Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:22

Ja nie za bardzo chciałem uczestniczyć u sprawach i wybrałem Beker Polska załatwili wszystko za mnie a pieniądze bardzo szybko otrzymałem na konto.

#62 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2016 - 13:32

Inna sprawa, że nie zawsze jest się w stanie (ja np. długo leżałem w szpitalu i nie mogłem sam uczestniczyć w załatwianiu wszystkich spraw). U mnie walką o odszkodowanie zajęli się ludzie z advoco i byli naprawdę sprawni, na plus jest też to, że na bieżąco informują jak toczy sie sprawa.

#63 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 373 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:45

Firma doradcza pomoże, jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z wysokości oferowanych pieniędzy.

#64 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 310 postów

Napisano 04 luty 2017 - 22:31

Najlepszym i najprostszym, a zarazem najbardziej efektywnym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy odszkodowawczej. Profesjonaliście potrafią więcej uzyskać pieniędzy, aniżeli my sami. Poczytajcie sobie opinie o EuCO . Dają wiele do myślenia.

#65 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 09:56

Proponowałbym popytać w Wokandzie. To stowarzyszenie które pomaga osobom poszkodowanym w różnych wypadkach, albo w wyniku błędów lekarskich. U mnie to była ta druga sprawa, zostałem poszkodowany przez niekompetentnego lekarza. Namiary do stowarzyszenia są na ich stronie wokanda.org.pl. Mają szeroki zakres obsługi, pomagają na każdym etapie łącznie nawet z pomocą ekonomiczną.  

#66 Guest_ewelina

Guest_ewelina
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 23:35

Znam bardzo dobrego agenta z EuCO, który nam pomógł. Jego adres mailowy to a.kita@euco.pl . Gość jest świetny!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych