  może nawet gazet. Skąd pozyskujecie taką wiedzę?

Podam maila: mecia19@o2.pl

Będę wdzęczna za podpowiedź.

#10 Gość_Asia

Gość_Asia
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 16:55

Ja zrobiłam ten kurs w szkole Nova (na Oławskiej). Jasno i przejrzyście wszystko wytłumaczone, mieliśmy zajęcia zarówno teoretyczne jak i ćwiczenia, warsztaty i dyskusje- duży nacisk kładli na praktykę. Mieliśmy zajęcia w pracowni komputerowej, w kilkuosobowej grupie więc była kameralna atmosfera i prowadzący dla każdego miał czas. Przynajmniej dla mnie jest to bardzo istotne smile.png Więc ogólnie: polecam smile.png

#11 Gość_tadzik

Gość_tadzik
  • Goście

Napisano 30 maj 2014 - 21:50

Ja myślę nad zrobieniem kursu z R2płatnika. Wecie gdzie można we Wrocławiu? Czy w ogóle można?

#12 Gość_Dorota

Gość_Dorota
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2014 - 16:07

Kadrex takie organizuje. Zajrzyj na ich stronę.

#13 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 12:17

Aniu -kadrowiec ma w pewnym sensie rację,musisz pogłębiać swoją wiedzę na kursach szkoleniowych kadrowych i płacowych ale najważniejsze to to że musisz czytać przepisy, na bieżąco interesować się zmianami,wiedzieć gdzie szukać potrzebnych wyjaśnień ,interpretacji i jak je rozumieć ,na tym forum odpowiedzi udziela bardzo dużo ludzi znających doskonale przepisy kadrowo-płacowe bo ci ludzie to są w większości praktycy z długoletnim doświadczeniem,korzystaj z ich wiedzy i doświadczenia bo to są "darmowe szkolenia" ,na szkoleniach nikt tak dokładnie nie udzieli wyjaśnień jak na tym forum,ponadto musisz znać darmowe strony  internetowe na których jest dużo interpretacji i wyjaśnień spraw Ciebie interesujących,podaj namiary a przekaże kilka przydatnych linków

Byłabym bardzo wdzięczna jeśli mogłaby Pani również na mojego maila przesłać te przydatne linki.

monaaa@wp.pl

Bardzo proszę i z góry serdecznie dziękuję.

#14 Gość_joanna

Gość_joanna
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:45

ja równiez byłabym wdzięczna za przesłanie linków

joanna2709(at)wp.pl

serdecznie dziekuję

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych