Skocz do zawartości


ANTY WINDYKACJA

Rejestracja: 12 lut 2017
Poza forum Ostatnio: lut 20 2017 01:07
-----

Moje posty

W temacie: Kalkulator chwilówek

14 luty 2017 - 15:06Oferujemy usługi w zakresie pomocy dla zadłużonych. Naszą firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i windykacyjnym. . Pomagamy w polubownym spłaceniu swoich zadłużeń dzięki profesjonalnym negocjacjom z firmami windykacyjnymi, bankami, a także komornikami.

Doświadczenie w pracy z wierzycielami daje gwarancję skuteczności. Nasze działania pozwalają zapobiec licytacji nieruchomości, także gdy sprawy są już na etapie egzekucji komorniczej. Prowadzone przez nas czynności prowadzą do pozbycia się komornika, a co za tym idzie zwolnienia z wszelkich dokonanych w toku postępowania komorniczego zajęć.

Oferujemy fachową i skuteczną pomoc. Idywidualne podejście do każdej sprawy oraz dokładna analiza pozwala nam na wybranie najlepszego rozwiązania dla naszego Klienta.

Nie działamy jak inne firmy, oferujące podobne usługi wyłącznie przez określony czas i za wysokie wynagrodzenie. Szanujemy naszych Klientów, chcemy im pomóc nie narażając na kolejne zbędne wydatki i długi, dlatego też w kwestii wynagrodzenia jesteśmy elastyczni i pomagamy za najniższe stawki.

Działamy na podstawie umowy, wykorzystując wszelkie możliwe środki odwoławcze przez pełen okres wymagany do pozytywnego zamknięcia sprawy.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 574 497 266

e-mail: biuro@dglegal.pl