Skocz do zawartości


Jannera

Rejestracja: 28 mar 2017
Poza forum Ostatnio: mar 31 2018 12:24
-----

Moje posty

W temacie: Jaki hosting pod firmową stronę?

03 listopad 2017 - 13:46

Korzystam z usług tego dostawcy hostingowego https://hostovita.pl/, mają dobrych specjalistów w zakresie wsparcia technicznego, mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt, nie przeciążone serwery, poza tym normalne ceny. Można konsultować się z nimi, a oni powiedzą, czy robią to i ile to będzie kosztować.


W temacie: Pomysł na biznes. Dom weselny?

29 czerwiec 2017 - 14:40

Nie polecam sprzedawać suknie ślubne, można fajnie zarabiać na sklepie internetowym z różnymi przydatnymi artykułami do wesela. Myślę, że ma sens, zajmować się sprzedażą kompozycji kwiatowych, sztucznymi kwiatami itd. Stronę www można stworzyć samodzielnie, za pośrednictwem konstruktora czy dostawcy hostigowego. Wtedy można kupić hostingu i domenę, oni np. https://hostovita.pl/ mają bardzo atrakcyjne pakiety.


W temacie: Reklama firmy

04 maj 2017 - 10:04

Czy hosting ma wpływ na promocję strony w internecie? Szczególne dostawcy darmowego hostingu, na przykład https://hostovita.pl ? Ja właśnie zaczynam tworzyć swój sklep internetowy i wiem, że powstanie jeszcze wiele pytań :)


W temacie: Szukanie pracy w Internecie

30 marzec 2017 - 22:54

Teraz możesz łatwo zarabiać w Internecie. Mój przyjaciel otworzył swój sklep internetowy. Zrobił projekt, więc wydawać pieniądze na zakup hostingu tutaj a reklama w Internecie. Sprzedaje on ubrania. Jest to bardzo korzystne.


W temacie: Koszt strony internetowej

28 marzec 2017 - 12:40

Myślę, że wszystko zależy od tego, czy kupić nazwę domeny, hosting wybrać, czy zwrócić się do projektantów stron internetowych. I tylko zapłacić za hosting tutaj . Wszystko robiłem sam, a mój mąż pomógł mi. Zapłaciliśmy dużo pieniędzy na reklamę. Ale to było później.