Skocz do zawartości

Jak napisac podanie o mieszkanie?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 444 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Izunia z Gliwic

Gość_Izunia z Gliwic
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2007 - 16:56

Staram sie o mieszkanie do remontu i czekam na nie juz 6 lat. Oczekuje teraz drugiego dziecka i zdałoby sie pojsc na swoje w koncu. Potrzebuje porady jak takie podanie mozna napisac zeby do nich dotarło a pewnie nie jedno trzeba bedzie napisac. Prosiłabym o szybka odpowiedź

#2 Gość_Krystian

Gość_Krystian
  • Goście

Napisano 16 październik 2007 - 23:24

Witam.Mam taka nie typowa sytuację.Mam mieszkanie komunalne w innym mieście,teraz obecnie mieszkam w gubinie gdzie poznalem dziewczynę z która chcem być.Problem mój polega na tym że chciałbym starać się o mieszkanie tutaj w gubinie,lecz nie wiem jak to zrobić ponieważ nigdy nie pisałem żadnego podania itp.W chwili obecnej mieszkam u teściowej gdzie mieszka w sumie w 3pokojach 9osób.Z tego 3są umysłowo chore.Gdzie miałbym złożyć stosowne papiery itp.A to mieszkanie które mam teraz dziele z moja mama.Chciałbym wynajmować z urzędu miasta jakieś małe mieszkanie.

#3 Gość_marta2091

Gość_marta2091
  • Goście

Napisano 14 listopad 2007 - 13:17

Witam. Mam prośbę czy mogłabym otrzymać jakiś wzór jak pisać podanie o mieszkanie. Za nie całe dwa tygodnie wychodzę za mąż, a w połowie grudnia mam termin porodu. Narazie mieszkamy u mojej teściowej ale chcemy wyjść na swoje. Bardzo proszę o szybką odpowiedź i wzór podania. Z góry dziękuję.

#4 Gość_jrzk

Gość_jrzk
  • Goście

Napisano 23 listopad 2007 - 17:34

witam mam pytanie jak napisac podanie o mieszkanie i gdzie je mozna zlozyc jestem w ciezkiej sytuacji nie mam mieszkania i nie dawno wyszedlem z poprawczaka rodzina sie odemnie odwrucila i poszukuje pomocy jak napisac podanie bo slyszalem ze istnieje szansa zaby dostac mieszkanie i ze lista jest dosc dluga ale ja nie mam wyscia musze czekac cierpliwie prosze pomórzcie

#5 Gość_SYLWIA

Gość_SYLWIA
  • Goście

Napisano 30 listopad 2007 - 18:29

WITAM MAM PYTANIE CZY DŁUGO CZEKA SIE NA MIESZKANIE KOMUNALNE I JAKIE PAPIERY CZEBA ZŁORZYC MOMURZCIE CZEKAM

#6 Gość_Cytra1

Gość_Cytra1
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2007 - 12:00

Ja czekam na mieszkanie juz 10 lat

#7 Gość_tomasz

Gość_tomasz
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2007 - 10:44

Jezeli ma ktos jakieś lub wie gdzie mozna znaleźć wzor podania o mieszkanie prosze o kntakt, gg: 4681303 meil: ar.stratus@wp.pl

#8 Gość_Kasia

Gość_Kasia
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2007 - 18:20

Witam mam problem chce sie starac o mieszkanie ale nie wiem czy je dostane 1,5 roku temu opósciłam placówke wychowawcza a mój ojciec jest alkoholiktem na ten moment mieszkam u przyszłych teśiów. Czy mam szanse na mieszkanie ????? POMOCY o to mój meil kasica1308pro@wp.pl prosze o pomoc

#9 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2008 - 14:44

Witam, napisałam już podanie o mieszkanie ale nie wiem czy zawarłam wszystko co jest potrzebne więc chciała bym prosić o sprawdzenie.

#10 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2008 - 14:45

e-mail : agntom11@wp.pl

#11 Gość_dora

Gość_dora
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2008 - 21:18

jak napisac podanie o mieszkanie mieszkam katem u rodzicow.niemam zadnych perspektyw na swoj m!!moze jakas starsza osoba mieszka sama .mam dwoje dzieci 15 i 13 lat.pomocy e-mail:myszka23@amorki.pl

#12 Gość_aga324

Gość_aga324
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 12:52

witam.czy ktoś wie jak napisać podanie o mieszkanie.mam 2 małych chorych dzieci i mieszkam w wynajetym domu bez toalety i ciepłej wody.W domu jest wilgoć a dzieci sa alergikami.Pomóżcie. aga324@op.pl

#13 Gość_ania jaworska

Gość_ania jaworska
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2008 - 21:28

mam pytanie jak sie pisze podanie o mieszkanie ,mieszkam z rodzicami,dwójką małych dzieci i mężem oraz dwójka rodzeństwa mojego ,chce miec mieszkanie w którym jest toaleta,ciepla woda może byc stare budownictwo ,parter,mam córke chora na porażenie mozgowe ,prosze o pomoc .zubek123@onet.eu

#14 Gość_góral

Gość_góral
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2008 - 19:19

Witam.Mam pytanie i prośbę zarazem.Potrzebuję napisać podanie o zamianę mieszkania komunalnego na większe, obecnie mieszkam w lokalu 31,8m2, gdy dostawałem ten lokal było nas 4os. ja, moja żona, oraz dwoje dzieci. W 2006 roku w październiku urodziło mi się trzecie dziecko, które jest niepełnosprawne ruchowo. Jak napisać takie podanie i jakie złożyć dokumenty.Pozdrawiam.agata3636@znjomi.pl

#15 Gość_aniahe

Gość_aniahe
  • Goście

Napisano 12 luty 2008 - 20:36

jeśli ktoś ma wzór jak napisać prośbę omieszkanie to proszę mi napisać na aniahe@interia.plCzekam już na mieszkanie 5 lat.Jestem mężatką i mam dziecko 3 miesięczne.

#16 Gość_ania z łódzi

Gość_ania z łódzi
  • Goście

Napisano 19 luty 2008 - 18:05

bardzo proszę o pomoc jak się piszę podanie o mieszzkanie

#17 Gość_kamil1992r

Gość_kamil1992r
  • Goście

Napisano 10 marzec 2008 - 22:30

mam problem jak się piszę podanie o dzierrzawę mieszkania prosił bym o przykład

#18 Gość_kamil1992r

Gość_kamil1992r
  • Goście

Napisano 10 marzec 2008 - 22:55

mam problem jak się piszę podanie o dzierrzawę mieszkania prosił bym o przykładadres e-mail kamil1992r proszę bordzo o przykład

#19 Gość_kaska1985

Gość_kaska1985
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 14:45

mam problem z napisaniem podania o przyznanie miszkania spoldzielczego mieszkam z mezem dzieckiem tesciami i szwagierka mieszkanie jest zbyt male aby mieszkac tam w szescioro tym bardziej ze nasz pokoj ma dwa metry na dwa pozatym nie mam z tesciami zbyt dobrego kontaktu.Bardzo prosze o jak najszybszy przyklad takiego podania.Z GORY DZIEKUJE.prosze wyslac na adres e mail:strzala13305@wp.pl

#20 Gość_Monika

Gość_Monika
  • Goście

Napisano 12 marzec 2008 - 23:45

Mam problem jak napisać podanie o mieszkanie, jak ktoś by mógł przesłać mi wzór na mój e-mail Monita0801@.wp.pl Z góry bardzo dziękuję.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy