Skocz do zawartości

POKL - plan kont i polityka rachunkowości

wróć do serwisu Księgowość 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_EDIT

Gość_EDIT
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2008 - 17:46

Może ktoś kto rozlicza POKL w budżetówce poratuje mnie wzorem planu kont i polityki rachunkowości dla tego projektu mój adres: edit202@wp.pl z góry bardzo dziękuję

#2 Gość_kasia

Gość_kasia
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 00:01

Ja również potrzebuję wzou polityki dla projektu PO KL kasiakedzia@vp.pl z góry dziękuję

#3 Gość_Ania Sz

Gość_Ania Sz
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 00:10

Ja też poproszę, jeśli ktoś ma ;]aniasz@vp.pl

#4 Gość_marcino

Gość_marcino
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 13:53

marcinplu@poczta.onet.pl równiez się usmiecham :) i oczekuja z niecierpliwościądziękuje i pozdrawiam

#5 Gość_agi

Gość_agi
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 14:29

poprosze agas12200@wp.pl

#6 Gość_Kuba

Gość_Kuba
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2009 - 14:55

Pogięło was???Ktoś się napracował a reszta tylko maile rozsyła???Wybaczcie ale koleżeńska pomoc ma swoje granicePo co ktoś ma później się chwalić : jakiś frajer mi dał!!!!

#7 Gość_ssss

Gość_ssss
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 09:55

Do Kuby: nie bądź samobubem może też będziesz kiedyś cos potrzebował

#8 Gość_Kuba

Gość_Kuba
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 10:56

DO ~ssss "Coś" a polityka rachunkowości z planem kont do nowego programu EFS to chyba "maleńka" różnica?Nie rozumiesz subtelności

#9 Gość_karo

Gość_karo
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 14:42

ja również poprosze jak nie o plan kont to choc o jakies wskazówki, bardzo dziekuję, karoles@o2.pl

#10 Gość_uśka

Gość_uśka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 15:28

jeśli mogę prosić to będę wdzięczna: arias@o2.plnie chwalę się, że jakiś frajer mi dał, tylko jak mogę pomóc komuś innemu czymś innym to to robię

#11 Gość_KUBA

Gość_KUBA
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 17:14

......choc o jakies wskazówki........... do czego???Idź na szkolenie koleś i już.was naprawdę pogięło!!!

#12 Gość_bejka

Gość_bejka
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2009 - 11:41

Witam ! ja równiez bym prosiła jak możecie to prześlijcie bo u mnie rusz PO KL już od szierpnia z góry dziękuję kruszkin31@ wp.pl

#13 Gość_wiesia

Gość_wiesia
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2009 - 16:45

Pilnie potrzebny plan kont i polityka rachunkowości dla projektu POKL. Myślę, że my księgowqe powinnyśmy sobie pomagać, więc dla osoby, która mi pomoże z góry bardzo dziękuję. m.machlajewska@wp.pl

#14 Gość_wiesia

Gość_wiesia
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2009 - 16:48

przepraszam pomyliłam mój adres:w.machlajewska@wp.pl

#15 Gość_aska

Gość_aska
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2009 - 11:04

ja również proszę o pomoc : aska16061@wp.pl

#16 Gość_bunia

Gość_bunia
  • Goście

Napisano 12 listopad 2009 - 18:22

Witam, popieram Wiesię jesteśmy księgowymi i powinniśmy sobie pomagać, poza tym - drogi Kubo, może ktoś akurat posiada materiały z jakiegoś szkolenia gdzie podano przykładowy plan kont i politykę rachunkowości, bo nikt z nas nie opracowuje przecież wszystkiego od zera tylko zawsze posługujemy się jakimiś wzorami, nie uważam więc osób, które się tym podzielą za "frajerów", ja też chętnie dzielę się tym co uda mi się opracować i za frajera się nie uważam, a teraz sama potrzebujęplan kont i politykę rachunkowości dla projektu POKL - czeczot@poczta.onet.pl

#17 Gość_początkująca księgowa w budżecie

Gość_początkująca księgowa w budżecie
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 09:16

Jeżeli ktoś może mi pomóc to proszę o przesłanie wzoru polityki rachunkowośći dla projektu inwestycyjnego finansowanego z EU. mój adres: edyyta@onet.euZ góry bardzo dziękuję

#18 Gość_anka

Gość_anka
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 15:30

Witam serecznie, bardzo proszę o pomoc i o przesłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont dla projektu POKL na adres: aneczka34puma@wp.pl. Bardzo dziękuję

#19 Gość_Ala

Gość_Ala
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 14:26

Ja także proszę o pomoc, jeśli ktoś ma możliwość przesłania planu kont dla projektu unijnego finansowanego ze środków unijnych oraz środków budżetu państwa - mój mail - matematyka.lubelskie@gmail.com

#20 Gość_sdf

Gość_sdf
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2011 - 14:03

test

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych