Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak dostać od gminy mieszkanie komunalne

wróć do serwisu Sektor Publiczny 524 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_gosia

Gość_gosia
  • Goście

Napisano 11 maj 2008 - 17:45

od 10 lat staram się o mieszkanie nawet komisja umnie nie była mam 3 dzieci i mieszkam w 12 m pokojku wraz z mężem cały czas piszą mi te same pisma . Czy to jest wporządku

#42 Gość_jasio radom

Gość_jasio radom
  • Goście

Napisano 12 maj 2008 - 19:16

sr** sie chce na nasz rząd jak nie ukradniesz to nie masz

#43 Gość_jasio radom

Gość_jasio radom
  • Goście

Napisano 12 maj 2008 - 19:19

mam nadzieje że to się zmieni bo jak tak dalej będzie to polaków zabraknie bo nie będzie gdzie mieszkać pozdrowienia trzymajcie sie

#44 Gość_szafranianka

Gość_szafranianka
  • Goście

Napisano 13 maj 2008 - 00:07

Właśnie jestem w trakcie załatwiania formalności, żeby złożyć wniosek na mieszkanie (we Wrocławiu), aż głowa boli, ile się trzeba nachodzić i dokumentów zgromadzić...W ramach podpowiedzi, gotowy wniosek(formularz) otrzymałam w Urzędzie Miejskim i myślę, że jest też dostępny na internetowych stronach UM.Jak tak sobie poczytałam wcześniejsze wypowiedzi, to zwątpiłam, czy kiedykolwiek dostanę mieszkanie, ale będę próbować...Czy ktoś się orientuje, gdzie można zaznaczyć, że ja i dziecko jesteśmy alergikami?Czy to może jakoś pomóc?I gdzie można się dowiedzieć o punktacji? Z góry dziękuję za pomoc i informacje. asica28@buziaczek.pl

#45 Gość_linda :(

Gość_linda :(
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 23:10

mam pytanie jestem matka wychowujaca samotnie dziecko miszkam u rodzicow maja dom jednorodzinny,matka wyrzuca mnie z domu wedruje z dzieckiem po znajomych w domu sa klotnie,staram sie o mieszkanie komunalne,bylam u burmistrza ale nie przyznali mi mieszkania poniewaz rodzice maja dom w ktorym jest miejsce dla nas,niewiem co robic,jak mam sie odwolac i udowodnic im cokolwiek pomocy prosze o pilna odpowiedz z gory dziekuje ...

#46 Gość_leszek

Gość_leszek
  • Goście

Napisano 27 maj 2008 - 19:43

mieszkam w szamotułach czekam na mieszkanie 2 lata a na wynajem mnie niestać mam żone i 8 miesieczne dziecko

#47 Gość_sylwia

Gość_sylwia
  • Goście

Napisano 28 maj 2008 - 14:20

miszkam z 8letnim synem na poddaszu bez wody i w-c z grzybem na scianach i bez wentylacji i nie wiem co mam dalej robic

#48 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 30 maj 2008 - 13:59

ja mam napisać podanie o mieszkanie komunalne jak ktoś wie to prosze o napisanie na forum? z gury dzienkuje

#49 Gość_beti

Gość_beti
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2008 - 15:23

podnie orozgeszczenie

#50 Gość_basia78

Gość_basia78
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2008 - 10:37

jak napisać uzasadnienie podanie o mieszkanie ,proszę o pomoc podaję swojego e-maila basiazg1@vp.pl z góry dziękuję .

#51 Gość_mariusz

Gość_mariusz
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 18:16

witam mam bardzo dużą prośbę jestem w trakcie rozwodu i chciałbym złożyć wniosek o mieszkanie komunalne ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać proszę o pomoc pozdrawiam mariusz3159@wp.pl

#52 Gość_AGUS 24

Gość_AGUS 24
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 00:49

WITAM JESTEM W TRUDNEJ SYTUACJI JETSEM 3 LATA PO SLUBIE MAM 15MIESIECZNE DZIECKO I MIESZKAMY KATEM ZE TAK NAPISZE U TESCIOW CHCIALABYM ZEBY KTOS MI POWIEDZ ALABO NAPISAL PODANIE O MIESZKANIE KOMUNALNE NIEWIEM JAK TO NAPISAC I CO JESZCZE ZROBIC PROSZE O POMOC POZDRAWIAM -AGUSKA1289@WP.PL

#53 Gość_SAAGUSKA 24

Gość_SAAGUSKA 24
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 00:56

DODAM ZE MIESZKAM W LOMZY I CHCIALABYM DOWEIDZIEC SIE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY DOSTAC MIESZNIE KOMUNALNE PEWNIE ZLOZYC JAKIES PODANIE TYLKO NIEMAM POJECIA JAK TO NAPISAC JAK BY KTOS MOGL TO BYM BYLA WDZIECZNA O PRZESLANIE MI WZORU PODANIA I CO JESZCZE ZLOZYC TRZEBA DODAM ZE JESTEM ZATRUDNIONA NA CZAS NIEOKRESLONY ZARABIAM 99O ZL Z TYM ZE PRBYWAM OBECNIE NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM MAM DZIECKO 15 MIESIECZNE MIESZKAMY Z MEZEM I DZIECKIEM W JEDNYM POKOIKU A MAZ PRACUJE I MA UMOWE NA ROK I ZARABIA 1150 ZL CZY MAMY SZANSE DOSTAC TAKIE MIESZKANIE KOMUNALNE POMOCY -AGUSKA1289@WP.PL PROSZE O POMOC I ODP

#54 Gość_ANECZKA

Gość_ANECZKA
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 11:34

WITAM WSZYSTKICH!!!!!!!!! CZY JA RÓWNIEŻ MOGŁABYM PROSIC O PRZESŁANIE MI JAKIEGOŚ PODANIA O MIESZKANIE NA WZÓR BO NIE MAM POJĘCIA JAK MA WYGLĄDAC. PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDZI NA MAIL aneczka_mama_kubusia@gazeta.pl

#55 Gość_benek23

Gość_benek23
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 16:58

trzeba napisac

#56 Gość_Twoja Osobista Odpowiedź

Gość_Twoja Osobista Odpowiedź
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 16:59

DODAM ZE MIESZKAM W LOMZY I CHCIALABYM DOWEIDZIEC SIE CO TRZEBA ZROBIC ZEBY DOSTAC MIESZNIE KOMUNALNE PEWNIE ZLOZYC JAKIES PODANIE TYLKO NIEMAM POJECIA JAK TO NAPISAC JAK BY KTOS MOGL TO BYM BYLA WDZIECZNA O PRZESLANIE MI WZORU PODANIA I CO JESZCZE ZLOZYC TRZEBA DODAM ZE JESTEM ZATRUDNIONA NA CZAS NIEOKRESLONY ZARABIAM 99O ZL Z TYM ZE PRBYWAM OBECNIE NA URLOPIE WYCHOWAWCZYM MAM DZIECKO 15 MIESIECZNE MIESZKAMY Z MEZEM I DZIECKIEM W JEDNYM POKOIKU A MAZ PRACUJE I MA UMOWE NA ROK I ZARABIA 1150 ZL CZY MAMY SZANSE DOSTAC TAKIE MIESZKANIE KOMUNALNE POMOCY -AGUSKA1289@WP.PL PROSZE O POMOC I ODPwitam mam bardzo dużą prośbę jestem w trakcie rozwodu i chciałbym złożyć wniosek o mieszkanie komunalne ale nie mam pojęcia jak sie za to zabrać proszę o pomoc pozdrawiam mariusz3159@wp.plWITAM WSZYSTKICH!!!!!!!!! CZY JA RÓWNIEŻ MOGŁABYM PROSIC O PRZESŁANIE MI JAKIEGOŚ PODANIA O MIESZKANIE NA WZÓR BO NIE MAM POJĘtrzeba napisacCIA JAK MA WYGLĄDAC. PROSZĘ O POMOC I ODPOWIEDZI NA MAIL aneczka_mama_kubusia@gazeta.pUdzielenie pomocy mieszkaniowej zostaną dopisani do listy ci którzy zamieszkują w mieszkaniu zagrożonym zawaleniem..zamieszkują w mieszkaniu o nadmiernym zaludnieniu...osoby wychodzące z placówek opiekuńczo-wychowawczych..względy społeczne ( bezdomność,eksmisja,przemoc w rodzinie)..trzyletnie wypowiedzenie umowy najmu..zdarzenie losowe (katastrofa,pożar,zalanie)..Wyroki sądowe::orzekające o uprawnienia do lokalu socjalnego,orzekające o uprawnieniu do lokalu zamiennego..Ale też są kryteria dochodowe w 2006 roku było 683zł na osobę jeśli przekraczało się tą kwotę nie było szans na przyjęcie wniosku na mieszkanie..na dwie osoby było ciut więcej..też jakie są warunki w mieszkaniu..jeśli masz dach na głową za kołnierz ci nie kapie marne szanse..pozdrawiam wszystkich..

#57 Gość_Kara

Gość_Kara
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 21:04

hej czy mogla bym prosić o przesłanie mi wzoru na mieszkanie komunalne na kari494@wp.pl .dziękuję za pomoc

#58 Gość_adamus

Gość_adamus
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 21:23

ja nawet nie chce mieszkania za darmo!!!tylko kto mi je zaoferuje?teraz place 1000pln miesiecznie za wynajem i jakos daje rade wiec te same pieniadze moglbym przeznaczyc na splate kredytu mieszkaniowego,tylko ktory bank mi go udzieli jesli na mojej umowie widnieje kwota najnizszej krajowej?i jak ja mam wziac te 200.000?musialbym chyba 30 lat oszczedzac,tylko po co bo wtedy juz nie bede potrzebowal mieszkania tylko trunmny!

#59 Gość_Płaskowyż

Gość_Płaskowyż
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2008 - 14:12

Nie ma takiej uchwały danej rady miejskiej/gminnej z zakresu mieszkalnictwa i zaspokajania potrzeb mieszkaniowych, której nie da rady na podstawie art. 101 gminnej ustawy samorządowej uchylić w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym. Przeanalizujcie pod względem obowiązywania tej uchwały np. czy uchwała „mieszkaniowa” nie naruszają zasad konstytucyjnych. Druga możliwość to wyłapanie błędów w zakresie prowadzonego postępowania administracyjnego przez organ w zakresie twojej sprawy. Jeżeli organ popełni błąd i ty jemu to wytkniesz na drodze administracyjnej to na pewno nie będzie chciał z tobą drugi raz zaczynać.

#60 Gość_jolkam.

Gość_jolkam.
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 14:47

rece mi opadly jak to przeczytalam. tez staram sie o przydzial takiego mieszkania. mam 23 lata, dziecko z zespolem downa. dla niej jestem w stanie zrobic wszystko, dlatego nigdy sie nie poddam.pozdrowionka

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy