Skocz do zawartości


lula38

Rejestracja: 27 lut 2017
Poza forum Ostatnio: lut 28 2017 14:43
-----

Moje posty

W temacie: Wyposażenie biura?

28 luty 2017 - 14:42

A myślicie, że taki komputer http://www.trysja.pl...b_sshd_win.html do pracy biurowej dobrze się sprawdzi? Szukam czegoś niezawodnego :) 


W temacie: działania marketingowe

28 luty 2017 - 14:30

Ważnym elementem działań marketingowym są materiały reklamowe - ulotki, plakaty, broszury. U nas akurat ulotki bardzo fajnie się sprawdzają, w związku ze specyfiką działalności :) Oczywiście ważne jest, aby takie materiały były dobrze zaprojektowane - nie chodzi także o warstwę wizualną, ale i korzyść dla Klienta. W naszym przypadku z ulotką jest fajna zniżka :) Zarówno projekty, jak i wydruk przygotowała dla nas drukarnia Labcreation, zdecydowanie polecam :)


W temacie: Drukarnia

28 luty 2017 - 14:25

Zdecydowanie Labcreation, jeśli szukasz drukarni z doświadczeniem, profesjonalnym podejściem do Klienta, odpowiednio rozbudowanym zapleczem, które pozwoli zrealizować każdy projekt, to polecam właśnie tę drukarnię! My współpracujemy już od jakiegoś czasu i bez wątpienia jest to zadowalająca współpraca :) 


W temacie: Drukarnia jaką wybrać?

28 luty 2017 - 14:22

Ja mogę polecić drukarnię Labcreation. To profesjonaliści. Współpracujemy z nimi już od roku, z polecenia zaprzyjaźnionej firmy. Drukarnia Labcreation zbiera świetne opinie całkowicie zasłużenie, po prostu doskonale znają się na swoim fachu :) To czysta przyjemność mieć taką współpracę. Zawsze świetna jakość, zaangażowanie personelu, który mimo że nie ma takiego obowiązku, niejednokrotnie poprawiał pliki przed drukiem, gdy wkradł się nam jakiś chochlik na etapie projektowania. Naprawdę świetna drukarnia :)


W temacie: Drukarnia internetowa - która najlepsza?

28 luty 2017 - 14:19

Labcreation ma mnóstwo pozytywnych opinii, sama znam co trzy firmy, które u nich zamawiają i każda jest zadowolna. Zresztą jedna z tych firm nam poleciła tę właśnie drukarnię. Nasza firma jest zatem czwartą zadowoloną z obsługi Labcreation. Bardzo nam się podobają ich wysokie standardy obsługi Klienta i jakość materiałów. Zdecydowanie zasługuje to na uznanie i docenienie, bo wbrew pozorom niewiele drukarni troszczy się o Klienta. A Labcreation zawsze dba o to, aby materiały były w 200% zgodne z naszymi oczekiwaniami :)