Skocz do zawartości

Kadry, płace - kurs, studia podyplomowe?

wróć do serwisu Kadry 51 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Vioolka

Guest_Vioolka
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 20:32

Jeśli potrzebujesz papierka to warto, ale w każdym innym wypadku jest to całkowicie pozbawione sensu. Dlaczego? Głównie dlatego, że tam nie ma praktyki, jest tylko teoria, która w zasadzie do niczego ci się w tej pracy nie przyda. Więc po co?

A jak z tymi kursami go work? Czytam bardzo dużo opinii że mają właśnie kursy na których poruszane są zagadnienia zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym.

#42 Guest_amelykka

Guest_amelykka
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 22:24

A jak z tymi kursami go work? Czytam bardzo dużo opinii że mają właśnie kursy na których poruszane są zagadnienia zarówno w ujęciu teoretycznym, jak i praktycznym.

Nawet bym powiedziała, że sporo tych praktycznych zajęć mają. Jak ja chodziłam na kurs do go work, to na każdych zajęciach były ćwiczenia i przykłady z różnych zagadnień.

#43 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 00:56

A CEDOZ? w warszawie. Ktoś robił? ktoś poleca?

#44 Guest_aniay5453

Guest_aniay5453
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:01

A ja szukam bardziej czegoś związanymi z ekonomią, finansami - bez kadr.

polecicie mi jakies studia/uczelnie?

#45 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:43

GoWork prowadzi fajne zajęcia, tylko przed rozpoczęciem kursu sprawdźcie nazwisko wykładowcy, bo nie wszyscy są równie dobrzy.

#46 Guest_angh

Guest_angh
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 19:05

W Warszawie w WSP im. J. Korczaka (ale też w Katowicach i Olsztynie) do 15 lutego 2016 można zapisywać się na kurs "Prawo pracy w praktyce". Będą na nim poruszane także zagadnienia związane z płacami i kadrami. Kurs podzielony jest na bloki tematyczne, każdy blok to jeden dzień, można więc wybrać sobie tylko jeden blok.

#47 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 11:23

Przy okazji, czy podyplomówka z rachunkowości przyda się do czegoś przy pracy w kadrach?

#48 Guest_MariolkaC

Guest_MariolkaC
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 14:13

Na przykład jeśli ktoś chce faktycznie pójść w tym kierunku i potem wyjechać, aby pracować np. w instytucjach unijnych to powinien też zainwestować w lepsze studia podyplomowe, np. w  kolegium europejskim w natolinie. Studia dadzą możliwość rozwinięcia swojej wiedzy i spotkania się z międzynarodowym środowiskiem. Moim zdaniem to bezcenne doświadczenie jest. 

#49 Komsa

Komsa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaStolica

Napisano 08 luty 2016 - 19:23

Czy ktoś może polecić DOBRY kurs dla Kierowników Działów Kadr i Płac. Znalazłam ofertę Stowarzyszenia Księgowych oraz Cedoz. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tych szkoleń? Które wybrać?

#50 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 09 luty 2016 - 15:59

Hej szukam dobrego kursu języka niemieckiego. Teraz mam poziom około b2 . Przeszedłem kurs metodą Emila Krebsa, czyli głównie rozmawianie. A teraz chwiałbym kontynuować i trochę nie wiem na co się zdecydować.

#51 Guest_Maleika1980

Guest_Maleika1980
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 14:22

Na przykład jeśli ktoś chce faktycznie pójść w tym kierunku i potem wyjechać, aby pracować np. w instytucjach unijnych to powinien też zainwestować w lepsze studia podyplomowe, np. w  kolegium europejskim w natolinie. Studia dadzą możliwość rozwinięcia swojej wiedzy i spotkania się z międzynarodowym środowiskiem. Moim zdaniem to bezcenne doświadczenie jest. 

MariolkaC dobrze powiedziała. Inwestycja w studia interdyscyplinarne, które dają kompleksową wiedzę to as w rękawie i karta przetargowa do tego, aby startować do lepszej pracy. Z tego, co wiem to polscy studenci mogą liczyć na 24 tysiące euro stypendium.

#52 Guest_yxyx

Guest_yxyx
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 18:41

Polbi Warszawa, kurs kadrowo - płacowy, nie polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych