Skocz do zawartości

Mała Księgowość Rzeczypospolitej - nowe formularze vat-7?

wróć do serwisu Księgowość 129 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Ajejijeji

Gość_Ajejijeji
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 12:54

Witam, mam pytanie, chciałem zrobić papiery za styczeń, robię to w programie Mała Księgowość Rzeczypospolitej, ale problem w tym że nie ma w nim nowych formularzy vat-7, któe obowiązują od tego roku, ktos wie jak je aktualizować?Pozdrawiam

#2 Gość_gosia

Gość_gosia
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 13:22

Pytałam w US i powiedziano mi że stare formularze obowiązują do końca 2009r. A teraz może Ty mi pomożesz:Właśnie rozpoczynam pracę z programem Mała Księgowość Rzeczpospolitej. Myślałam że już jest wszystko OK ale jak zobaczyłam wydruk PKPiR to jest tam tylko nazwa skrówcona kontrahenta a nie ma pełnej nazwy i adresu. W ubiegłym roku robiłam to ręcznie więc wiem że te pozycje powinny być w kolumnach księgi - proszę o pomoc. Podobny problem mam w ewidencji VAT - brak pełnej nazwy, adresu i numeru NIP. Może czegoś nie zaznaczyłam. Niestety nie posiadam instrukcji - czy można ją skądś ściągnąć? Proszę o pomoc.

#3 Gość_Ajejijeji

Gość_Ajejijeji
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 13:50

Witam, niestety nie wem jak się uporać z twom problemem, to raczej wygląda na błąd programu bo takiej opcji nie ma - krótkie info nt programu jest tu - www.rzeczpospolita.pl/mala_ks/mk_faq.html przejrzyj pytania i odp. może coś znajdziesz. pozdrawiam

#4 Gość_Aneta

Gość_Aneta
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 14:57

Spróbuj tak: "narzędzia - ustawienia wydruków - opcje wydruków". I tutaj masz możliwość zaznaczenia pełnych nazw. Powodzenia

#5 Gość_Aneta

Gość_Aneta
  • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 14:59

Ja mam 2 pierwsze zaznaczone (i wydruk w 3 liniach), 2 kolejne - niezaznaczone, 2 następne zaznaczone i reszta nie

#6 Gość_maszex

Gość_maszex
  • Goście

Napisano 26 luty 2009 - 12:17

witam, mam prosbe, mogłby mi ktos wysłac wersje 14.00 Małej Księgowośći Rzeczpospolitej na emaila? mój adres email to maszex@o2.pl, bardzo prosze o maila!

#7 Gość_rozpoczynający

Gość_rozpoczynający
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 01:06

witam, mam prosbe, mogłby mi ktos wysłac wersje 14.00 Małej Księgowośći Rzeczpospolitej na emaila? mój adres email to andrzej988@interia.pl, bardzo prosze o maila!

#8 Gość_mr

Gość_mr
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 16:36

14 zawiera nowe wzory deklaracji vat7 vatD.i inne wszystko aktualne , należy zainstalować nowa wersje 14 inaczej wg poprzednich wersji program nie instaluje uaktualnień.

#9 Gość_hfgghyh

Gość_hfgghyh
  • Goście

Napisano 08 marzec 2009 - 16:51

Mała Księgowość 2009 v.14.00

#10 Gość_bozena

Gość_bozena
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 09:59

mam prośbę czy mógłby mi ktoś wysłać wersję 14.00 Małej Księgowości.mój email b.michalska53@neostrada.plZgóry dziękuję i proszę o pomoc.

#11 Gość_Mario

Gość_Mario
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 10:48

mam prośbę czy mógłby mi ktoś wysłać wersję 14.00 Małej Księgowości.mój email mpudlik@poczta.onet.pl, ew. czy jest dostępna jakaś lokalizacja skąd ja mozna ściągnąć?

#12 Gość_księgowa

Gość_księgowa
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 20:02

proponuję kupić płytę z wersją 14.00 w e-sklepie Rzeczpospolitej(ja tak zrobiłam),zainstalować i pobrać aktualizację 14.c przez internet.Program wspaniały od 3lat z nim pracuję,nie mam kłopotów z roliczaniem płac,amortyzającji środków trwałych ani podatków.Zachęcam do tego programu moich znajomych

#13 Gość_ewa

Gość_ewa
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 17:08

nie wiem gdzi szukać aktualizacji do wersji 13.00

#14 Gość_maria

Gość_maria
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 22:31

Do _księgowej???czy ten program może byc wykorzystany do prowadzenie KPIR + ewidencja vat?Ile on kosztuje?I czy będzie pracował na "starym" komputerze jakie są wymogi systemowe?dziękuję.

#15 Gość_ADA

Gość_ADA
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 16:28

PROSZE O PRZYSLANIE MI NA EMAIL WERSJI 14 ADANADOLNA@WP.PL, PROSZE ROWNIEZ OD PODPOWIEDZI JAK UWZGLEDNIC SKLADKE ZUS W MIESIECZNYCG DEKLARACJACH

#16 Gość_maria

Gość_maria
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 20:07

Do _księgowej???czy ten program może byc wykorzystany do prowadzenie KPIR + ewidencja vat?Ile on kosztuje?I czy będzie pracował na "starym" komputerze jakie są wymogi systemowe?dziękuję.

#17 Gość_vatis

Gość_vatis
  • Goście

Napisano 16 marzec 2009 - 20:59

noże być wykorzystywany do kpir i vat ;-))dzisiaj dostałam z Firmy Jaslan to 28.06 brutto z przesyłką (18 netto + 5 netto transport)Jakie ma możliwości poczytaj na stronie firmy Jaslan lub stronie Małej Ks.Rzeczp. (wpisz w google)Na WIN 98 też chodzi

#18 Gość_Maria

Gość_Maria
  • Goście

Napisano 17 marzec 2009 - 13:18

Dziękuję bardzo !!Właśnie zamówiłam program. Podobno do 3 dni ma do mnie dojść.

#19 Gość_ST

Gość_ST
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 11:43

Pracuje na mim od początku chyba od 2002 dla KPiR i vzt robi wszystko łączne z płacami ale trochę trzeba go poznać tz rozwijać wszystkie ikinki i się dojdzie

#20 Gość_kubus

Gość_kubus
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 18:21

... a ja mam problem z KPiR. Po wybraniu opcji FORMULARZE PODATKOWE/PIT-5 wszystkie pozycje wylicza/wypełnia poprawnie, aż dochodzi do najważniejszej czyli J.1 i pozycji 45 "obliczenie podatku" - w pozycji 45 widnieje... no właśnie nie widnieje nic. Reasumując nie wylicza mi podatku wg skali 18%, 32% (pole pozostaje puste).Moje pytanie brzmi: czy czegoś nie ustawiłem/odznaczyłem przy rejestracji firmy lub może gdzieś zaznaczyłem zbyt wiele. Poproszę o sugestie. Dziękuję

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych