Skocz do zawartości

Polityka rachunkowości i plan kont Stowarzyszenia

wróć do serwisu Księgowość 102 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_ASIA

Gość_ASIA
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 11:05

Witam... Nasze Stowarzyszenie dopiero rozpoczyna swoją działalność bardzo proszę o przesłanie przykładowej polityki rachunkowości i planu kont na mojego e-maila joanna.halat@op.plbardzo dziękuję...pozdrawiam

#2 Gość_Marcelina

Gość_Marcelina
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 10:32

Ja również proszę o przysłanie przykładowego planu kont i polityki rachunkowości na adres meniah01@wp.pl

#3 Gość_joanna

Gość_joanna
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 14:01

Witam, ja również przyłączam się do prośby o przysłanie przykładowego planu kont i polityki rachunkowości stowarzyszenia na adres jked79@gmail.com

#4 Gość_Ask

Gość_Ask
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 14:14

ja również bardzo proszę asia.p122@wp.pl

#5 Gość_anilah17

Gość_anilah17
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2010 - 13:20

witam czy mogłabym liczyć na pomoc .... i mogę prosić o przesłanie polityki rachunkowości i planu kont na stowarzyszenie mo e-mail anilah17@wp.pl ... dziękuję ...pozdrawiam

#6 Gość_kimi

Gość_kimi
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2010 - 23:21

witam, ja rownież proszę o pomoc, czy moge liczyć na przesłanie planu kont i polityki rachunkowości dla stowarzyszenia na emaila kingapostek@onet.eu, dziękuje i pozdrawiam

#7 Gość_Agata

Gość_Agata
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 10:46

Jeśli to nie kłopot, to ja również poproszę: a.szajnowska@interia.pl

#8 Gość_Ewunia

Gość_Ewunia
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2010 - 14:33

Będę nudna ale też bardzo proszę o przesłanie planu kont i polityki rachunkowości. Podjęłam się prowadzenia małego szkolnego stowarzyszenia ale okazało się, że jestem trochę zielona. Bardzo dziękuje.Mój e-mail: ksiegowosc.gim2@op.pl

#9 Gość_Helena

Gość_Helena
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 12:57

A czy i ja mogę prosić o przesłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont?Adres:helen.sobczak@onet.euOizdrawiam

#10 Gość_wiola

Gość_wiola
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 13:28

Ja też poprosze o przesłąnie wzoru polityki rachunkowosci mój adres cwiklagr@op.pl

#11 Gość_panjasiu

Gość_panjasiu
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2010 - 06:49

... oraz ja uprzejmie proszę o przesłanie mi wzorów planu kont i polityki rachunkowościna adres: panjasiu@poczta.onet.plPozdrawiam

#12 Gość_Boliwia

Gość_Boliwia
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2011 - 22:31

i ja też w Nowym Roku proszę o przesłanie wzoru planu kont i polityki rachunkowości Stowazyszenia!!terenia.kukiela@interia.plDziękuję z góry i życzę samych sukcesów w 2011 roku!!!

#13 Gość_zabikow

Gość_zabikow
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 22:30

Dołączam się do próśb poprzedników. Będę bardzo wdzięczna za pomoc - zabikow@o2.pl

#14 Gość_malgorzata

Gość_malgorzata
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 14:00

prosze o przyslanie planu kont i polityki rachunkowosci dla stowarzyszen. Dziekuje. moj adres: brisa13@gazeta.pl

#15 Gość_Natalka

Gość_Natalka
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 15:36

równiez mam prosbe o przeslanie planu kont i polityki rachunkowosci dla stowarzyszenia:) adres: iinkkaa@wp.pl z góry dziękuje

#16 Gość_Anna

Gość_Anna
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 00:21

prosze o przyslanie planu kont i polityki rachunkowosci dla stowarzyszen. Dziekuje. moj adres:annafamulska@poczta.onet.pl

#17 Gość_TAKA-ola

Gość_TAKA-ola
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 21:10

Ƹ̵̡Ӝ̵Ʒ .(ړײ) .«▓» ..╝╚Od ~Boliwia do ~Anna wysłałam

#18 Gość_monika:)

Gość_monika:)
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 23:40

Bardzo proszę też jeśli można o przykładową politykę, plan kont i podstawowe księgowania dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Mój mail: monika4a@wp.pl

#19 Gość_Iza

Gość_Iza
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2011 - 23:27

Witam,Poproszono mnie i zgodziłam się poprowadzić księgowość w stowarzyszeniu nie prowadzącym działalności gospodarczej, chodzi o Stowarzyszenie Łucznicze, które działa przy szkole podstawowej. Stowarzyszenie to jedynie dostaje dotacje z Gminy oraz utrzymuje się ze składek członkowskich. Stowarzyszenie to nie ma kasy na program komputerowy, dlatego też będziemy prowadzić księgowość ręcznie, tzw. Amerykanka. Chciałabym dobrze zacząć mu to prowadzić, ale obawiam się, że popełnię na początku jakiś błąd i będę go powielać.Stąd też ogromna prośba do Was o wszelkie wskazówki jak powinnam taką amerykankę poprowadzić najlepiej na przykładach. Co jest mi jeszcze potrzebne do tego i jak wypełnia się takie dokumenty tzn.przykłady. Sprawa bardzo pilna. Mój e-mail: uksgrot@o2.pl Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

#20 Gość_Bożena

Gość_Bożena
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 10:56

Jeśli to możliwe również proszę o przesłanie przykładowej polityki rachunkowości oraz planu kont oraz podstawowe księgowanie dla stowarzyszenia nie prowadzącego działaności gospodarczej. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Mój adres bokara@interia.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych