Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej zrobić kurs na samodzielną księgową??

wróć do serwisu Księgowość 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Koperek

Gość_Koperek
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2008 - 21:04

Mam zamiar zrobić kurs na samodzielną księgową..interesuję się księgowością, prawem itp. ale to są dopiero moje początki..Oczekuję opinii z Waszej strony na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze kursu. Polecono mi Stowarzyszenie Księgowych (w odpowiednich do miejsca zamieszkania oddziałach terenowych), czy może ktoś ma jakieś opinie??Proszę o rady, z góry dziękuje!

#2 Gość_Johnson

Gość_Johnson
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2009 - 16:01

witamOd października tego roku również zaczynam kurs w Stowarzyszeniu Księgowych ja akurat w Radomiu. Słyszałam wiele pochlebnych opinii, ponadto ważne jest co Ty się nauczysz:)powodzenie:)

#3 Gość_Monia

Gość_Monia
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2010 - 12:27

planuję zapisać się na kurs do Akademii MDDP - koleżanka skończyla i mi poleca.Czy mogę prosic o opinie ?

#4 Gość_Grześ

Gość_Grześ
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 13:08

Moja dziewczyna to kończyła. Kurs ma przeszło sto godzin, a to w zupełności wystarczy. Dodatkowo dobra kadra. Oprócz MDDP, możesz jeszcze zajrzeć np. do CUKU, albo przejrzeć oferty zawarte w edustacji.

#5 Gość_koleżanka

Gość_koleżanka
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 14:07

Czy w Poznaniu MDDP też prowadzi kursy?

#6 Gość_ja

Gość_ja
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 14:51

Tak MDDP w Poznaniu tez prowadzi kurs. I saam mysle jaka wybrac szkołe. Czy toMDDP jest warte grzechu ?

#7 Gość_Zosia

Gość_Zosia
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 15:23

MDDP - nie jest warte nawet złotówki,gdyby dopłacali też bym nie poszła.Kadra stara,zacofane metody prowadzenia (czytanie rozporządzeń i ustaw),nieaktualne przykłady pomyłki w § (ja kończyłam kurs dla jedn.budzet.)§ były nie istniejace albo przed zmianami,.....ech szkoda czasu

#8 Gość_ja

Gość_ja
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2010 - 16:49

ooooo dobrze ze mówisz Zosia !!

#9 Gość_Grześ

Gość_Grześ
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2010 - 14:38

Jak tak po sieci sprawdzałem, to nikt się na MDDP nie żalił. W sumie pierwszy raz widzę tego typu głos. Opinie są raczej pozytywne, jeżeli nie bardzo pozytywne. Zresztą można poszukać po internecie.

#10 Gość_kasia

Gość_kasia
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 15:20

zosiu nie mam pojecia jak rachunkowśc budżetowa, ale ja kończyłam w MDDP ksiegowośc od podstaw z p.Kida i mogę wypowiadac sie tylko w superlatywach.

#11 Gość_hmmm

Gość_hmmm
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 13:21

az podejrzane że są same pochwały na MDDP a tak naprawdę żadnej konstruktywnej opinii, zawsze są jakieś minusy

#12 Gość_a

Gość_a
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 14:20

Idiotyczne pytanie "gdzie najlepiej....." nie ma takiej opinii aby była jednoznaczna,ile ludzi tyle głosów

#13 Gość_jacek

Gość_jacek
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2011 - 13:21

ja kończyłem kurs w MDDP na plus - dobry prowadzący, przyjemna organizacja (sale, catering itp.)na minus - materialy szkoleniowe, powinno ich byc więcej

#14 Gość_ewka

Gość_ewka
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 15:39

Jacek, kończyłeś kurs na księgowości od podstaw? Czy uważasz, że dużo Ci dał ten kurs? Jak z zadaniami praktycznymi, dużo ich było czy więcej teorii?

#15 Gość_2

Gość_2
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 16:01

"Czy uważasz, że dużo Ci dał ten kurs"Ludzie czemu wy takie durne pytania zadajecie????Każdemu da albo i nie co innego!A co to w/g ciebie ewka jest dużo?Przeciez to zależy od tego: co juz wiesz,jaka bystra jesteś,od sposobu nauczania,od materiałow i miliona innych rzeczyWięc się nie pytaj jak stazysta który po kursie najlepiej głównym księgowym by chciał być!!!!!!!!!!

#16 Gość_Piotr Jaworski

Gość_Piotr Jaworski
  • Goście

Napisano 11 luty 2011 - 14:36

A czy wie ktoś cokolwiek o kursie w gowork? Cały czas widzę ich reklamy w internecie, chyba mają dużo chętnych i bardzo ciekawą ofertę. Czy ktoś korzystał albo słyszał cokolwiek o tej firmie? aha, uprzedzam że jestem totalnie zielony w tej dziedzinie.

#17 Gość_bartek

Gość_bartek
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 09:20

Ja nie uczestniczyłem osobiście ale słyszałem o tym gowork że jest w porządku, mój kolega sie u nich szkolił z kadr i płac o ile dobrze pamietam

#18 Gość_zawiedziony

Gość_zawiedziony
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 13:25

Mddp to moze i bylo dobre ale 5 lat temu. zaczeli zaniedbywac swoich klientow i zajecia sa coraz gorzej prowadzone. Wiem co mowie (nie tylko dlatego ze sam bralem udzial w szkoleniach ale rowniez dlatego ze moj przyjaciel tam "wyklada" wiec opowiada mi jakie ma wytyczne nałożone z góry)

#19 Gość_Karol

Gość_Karol
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 11:46

Piotr Jaworski - ja jestem w trakcie szkolenia się z księgowości w Gowork. Jestem póki co bardzo zadowolony, ogromny zakres materiału do ogarnięcia. Wszystko naprawdę na wysokim poziomie !

#20 Gość_raf

Gość_raf
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 10:47

zawiedziony: to bardzo ciekawe co piszesz bo MDDP prowadzi kursy od 3lat. Sprawdź wpierw a potem pisz bzdury :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy